7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

5trawberry

Ben beğendim.
Güzel maç çıkardı.

minci

Keske hepp boyle oynasa.

AhmetDenizci

Sol Açık

Bence çok iyi değildi, çok daha iyi olabilir.

Özellikle Turgay'ın kaleci ile karşı karşı kalmasını sağlayan pası harikaydı ve bu onun yapabileceklerini gösteriyor.

Tufan

çok şey yapmak istiyor niyetinden şüphem yok ama bitmiş beyin ayaklara hükmedemiyor 90dk oynayacak durumda değil bana göre.

lucarelli

Ömrü bitmek üzere olan duracell pil gibi. Atmaya kıyamıyorsun ama tam verim de alamıyorsun. Ne de olsa çin malı pilden iyidir diyorsun.

Musti

Musa iyi de çevresi kötü.

Erdem ve Taha ilk yarıda o kadar pozisyon hatası yaptılar ki çoğu zaman defansın içine kadar girmek zorunda kaldı. Haliyle çok yoruldu. Zaman zaman alışkın olduğu sağ tarafa da kaydı. Forvet arkasında istediği pozisyonları bulunca araya güzel paslar attı.

Kısaca bu maçta ilk yarıda Erdem ve Taha'nın orta sahada oyun kuramayıp sürekli geri oynamasının sıkıntısını çekti. İkinci yarıda Turgay ile birlikte biraz daha toparlandı.

ChucKeR

bu kadroda futbolu en iyi bilen oyuncu. bir hakan bayraktar olamaz ama yokluğunda kıymeti bilinir

Burak

Ben çok beğendim futbolu bildiği çok aşikar ama sonuçta inişe geçen bir futbolcu her futbolcu 35 e kadar üst düzey gelemiyor maalesef ayrıca kaçak güreştiği fikrine katılmıyorum bana güven veriyor . Çok mu iyi değil ama beklentileri de fazla yüksek tutmamak gerek

brigand

Musa'ya kızıyorum çünkü daha iyi fizik kapasiteyle bu yaşa gelebileceğini düşünüyordum. Diğer taraftan Ptt 1.Lig'de bu tecrübede bu kapasitede futbolcu sayısı çok az. Bu sezon daha umut ve güven verici başladı. Elbette haftalar geçtikçe fizik olarak da yukarıya çıkacaktır. O zaman yaratabileceği farkı daha rahat görebiliriz diye düşünüyorum.

emre__ss

Üç haftadır izlediğimiz Musa geçen seneye nazaran kesinlikle daha farklı.Bence kapasitesini aşmış durumda.İnşallah böyle devam eder.

ugrass

Geçen sezonun cok cok cok üZerinde nazar değmesin kaptan

fanatik samsunsporlu

forvet arkası daha verimli oluyor.

cembaba

Alıntı yapılan: lucarelli - 01 Eylül 2013, 23:30:19
Ömrü bitmek üzere olan duracell pil gibi. Atmaya kıyamıyorsun ama tam verim de alamıyorsun. Ne de olsa çin malı pilden iyidir diyorsun.

süper tespit.

cany

geçen seneden daha istekli gibi