STSL 2011-2012 / 25.Hafta | Karabükspor-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan 5trawberry, 02 Şubat 2012, 21:56:34

« önceki - sonraki »

jean

bu mactan umidim var 1-0 bizim olacak ins macin pazartesi olmasi guzel oldu heyecanlaniyorum mac gunleri bir gun daha ertelenmesi guzel bu maci alirsak ligde kalabiliriz haydi samsunum

emre__ss

karabük'ü demir gibi eriteceğiz Allah'ın izniyle

cembaba

Bu maçın bir önemi de şu. Takımın tamamen ligde kalmamıza konsantre olması. Eğer bu hafta Karabük'ü devirirsek, Eskişehir maçında şehir de takım da havaya girer. Yepyeni heyecanlara hazır olun derim. Karabük maçı bu yüzden tam 6 puanlık maç. Ayrıca baktığımız zaman, Gaziantep sırasıyla Galatasaray, Trabzon, Manisa mücadelelerine çıkacak. Fikstür açısından biz çok avantajlıyız. Bizim üstümüzdeki takımların puan kayıplarını biz yaşatacağız. Üstteki takımlar önemli değil.

Hayırlısı ile bu ligde kalacağız.

Theofanis Gekas

hakem cüneyt çakır,tff nin en iyi hakemi :_nazar

beşnumara

Karabük stadının bildiğim kadarıyla deplasman tribünü çok küçük ve kapasite çok az.Maç pazar günü olsaydı i.nelik yapıp dışarda taraftarımızı bırakırlardı ve istenmeyen olaylar :) Vardır bir hayır diyelim biz bize ayrılan yeri doldururuz her türlü.
Kesinlikle yenilmememiz gereken maç.Beraberlik normalde idare eder ama diğer donuçlara göre kahrolabiliriz.Önce kontrollü oynayacaz sonra vuracaz.Önce hüplet sonra gümlet ;D

samsunluhakan

hoca faktörüyle 3 puan bizim arkadaşlar merak etmeyin ilk deplasman galibiyetimizi alacagız

King Of The North

En kötü berabere kalmamız lazım, Karabük, Antep, Manisa, Bursa, hatta Kayseri bizim rakiplerimiz, bu maçlardan içerde 3 dışarda 1 almamız lazım, haftalara azalıyor, inşallah galip geleceğiz, maçın pazartesi olması taraftar açısından kötü olsa da takımımız dinlenmiş olur iyi olur, perşembe-pazar maçları zor oluyor...

FaTiH_HaN

Cernat ve Shelton'u kitlersek karabükten de 3 puanı alır geliriz, Cernat oyunu iyi yönlendiren, pas ve şutları tehlikeli olan bir oyuncu orta sahada sıkı markaj uygulamalıyız, Shelton düz bir oyuncu ama çok süratli topu önüne aldığı zaman füleli koşularla rahatlıkla içeri katedebiliyor, Kelhar ve Kemale büyük iş düşecek karabük maçında. Biz maçı 50-60'a kadar berabere götürelim karabük defansı ve orta sahası bizim istediğimiz açıkları verecektir ve Serdar Özkanın kesinlikle ilk 11 de oynaması lazım takımı ileriye götürüp golcülerimizi topla buluşturabilecek en etkili isim Serdar, duran toplar da artık bizim için iyi bir koz Serdarın duran toptan 2 asisti var ve Uğur bu maçta Uğurdan da patlama bekliyorum, sağda Serdar Solda Uğur oynarsa çok etkili oluruz ama Uğurun biraz daha istekli olması lazım, kaptırdığı topları kovalaması lazım sanki fiziksel olarak biraz çekingen oynuyormuş gibi geldi bana, malum sakatlıktan çıktı tam hazır olmayabilir.

masbene

**KaR6**

Stoper

özkan

Farkındamısız bilmiyorum ama;petko gideli 2 maçta 5 gol attık  :holey:

fındık

Alıntı yapılan: özkan - 03 Şubat 2012, 18:59:26
Farkındamısız bilmiyorum ama;petko gideli 2 maçta 5 gol attık  :holey:

golleri atan kimmiş tanıdık biri mi bari:D

samuray

bundan sonra oynayacağımız tüm maçlar bizim için final artık kaybetme lüksümüz yok her kaybedeceğimiz puan bizi biraz daha dibe indirir onun için her maç üç puan parolasıyla çıkmamız lazım önümüzdeki karabük esk ankgücü mu maçlardan üç te üç yapmalıyız her maç öncesi hadi bu maç bizim çıkışımız olsun deyip durduk kısmet f.b maçıymış üçx3=9 gekas yeterki istediği pasları alsın gol bölgelerinde yenecez başka yolu yok

kuzey55

önümüzdeki 3 maçtan 7 puan bence yeterli şimdilik.kalan 7 haftada zaten 10-13 puan bizi ligde bırakır.Antep'i yenmek kaydıyla tabi.