7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

Burak

Alıntı yapılan: Burak - 20 Eylül 2013, 09:32:57
Musa formayı kesinlikle hakediyor futbolu basit oynuyor gereklerini yerine getiriyor papazlıkta yapmıyor ve en önemlisi kullandığı duran toplardan goller ve pozisyonlar buluyoruz .

seyf55

Saha da ondan genç olanlara ders veriyor gibi nazar değmesin Musa ya

Sadece Samsunspor

Musa bu sene geçen seneden kat kat iyi ama şu korner atışları hep ön direğe değilde penaltı noktasına doğru atsa daha iyi olacak.

Sol Açık

Tavşanlı maçından sonraki oynadığımız maçlarda 8 gol atmışız ve bunların 5'i direkt duran topla, birisi ise duran topu çıkartamayan savunmanın üzerine gidişimizle (son golümüz). Hepsinde Musa Aydın var ve bence takımın çok büyük bir kozu haline geldi (özellikle Ekigho'nun yokluğunda gol kilidini açma yöntemimiz).

Bu maçtaki kaçırdığı gole inanamadım, sanırım o da inanamadı. Bence 10 kez olsa 9 buçuğunu atardı, olmadı. Destek olmaya devam etmek gerek.

Sadece Samsunspor

Ne çaktın be çömlekçi çocuklarına. Sustu alayı. Bu sene Musa geçen seneye göre çok çok iyi

oguzhann555

Hayatının golünü attı  :--*

mehmet yılmaz

Maç içinde iyi değildi ama unutulmaz bir son saniye golü attı..

Gorkem

gol için teşekkürler

GökhanÇağlar

Allah razı olsun, unutulmaz bir gol attı.

özkan

İyi tamam gol için sağol.Ama sen bir kutfol karaktersizisin.bU tecrübede bir isim bu kadar korkan kaçak sorumsuz olamaz kardeşim,bu klübün değerleri bunu kaldırmaması lazım en azından.

Sol Açık

Alıntı yapılan: özkan - 06 Ekim 2013, 18:48:50
İyi tamam gol için sağol.Ama sen bir kutfol karaktersizisin.bU tecrübede bir isim bu kadar korkan kaçak sorumsuz olamaz kardeşim,bu klübün değerleri bunu kaldırmaması lazım en azından.

Musa Aydın'a bu düzeyde yüklenilecekse, bu takımda oyuncu "iyi" denecek oyuncu kalmaz, ancak oynamayanlara "süper" deriz ki bu da çok saçma. Abartmayalım derim, bu sezonki performansı ile en iyi 3 oyuncumuzdan birisi. Murat Akyüz, Soner Şahin, Musa Aydın.

özkan

06 Ekim 2013, 19:33:08 #296 Son düzenlenme: 07 Ekim 2013, 09:45:44 özkan
Benim dikkat çektiğim husus kaçak futbol oynaması etliye sütlüye karışmaması.Umara tavır alması.8'nci hafta sonu itibariyle tabikide en verimli 3-5 isimden biri kendisi.Ama bir lider değil kendisi kurtarıcı hiç değil.Ben bu tecübede bir insanın ekmeğini buradan kazanan bir oyuncunun bu kadar kaçak oynamasını boş koşular yapmasını yakıştıramıyorum bu kadar.

Sol Açık

Alıntı yapılan: özkan - 06 Ekim 2013, 19:33:08
Benim dikkat çektiğim husus kaça futbol oynaması etliye sütlüye karışmaması.Umara tavır alması.8'nci hafta sonu itibariyle tabikide en verimli 3-5 isimden biri kendisi.Ama bir lider değil kendisi kurtarıcı hiç değil.Ben bu tecübede bir insanın ekmeğini buradan kazanan bir oyuncunun bu kadar kaçak oynamasını boş koşular yapmasını yakıştıramıyorum bu kadar.

Tamam dostum, bu kariyerdeki birisi daha fazla sorumluluk almalı dersen anlarım. Ben daha fazlasını yapabileceğini düşünmüyorum, o ayrı. Sonuçta Musa hiçbir zaman lider veya tek başına oyunu değiştiren bir oyuncu değildi, şimdi de bunu (yada şu ana kadarkinden fazlasını) beklememek gerek. Tabi bence.

Bu arada golü çok şıktı.  ;)

ChucKeR

çocuğu yaşındaki adama ne diye tavır alsın allah aşkına.
papazlık yapsa geçen sene yapacak çok fırsat buldu. en sıkıntılı dönemde sağ bekte elidnen geleni oynadı.
yaşı geçmiş gücü-tekniği belli adam. sadece sertlik üzerinden oynanan bu ligde bu patates tarlası sahalarında elinden geleni yapıyo işte.

1 ay önce kondüsyonu yetmiyo dedik 90+da çaktı golü. trabzona koyandan allah razı olsun  >l<

Desiqner

Musa Aydın bu yaşında bu kadarını yapıyor ve biz hala söyleniyoruz.Bu lükse sahip olmak için her biri Musa'dan iyi futbolculara sahip olmamız gerekiyor.Varmı 3 taneden fazla bu kulüpte ?