STSL 2011-2012 / 25.Hafta | Karabükspor-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan 5trawberry, 02 Şubat 2012, 21:56:34

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

samsunlu_alemdar

yeni karabük stadının deplasman tribünü resimleri varmı acaba?

kamuri

yanılmıyosam bizdeki kapalı gibi düşün ve o kapalının şehir tarafı kale arkasına yakın olan kısmı gibi düşün ben oyle biliyorum

Lusage

erkutdem55

O ne ya öyle.Basket maçlarındaki bench oradan daha büyük.

5trawberry

germencisse

Can cekısen takımlardan birisiyle karsılasıcaz,hocamızın 2.macındanda alnının akıyla cıkmasını bilir ve inşallah 3 puanı alır rahat bir nefes alırız..

Tufan

Zaten statları ufak kale arkalarından biri inşaat halinde o nedenle kapalıdan vermişler bu sene.

kamuri

Sioux

Yokuşun başında iğrenç bir statları var. 90'lı yılların başlarında büyük kavgalar olmuştu bunlarla. Ta o zamandan beridir hiç sevmem.
Karabük'te bir müdet yaşadım. Bir tasne bile Karabüksporlu yoktur. Alayı İstanbul yalamasyonudur. Fabrikada çalışmak için giden trabzonlular da çok orada. havası pis, insanı cins bir şehir. Süper Ligde yerleri yok, yemeği yemeğe benzemez, garip bir yer işte.

erkutdem55

3 puan alırsak 51 % kurtarırız.Alın şu maçı,futbol hiç önemli değil,1-0 olsun bizim olsun.

samsunlu_alemdar

kapalı olması bı nebze ıyı aslında ama 200 kısıde sırt sırta durcak gıbı bı trıbun :)) ama atmosfer ıc ıce daha ıyı olur pazartesı allahın ıznıyle ordayız..bende boluda okuyorum araları bozuk zaten bolu ile bi sene bayagı kavga gürültü olmustu..zaten bolu ile karabük aynı şeyin lacivertleri :):))))

binikalamadım

burakbas

Gidecek abilerime hayırlı yolculuklar dilerim. 3 puanı unutmayın !  :D

Shane_Falco

Bance döndü mü haberi olan var mı arkadaşlar ??