7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

08 Ekim 2013, 23:37:18 #300 Son düzenlenme: 08 Ekim 2013, 23:44:03 FaTiH_HaN
Geldiği günden bu yana yaptığı en mükemmel işti. Bundan sonrası için güzel bir motivasyon olur inşallah üzerine yapışan tutuk, güçsüz, topu kaldıramıyor dedirten imajı silmesi lazım, hala sıfıra inip sert ortalar kesen Musa Aydını izleyemedik.

seyf55

Gole kadar tecrubesini sahaya yansitmadi yansitamadi goluyle 1 puani aldik buns sevinir olduk sonumuz hayirli olur insallah

yirmiuc

Gol için teşekkürler ama totalde faydadan çok zararsın.
Bekle ki korner veya serbest vuruş olsun da musa orta açsın...

samuray

geçen sezona göre çok daha iyi bir musa aydın var bu sezon son saniyelerde attığı golde süperdi böyle devam musa

Kais

su an kac asıstı var

Sol Açık

1 gol 3 asist.  :ok

ChucKeR

mr sonucu ne çıktı acaba

berusa55

18 Ekim 2013, 19:43:02 #307 Son düzenlenme: 18 Ekim 2013, 20:31:52 berusa55
Sakatlığı Balıkesir maçında oynamasına engel malesef.

http://www.haberexen.com/takimin-morali-cok-iyi-429071h.htm

yirmiuc

Bu gün (Balıkesirspor maçı) en iyi futbolunu oynadı.  >l< Bu şekilde devam ederse şampiyonluğa oynama ihtimalimiz artar.

Burak

Alıntı yapılan: yirmiuc - 19 Ekim 2013, 19:00:39
Bu gün (Balıkesirspor maçı) en iyi futbolunu oynadı.  >l< Bu şekilde devam ederse şampiyonluğa oynama ihtimalimiz artar.

abartıyorsun bence Musa bu sene gayet faydalı oynuyor

brigand

21 Ekim 2013, 09:38:04 #310 Son düzenlenme: 21 Ekim 2013, 09:42:17 brigand
Çoğu zaman oyunculara yapılan eleştiriler abartılıyor, bazen tam tersi çıkıyor yada alel acele yazılan şeyler oluyor. Bende yaptım bunu birkaç kez. Ama burada konumuz futbolsa biraz tartarak, anlayarak yazmak lazım diye düşünüyorum. Geçen seneyle kıyası bırakıyorum bir tarafa. Bu yıl Musa orta sahada ki top hakimiyetimizi arttıran, duran toplarda etkili olmamızı sağlayan, ayağımızda top tutmamızı kolaylaştıran ve tecrübesini takıma yansıtabilen bir oyuncu. Lider özelliğini sahaya da yansıtmaya başladığına inanıyorum. Böyle bir isme kaç takım sahip bilmiyorum ama spikerler bile Musa'dan bahsederken nasıl bahsediyor biraz dikkatle dinlemek gerek. Hiç beklemediğim şekilde bu sezona giriş yaptı.

Son olarak Balıkesir maçındaki ortasaha hakimiyetimizi, duran toplarımızın sonuçlarını, atak yönlendirmelerini sorguladığımızda cevabı bu sezon her şeye rağmen Musa Aydın. Dün Kalpar'la beraber tribüne gelmeleri bile çok önemli bir gelişme takım açısından.

minci

En azından Musanın yokluğunda duran topları nasıl harcadığımız ortada. Bunu net bir şekilde Balıkesir maçında gördük. Bu yıl  Musa olmadığı zaman kendini aratıyor.

yirmiuc

Alıntı yapılan: brigand - 21 Ekim 2013, 09:38:04
Çoğu zaman oyunculara yapılan eleştiriler abartılıyor, bazen tam tersi çıkıyor yada alel acele yazılan şeyler oluyor. Bende yaptım bunu birkaç kez. Ama burada konumuz futbolsa biraz tartarak, anlayarak yazmak lazım diye düşünüyorum. Geçen seneyle kıyası bırakıyorum bir tarafa. Bu yıl Musa orta sahada ki top hakimiyetimizi arttıran, duran toplarda etkili olmamızı sağlayan, ayağımızda top tutmamızı kolaylaştıran ve tecrübesini takıma yansıtabilen bir oyuncu. Lider özelliğini sahaya da yansıtmaya başladığına inanıyorum. Böyle bir isme kaç takım sahip bilmiyorum ama spikerler bile Musa'dan bahsederken nasıl bahsediyor biraz dikkatle dinlemek gerek. Hiç beklemediğim şekilde bu sezona giriş yaptı.

Son olarak Balıkesir maçındaki ortasaha hakimiyetimizi, duran toplarımızın sonuçlarını, atak yönlendirmelerini sorguladığımızda cevabı bu sezon her şeye rağmen Musa Aydın. Dün Kalpar'la beraber tribüne gelmeleri bile çok önemli bir gelişme takım açısından.

Hüseyin hocanın koşmasına bak bir de Musanın gidişine. Hüseyin hoca zorla kolundan çekerek götürmüş.

1:40

Samsunspor 3-0 Balıkesirspor | Maç Sonrası

Sioux

oyuna girdi, klasını gösterdi. 2 asist.  >l< >l<

Mert

Alıntı yapılan: Sioux - 28 Kasım 2013, 22:52:42
oyuna girdi, klasını gösterdi. 2 asist.  >l< >l<

Aynen.Yaşı ne olursa olsun tecrübesini sahaya yansıttı.