7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

ne yaparsan yap senin en fazla oynayacağın süre 45 dakikadır.sonrası yok çünkü çok güçsüzsün,ayakta duramıyorsun,adam geçemiyorsun,iki omuz darbesinde yere yıkılıyorsun.45 dakikadan fazla sahada durman bizi bir kişi eksik bırakıyor

özkan

iç saha topçusu ben bunu anladım bundan.arif ahım şahım mı soru işareti ama musa aydın benim için adnana taraftar tepki gösterdi diye saatte 175 km hızla soyunma odasına kaçtığı anda bitmiştir benim için.34 yaşındaki 1 senelik ömrü olan topcuya hem bel baglayacaz hem bu yasda minimum 400 500 alacak hem bu taraftarı sallamayacak.10 asist değil ne yaparsa yapsın tın.

mehmet yılmaz

Musa Aydın, son derece düzgün bir insan.
Bazı şeylerin değerli olması lazım bizim için.
Her futbolcunun kötü oynama hakkı var. Kötüysen hoca çıkarır.
Beğenmediğiniz haliyle bile penaltı yaptırıp, adam attırdı. Bir topu direkten döndü.
Evet, Musa o eski Musa değil, 34 yaşında ve belli bölümlerde etkili oluyor. Zaten form ve güç olarak Sivas'taki altın dönemi gibi olsaydı halen Süper Lig'de oynuyor olurdu.

KotuCocuk55

Senin karakterin yeter!

##kdc##

Taraftarı bağırırken duymamazlıktan gelip soyunma odasına kaçan Musa sizin olsun, ben istemiyorum  :P

Sol Açık

Amma da tartışılmış be Musa.

Güçsüzmüş, çabuk düşüyormuş, yoruluyormuş vs. Ayrınıtıyı geçelim, sonuca gelelim.
Özeti, 4 gol + 10 asistle oynuyor. Ama Messi değil bu, 34'lük bizim Musa.

Messi'yi görmek için televizyonda Barcelona maçı beklemeye devam etmemiz gerek. Messi Samsun'da oynamıyor ama bizim de Musamız var. Ne yapalım, kaderimize mi sövelim, isyan mı edelim?  :D
Ama bu sezon Süper Lige çıkma olasılığımız bile şu an varsa, bunu yaratan en önemli isimlerden biri, hatta birincisi Musa Aydın. Bu takım Süper Lige çıkacaksa Musa olmadan olmayacak.  ;)

##kdc##

Sizin hesabınıza göre Musa bugün 11. asistini yaptı abiler  :P

ask55

hoca ısrarında haklı olduğunu gösterdi.
asistlerinle takıma hayat veriyorsun.
tabi takımda senden daha iyisi olsa ilk değiştirilecek adamlardan birisin o ayrı.
ama en azından sırıtmıyosun, hatta daha da öte bazen musa orta kessede adil vursa diyorum.
tebrikler bu sezonki performansın için.

ngonge

Musa Aydın'ın mevkisi çok zor bir mevki. Şu anda ondan burada ondan daha iyi yapabilecek biri de yok takımda.
Düşünün arkasında 2 tane önlibero oynuyor, hele Erdem de yoksa ona yaklaşmıyorlar bile. Önünde de 3 tane birbirinde kopuk oyuncu var, Umar, Adil ve Ekigho. Bu kordinasyonu sağlayıp top oynaması oldukça güç ama bence bu yaşında bu fizikle elinden geleni yapıyor. Helal olsun. Biraz kadir kıymet bilmek lazım. Oyuncuları çok çabuk şişirip çok kısa sürede düşman oluyoruz. Musa gibi temiz top oynayan oyuncuları daha çok sahiplenmek lazım, küçük hatalarını da hoşgörmek lazım.

kuzey55

Ankara maçında duran topları musa olsaydı daha iyi kullanabilirdik.

Ollivanders

Ya abi yazinca diyorsunuz ki bunlarin isi gucu sallamak . Ankaraspor maçına son 15 dakika giriyorsun yine güçsüzsün arkadaş . Ayakta duramıyorsun , pas veremiyorsun . Ben bıktım şu halini görmekten !

RT55

Alıntı yapılan: Serpico - 25 Mart 2014, 12:18:48
Ya abi yazinca diyorsunuz ki bunlarin isi gucu sallamak . Ankaraspor maçına son 15 dakika giriyorsun yine güçsüzsün arkadaş . Ayakta duramıyorsun , pas veremiyorsun . Ben bıktım şu halini görmekten !

Iyide ben onun hic guclu halini gormedimki..oynadigi her donem bence geberikti  :) birak boyle kalsin derim en faydali senesidir bu sene .. :)

Sadece Samsunspor

Musa 11den kesilmemeli dün yine her nederseniz deyin girdi korneri kullandı az daha gol atıyorduk. her türlü duran top musanın işi :D

kuzey55

04 Nisan 2014, 11:12:56 #433 Son düzenlenme: 04 Nisan 2014, 11:17:44 kuzey55
Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 04 Nisan 2014, 11:06:42
Musa 11den kesilmemeli dün yine her nederseniz deyin girdi korneri kullandı az daha gol atıyorduk. her türlü duran top musanın işi :D

Musa'yı kesecek adam yok anlamış olduk.hele Serkan Çalık hiç değil.

özkan

Aranıyorsun  :) Playoflara kadar iyi bak kendine.