SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

sadece55

Store da su yok beyler ne Arması Biz Samsunsporuz önce bir sezon geçsin ölü sezonda açarız

muzaffer4

Ben sehir dısında olmamdan dolayı 5 aydır gitmedim durum o kadar vahim mi haberim yoktu

Desiqner

Ya koskoca şehirde o kadar STK var bunlar bir araya gelip bu takıma bir tane dükkan tahsis edemiyorlar mı ?

muzaffer4

Yabancılar pazarı girisindeki kapandi mi yoksa ürün mü yok ?

beşnumara

Storeyi zamanında işletenlere hırsız diyenler gitsin işletsin. Ama isletemezler çünkü onların işi b.k atmak. Başka bir şey bilmezler.

Ollivanders

56 lardaki store gayet iyi işliyordu . Faturalama sistemi , pos cihazı , taksitlendirme imkanı vs her şey vardı da ne oldu ? Ürün yelpazesini geliştirsen ne olacak ? Hırsız ,ticaret yapıyor diyerek insanları haksız yere yargılayanlar ve iyi iş yapıp menfaat çıkar kovalamayan insanları küstürenler olduktan sonra bu şehire iyi bir şey yapmayacaksın .  Store işi her babayiğidinin yapacağı iş de  değil. Açılmaması daha hayırlı .

cembaba

Bu şehirde kimse iyi şeyler yapılmasını istemiyor. Zamanında hırsız bunlar diyenler işletsin store.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ollivanders

Bazı şeyleri duymazdan gelecek kadar gurursuz değil bazı insanlar . Her kim daha iyisini yapacağını düşünüyorsa eleştiriyordur , konuşuyordur . Konuşan eleştirenler de gelsin işletsinler madem öyle . İstanbul takımlarının açmasını sorgulamıyorum . Neden mi ? Biz bunu hakediyoruz . İyi olan her şeyi eleştirmek de üzerimize yok .

Serkan

orucreis

Bize müstehak.Acaba kim vardır kendi içinde çelişki yaşayıp kendi kendini bitiren bir kulüp,başkanından taraftarına kadar...

AhmetDenizci

Gazi Park Store Tekrar Faaliyette...
Gazi Park'ta ki Lisanslı Satış mağazamız tekrar siz değerli taraftarlarımızın hizmetine açılmıştır. Mağaza saat 10.00-19.30 saatleri arasında hizmet verecektir. 50. yıl özel ürünleri önümüzdeki hafta satışa sunulacaktır.

Saygılarımızla..

SAMSUNSPOR KULÜBÜ
YÖNETİM KURULU

http://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=2143

evolution55

hayırlı uğurlu olsun, çeşit bol olsun, bol bol alalım  ;)

seskat

Online satış var mı peki?

Sent from my iPhone using Tapatalk

AhmetDenizci

Nuri Asan Tesislerinin girişine de store açılacakmış.

Kaynak: http://www.habergazetesi.com.tr/ictenden-buyuk-jest-59282h.htm

Desiqner

Kulübe kadar küçük biryer olmasa bari bu sefer :)