7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

55.hakan

Böyle bir zeminde ilk 11 de olmamalıydı.

Dartagnan

Hepiniz de basımıza antrenör kesildiniz (!) yaa . Çatlak sesler sizi . (!)

beşnumara

Musa'nın garantisi var. Zemin, hava şartları, kendisinin formu ne olursa olsun sahada olacak.
Erhan Altın.

Dartagnan

Demiş mi bunu cidden ?

beşnumara

Yok ben onun iç sesini yazdım :) öyle düşünüyor yani adam.

mehmet yılmaz

Tam 'hiç bir şey yapmıyor, çıkmalı' dediğimiz anda bir şey yapıyor. Bugün şansının da yardımıyla harika bir asist yaptı mesela. Tecrübeli. Devam kaptan...

orhan

Büyük kaptan helal sana iyi ki varsın sahanın gizli kahramanı.

CoRaqLi55

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 21 Şubat 2015, 20:22:02
Tam 'hiç bir şey yapmıyor, çıkmalı' dediğimiz anda bir şey yapıyor. Bugün şansının da yardımıyla harika bir asist yaptı mesela. Tecrübeli. Devam kaptan...
ivanova kestiği ortada muhteşemdi kalecinin ayağıyla çıkarttığı pozisyon :)

ask55

her anlamda çok kötü.
umarı çok arıyoruz.
maç boyunca ayağındaki topu rakibe kaptırmaktan başka birşey yapmıyor.
şansının yardımıyla asist yaptı.
ama kariyeri boyunca bu kadar yeteneksizlikle bu kadar yıl nasıl top oynadı diye düşünürsek ülke futbolunun kalitesizliğini anlamış oluruz.

Ollivanders

Şu musada göremediğimiz ne var acaba ? Ayağındaki topu ya taça ya da adama atıyor. Orta kesti ama yine adama çarptı da gitti arkaya. Güçsüzlükten kırılıyor. Yaşlandı artık . İlk 15-20 dakika iyi oynar diye ümit ediyoruz ama o da yok

özkan

asist yapmış olması bi anlam ifade etmez.adama çarpmasa oda gitmeyecekti zaten.ayrıca bu gücüyle son 10 dakika anca oynar.hele hele deplasmanlarda 18de bile olmamalı neyse.

özkan

oyundan çıkarken tripmi attı bide benmi yanlış gördüm ?

Sercan

Alıntı yapılan: özkan - 03 Mart 2015, 16:36:33
oyundan çıkarken tripmi attı bide benmi yanlış gördüm ?

Bana da öyle geldi Özkan. Bir şeyler dedi sanki. Çok çabaladı ya..

Kaya

Oyun görüşü nedeniyle her zaman sahada görmek istediğim Musa artık takıma zarar vermeye başladı.Bunda hoca Erhan'ın da payı büyük.Yürüyemez haldeyken onu oyunda tutmak demek Antalyadan gol yememiz demek oluyor.Yanındaki arkadaşına pas verecek hali bile kalmamıştı,kaptırdığı top döndü gol oldu.Son 15-20 dakikalar değerlendirilmeli.

özkan

Sana helal olsun lan. Sana kinim düşünce bizden kaçmandan dolayı ama bu fırına ekmek almaya gidecek halinin olmamasına rağmen 90 dk oynuyosun bizi eziyosun frenliyosun ama ne yapıp edip hocayla ilişkiyi kuruyosunya helal lan sana