7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

celebi

Adnanla birlikte daha iyi oynar kanımca

Burak

Bence de çok istekliydi bizim de ondan istediğimiz bu zaten böyle devam etmeli eder umarım

GökhanÇağlar

Birinci kaptanımız Musa olmalı, bu sene çok daha faydalı olacak.

cakir55

Geçen seneki kötü futbolundan eser yoktu bu sene etkili bir oyun izletecek bize belli oldu.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

5trawberry

Bence ileriki haftalarda daha etkili Musa izleyeceğiz.

Ollivanders

Sahada geberik fubolunu görmekten midem bulanıyor.

vanlioglu

fizik olarak berbat bir durumda hatta bir pozisyonda defansın müdahelesiyle 2 metre uçtu herhalde. bu fizikle beyin ne kadar isterse istesin çok zor.

HoliganSamSunLu

geçen seneden daha iyi olacağı kesin en azından mücadele etmeye çalışıyor çalışmanın karşılığını alır bence

özkan

Göz göre göre kaçak oynuyon laa

samsunsporlu1994

Sivasspordaki Musa Aydınla şu an ki Musa Aydın arasında çok fark var. Geçen seneye oranla sezona iyi başladı. Ancak Musa Aydın'ın daha çok katkı saglaması gerekiyor.

55.hakan

Musa'yı bu sene beğeniyorum ilk maçtan gösterdi bu sene farklı olacağını.Elinden geleni yaptığını düşünüyorum ben ama gücü yetmiyor yaşı itibariyle.Önümüzdeki maçlarda hakkından söz ettirecek bence.

cgr

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 28 Ağustos 2013, 22:50:11
Sivasspordaki Musa Aydınla şu an ki Musa Aydın arasında çok fark var. Geçen seneye oranla sezona iyi başladı. Ancak Musa Aydın'ın daha çok katkı saglaması gerekiyor.

5 sene önce dedem rahatça yürüyebiliyodu, şimdi zorlanarak yürüyor canım kardeşim...

yirmiuc

Rezilsin musa, tek yaptığın sahada gezinip sana top geldiği zaman 1 saniye içinde topu ayağından çıkarmak...
Oynadığın her dakikaya yazık..

Furkan

Alıntı yapılan: yirmiuc - 01 Eylül 2013, 21:16:02
Rezilsin musa, tek yaptığın sahada gezinip sana top geldiği zaman 1 saniye içinde topu ayağından çıkarmak...
Oynadığın her dakikaya yazık..

Bugün geldiğinden beri oynadığı en iyi mactı kardeşim farklı maçları mı izledik seninle

usare

Bence de iyiydi ya, neyi vardı ki Musa'nın. Orta sahada ayağına top yakışan tek adam..