7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

alperen

SSKLA

fm de olsa puanlanmazdı o şekil hiçbir etkisi olmadı.

seyf55

samsunsporlu1994

Musa Aydının bu sezon performansını yükseltip Süper Lig yolunda takıma katkı saglamasını bekliyorum.

HoliganSamSunLu

bu sene musa aydın çok farklı olucak çok daha iyi eski musayı izleyeceğiz ,inşallah

yirmiuc

Haberlerde 2 yıllık anlaşıldı diye geçiyordu. Ama tff'nin sitesinde 1 yıl görünüyor.

AhmetDenizci

Bence bu maç vasatın üstünde oynadı. Orta sahanın en iyi ismiydi bence.

mimar55

Takımda iyilerden biriydi ben macta beğendim valla canla başla mücadele etti kaptan kalsın bence

cgr

Umarım Fink, Murat Ceylan gibi ilk maçlarında iyi oynadığını gösterip, sonraki maçlarda yatmazsın...

Cidden bugün bence çok iyi oynadı. Orta sahada bastı, kanatta top dağıttı. Özellikle fizik mücadelelerinde ayakta kaldı ki bence en önemlisi buydu. Geçen sene neredeyse hiç bir ikili mücadeleyi kazanamıyordu.

Tebrikler...

Sol Açık

Geçen sezondan fiziki olarak belirgin farklıydı. Kampta iyi çalıştığı belli.

Oyun zekasından ve yeteneklerinden asla şüphem olmamıştı. Fiziksel olarak hazır olunca, geçen sezonki maçların tamamından iyi oynamış oldu. Ortasahanın ortası için (forvet arkası) iyi bir çözüm olacak gibi...  :ok

cembaba

Bugün bence en iyi isimdi Umar ile birlikte.

5trawberry

Musa, hangi Musa bilemem ama; kesinlikle geçen seneki Musa değil.

Samet Torun

Defans adam orta sahanın önünde göründü 2.yarı. Daha da iyiydi bence. Gecen seneki Musa nerede bu Musa nerede?

emre__ss

Hayatının maçını oynadı :evet:

HoliganSamSunLu

musa  geçen seneye nazaran iyinin ötesindeydi daha da iyi olucak ben musadan bu yıl çok şey bekliyorum...