7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Yerel Basın :

Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, Albimo Alanyaspor karşılaşmasında Musa Aydın'la başladı. Ligin ilk haftasında oynanan Giresunspor maçında yedek kulübesinde oturttuğu tecrübeli oyuncuyu dün akşam Albimo Alanyaspor karşısında ilk on bir de sahaya sürdü. Sahaya kaptan olarak çıkan tecrübeli futbolcu, mücadeleci futboluyla beğeni topladı.

Dartagnan

Senin basın kere !!!!

ask55

geldiği ilk sene gerçekten çok kötüydü.
geçen sene biraz toparladı.aslında oyun içinde yine çok kötüydü, takımı frenliyordu.Ama asistleri ve golleriyle çekilebilir bir hali vardı.
Artık bu sene dayanılamaz bir hal aldı.
Yaşlandıkça güç kaybetti.
Zaten iyi çalışmanın sonucunda bunca yıldır futbol hayatını sürdürüyordu.Şimdi kondüsyonu da bitince iyice çekilmez oldu.

özkan

Futbolu ayağıyla degılde gözlerindeki ışınlarla oynayan uzay dönemi futbolcumuz.

beşnumara

Bırak futbolu git uzaklas şu kulüpten bee ruhsuz adam.

AhmetDenizci

Kaptan 2 tane yazdı :)

Lusage

Geberik... Bırak şu futbolu biz de kurtulalım.

özkan

Oynadıgın futbola gram saygı duymam ama bu maçlık bısey demek ıstemıyorum sana goller yüzünden degıl torpıllı o genç haliyle ayakta duramayıp ıkı metreye pas veremıyoken bu maçın kötüleri arasına koyamam senı.

5trawberry

Ben kendisine saygı duyuyorum. 80 doğumlu adam 96 doğumlu adamdan daha mücadeleci daha istekli, öyle ya da böyle skora daha etki edici oynuyorsa diyecek bir şey yok.

ngonge

Ben de neden Musa'ya bu kadar tepki gösteriliyor anlamıyorum. En başta bu takımın kaptanı Musa. Bu oyuncular parasızlıkta ses çıkarmadan topunu oynuyorlarsa Musa'nın etkisi olmaması mümkün değil.
Evet bende çoğu zaman beğenmiyorum, eski Musa değil. Pasları gitmiyor, ağır kalıyor vs. Ama yerine oynayanları da görüyoruz. En azından Musa'nın elinden geleni yaptığını düşünüyorum ben. İyi hoca böyle bir tecrübeden olumlu yararlanmayı bilmeli. Kalpar mesela bunu başarmıştı. Geçen yıki başarımızda Musa'nın payı yok muydu?
Kaldı ki bu adam bizim altyapımızdan çıkmış, bu zamana kadar bir çirkefliğini görmemişiz. Sözün özü, dedeye sahip çıkalım :)

55.hakan

Musa olmadan derli toplu top yapamıyoruz bugün attığı golleri saymıyorum.Zaten Musa rahat gol atan bir futbolcu değil.Ekigho kadar saç baş yoldurmuştur bize.Ancak Musa nın olmadığı maçlarda dan dun top oynuyoruz.Aldığı faullerle,sakinliğiyle,top yapmasıyla,serbest vuruşlarıyla bu takımın olmazsa olmazıdır Musa AYDIN.İster ayakta duramasın,ister kale direğine yapışsın her zaman 18 de olmalıdır.

David_Walker

Futbolcular ısınırken tribüne çağırdığımızda Musa'ya söyleyip geliyolardı maç içinde futbolculara destek olmamız onlarında hoşuna gitti ve maç sonrası Musa bütün takımı toplayıp getirdi (Serdar Eylik zorlanarak) ve bütün formaları tribüne attırdı uzun zamandır bunu yaşayamıyoduk bu akşam kafamızı yastığa huzurlu koyuyoruz çok şükür...

AhmetDenizci

Alıntı yapılan: ngonge - 23 Kasım 2014, 21:52:05
Ben de neden Musa'ya bu kadar tepki gösteriliyor anlamıyorum. En başta bu takımın kaptanı Musa. Bu oyuncular parasızlıkta ses çıkarmadan topunu oynuyorlarsa Musa'nın etkisi olmaması mümkün değil.
Evet bende çoğu zaman beğenmiyorum, eski Musa değil. Pasları gitmiyor, ağır kalıyor vs. Ama yerine oynayanları da görüyoruz. En azından Musa'nın elinden geleni yaptığını düşünüyorum ben. İyi hoca böyle bir tecrübeden olumlu yararlanmayı bilmeli. Kalpar mesela bunu başarmıştı. Geçen yıki başarımızda Musa'nın payı yok muydu?
Kaldı ki bu adam bizim altyapımızdan çıkmış, bu zamana kadar bir çirkefliğini görmemişiz. Sözün özü, dedeye sahip çıkalım :)

Noktası, virgülüne kadar katılıyorum.Serdar Eylik gibi ruhsuz adamlar varken Musa Aydın'a laf etmek gerçekten bence haksızlık oluyor.

Kaya

24 Kasım 2014, 01:36:38 #493 Son düzenlenme: 24 Kasım 2014, 01:39:41 Kaya
Musa'nın üreme organını yesin topçuyum diye sahada gezinenler.

Ellibeş Numara

Alıntı yapılan: Kaya - 24 Kasım 2014, 01:36:38
Musa'nın üreme organını yesin topçuyum diye sahada gezinenler.
Lafı fena koymuşsun inanç abi..  :D