7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

Bencede Sahanin en iyisiydi

AllydeenleaR

benim görüşüm sahanın tartışmasız en iyisiydi.
2 senedir ilk kez ortasahanın ortasındaydı, erdemden veya elimizdeki diğer ortasahalardan iyi oynamadığını söyleyemeyecek yoktur sanırım.

çok koştu, mücadele etti, savunma yaptı, duran top kullandı, önündeki savunma yapmayı bilmeyen adamlara rağmen bence çok iyiydi. tebrikler kaptan.

brigand

Dediğimiz gibi olmaya başladı. Takıma katkısı tartışılmaz. Haftalar ilerledikçe daha da güçlenecektir. Yaşı gereği form grafiği yavaş yavaş artıyor.

mimar55

Son 5 dklık gücü kalmadı demek ki anlamıyorum valla kalparı son 5 dkda 2-3 duran top oldu anlamıyorum niye cıkırıyor

Sol Açık

Yeteneğini ve oyun bilgisini sergiliyor. İlk yarıda girdiği bir pozisyonu da gol yapsaydı ne muhteşem olurdu.

Yaşına veya geçmişine bakmıyor, saygı duyulması gereken bir oyun oynuyor. Tebrik etmek gerek...

Burak

Musa formayı kesinlikle hakediyor futbolu basit oynuyor gereklerini yerine getiriyor papazlıkta yapmıyor ve en önemlisi kullandığı duran toplardan goller ve pozisyonlar buluyoruz .

ngonge

Kalpar onu iyi yerde kullanıyor, artık kanat oynayacak yaşta değil. Aynı Giggs gibi eski kanat yeni ortasaha.

özkan

Beklenmeyecek kadar iyi.

seyf55

geçen seneki oyunuyla bu sene arasında çok fark bu sene daha iyi

FaTiH_HaN

güzel mücadele ediyor, geçen seneyle karşılaştırılamayacak kadar iyi.

GökhanÇağlar

Bu sene çok daha iyi duran toplarda özellikle ama kaçırdığı gol yakışmadı.

5trawberry

Kaçırdığı gol dışında herşey çok güzeldi. Geçen sene takımda varlığı ile yokluğu bellli olmayan Musa vardı. Şimdi yokluğu sorun olacak Musa var.

binikalamadım

o golü nasıl atamadın...

seyf55

Golü atamadı ama en iyilerindendi sahanın

55.hakan

Bu seneki gollerde payı büyük. Bu sene en büyük kozlarımızdan kesinlikle.Özellikle duran toplarda.