5 - Doğan Erdoğan

Başlatan ahmetsefa55, 23 Ağustos 2012, 14:23:40

« önceki - sonraki »

Karabudun

Bir yol olmaz bakmayın biz yoklukta Abdurrahman Çelebi dedik o da bir şey var sandı kendinde. Ayrıca kendisini 5 -4 kaybettiğimiz MİY maçındaki saçmalamalarıyla hatırlıyorum, ötesi yok.

beşnumara

Beter olsun.

nomak55

Alıntı yapılan: beşnumara - 14 Kasım 2015, 08:01:03
Beter olsun.

Ne olsa olsun boyle soylmemek lazim Allah yolunu bahtini acik etsin bir an once.iyilessin insallah sonucta oda ekmek parasi kazaniyor iyo yerlere gelsin

mehmet yılmaz

Samsunspor'da Yetişen Doğan Erdoğan Sürprizi

14.07.2016 22:27

Samsunspor'da yetişen genç futbolcu Doğan Erdoğan Moldova takımı Zimbru'da Osmanlıspor'a karşı oynadı.

1996 doğumlu genç futbolcu Doğan Erdoğan, Samsunspor'da altyapısında yetişmiş ve 3 sezon kırmızı beyazlı formayı giydikten sonra henüz 19 yaşında Avusturya takımlarından Linz'e transfer olmuştu. Uzun süredir gündemden uzak olan Doğan, sürpriz bir şekilde karşımıza çıktı.

Osmanlıspor'un UEFA Avrupa Ligi'nde Moldova'da Zimbru ile oynadığı maçta Doğan'ı hatırladık. Çünkü genç oyuncu Zimbru kadrosunda yer alıyordu. Moldova Liginde mücadele eden Zimbru, başkent Kişinev'in takımı. Doğan 88. dakikada oyuna Fortes'in yerine girdi ve bir Türk takımına karşı Avrupa Kupalarında forma giymiş oldu. Bu arada müsabaka 2-2 sona erdi.

Shane_Falco

Abi Doğan'in bu Zimbru olayi gecen senede dikkatimi cekmisti. Bu olayda bi tuhaflik var. Bir kaç sitede ki ben maçkolikden bakmistim Dogan'in Zimbru'da oldugunu gosteriyor.  Hatta gecen sene Zimbru ile 2 maca ciktigini gosteriyor. Fakat ayni zamanda yakin tarihlerde Lask linz takimiyla da maca ciktigini gosteriyor.

Bu haberde de bi yanlislik var Osmanli - Zimbru macini tv den izledim. Hatta mac devam ederken spiker " Zimbru'nun yedeklerinde Samsunspor'un alt yapisindan yetisen Dogan Erdogan bulunuyor" dedi ama  Dogan diye birisi maca girmedi. Hatta bir kac sitede 2 gun once Doğan'in Lask takimiyla Avusturya kupasi macinda oynadigini gosteriyor.

Iki takiminda resmi sitesine baktim. Dogan ikisinin de takim kadrolarinda gorunmuyor. Ya tuhaf bir isim benzerligi var. Ya da hülle mülle bi seyler döndü. Ya da tuhaf bir farkli durum :s

eprianu

Çok ilginç tespit hocam. Ama ne olursa olsun bizden uzak olsun  :D :D

Sol Açık

Doğan Erdoğan Ümit Milli Takımı'na çağırılmış...

Musti

Geçen sefer de çağrılmıştı.

Şu an oynadığı takım Avusturya 2.Ligi'nde lider büyük olasılıkla en üst lige çıkacaklar. Doğan da takımın değişmezlerinden hatta en iyi oyuncularından birisi.

Burada papazlarla papazlığı öğrendi, çok genç olmasına rağmen çok şey beklendi yükü taşıyamadı haliyle.

Avrupa ona profesyonellik, disiplin ve tecrübe katacaktır. Böyle devam ederse Avusturya'nın ve İsviçre'nin lokomotif takımlarına transfer yapar. Yaşı 20.

ngonge

Avusturya 1.ligine çıkmışlar, orada da sürekli 11'de oynuyor, takımı orta sıralarda. Çok akıllı bir iş yaptı giderek, yetenekli ama problemli bir oyuncuydu. Yurtdışında mental olarak da kendini geliştirme imkanı bulmuştur.

Sadece Samsunspor

Arada takip etmeye calisiyorum. Surekli 11de ve iyi oynadigi soyleniyor. Yolu acik olsun.

olcay

Beşiktaş'a iteliyor menajeri galiba.

Kaya

Lask ile bir üst lige çıktı tutunamadı alt ligde bir takımda oynuyor şuan. Süper lig değil ama 1.lig ya da bizimle 2.lig oynayabilir durumda.

YaşarDoğu

BJK nin radarına girmiş

Shane_Falco

Trabzon ile anlaşmış.

Stoper

Doğan Erdoğan: "Türkiye'ye döndüğüm için çok mutluyum. Trabzonspor'a karşı Samsunspor altyapısında birçok kez oynamıştım. Bir Karadeniz çocuğu olarak burada olmak büyük bir mutluluk."