7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

altunay

adam asist için doğmus:)

orucreis

Orta sahayı tutan tek adam dı bence erdem ve taha bitmiş

Burak

Alıntı yapılan: ##kdc## - 25 Şubat 2014, 11:38:04
Abi Allah seni inandırsın biz locada yine sövdük buna  ;D

Amacın ne arkadaşım iyi oynayan adama neden sövüyorsunuz anlamadım gitti bak vallahi bütün maçların özetlerine bakacam sayacağım asistlerini ilk boş vakitte :)

Dartagnan

Alıntı yapılan: orucreis - 25 Şubat 2014, 20:48:04
Orta sahayı tutan tek adam dı bence erdem ve taha bitmiş

Tek taha oynadı be oruc vura kıra oynadı tek basına.

GökhanÇağlar

Asist çok iyiydi de bomboş kalede direği nasıl buldun Musa?

orhan

Adamsınız  kardeşim biliyorum ki elinizden gelenin en iyisini yapmak için uğraşıyorsunuz takım halinde hepinizi senin nezdinde kutluyorum.

55.hakan

Taha nın Erdem in oynadığı bir orta sahada bir de Musa Aydın olmazsa mantıklı,sakin pas yapan adamımız kalmayacak.Ezbere oynanan bir oyuna dönüşecek.Ayrıca genelde bireysel oynayan oyuncular var ileride.Musa yardımlaşma özelliği ile bu durumu kırıyor.Gol atma yeteneği çok fazla yok asist seviyor.Özellikle bireysel oynayan Umar ve Ekigho için biçilmiş kaftan.Duran topları çok iyi kullanıyor.Kötü dediğim orta sayısı sınırlıdır.Evet fiziği zayıfladı artık ve çabuk yıkılııyor ama getirisi götürüsünden daha fazla kesinlikle.

sadece55

Musa daha ne yapsın ki adamın kapasitesi bu kadar bence gayet te olumlu oynadı.

lato

Musa Aydın'a çok kolay faul çalıyor hakemler. Sağ olsun her maç 3 5 duran top kazanıyoruz.

Burak

26 Şubat 2014, 22:27:10 #384 Son düzenlenme: 27 Şubat 2014, 02:28:44 Burak
Ve üşenmedim saydım 9 asisti var :) 3 tane de asistten bir önceki pası veren yada ortayı kesen isim 4 te golü var e daha ne olacak ya

Samsun - Fethiye 1 asist
Denizli - Samsun 1 asist
Samsun  gbb - 1 asist
Samsun - Manisa 1 asist
İbb-Samsun 1 asist
Samsun Denizli 1 asist
Samsun - Adana 2 asist
Samsun - 1461 1 asist

edit : Stsl de Cicinho'nun 10 Caner'in 9 asisti var imiş buda bir kıyas kriteri olarak not düşülsün :)

orucreis

Alıntı yapılan: Dartagnan - 25 Şubat 2014, 22:33:05
Tek taha oynadı be oruc vura kıra oynadı tek basına.

Ya kardeşim taha oynuyor da gereksiz koşuyor.bazen  oyunun içinde kayboluyor.varlığı ile yokluğu belli değil sadece bu maç için değil genel olarak

oguz_5528

Kestiğin gol olsun  ;)

ChucKeR

ngonge

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 02 Mart 2014, 12:07:04
Kestiğin gol olsun  ;)

düştüğü kırmızı kart penaltı oldu :)

Ertuğrul Sağlam

Ne diyeyim sana bilmiyorum.