STSL 2011-2012 / 23.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ - İST. B.Ş. Belediyespor

Başlatan 55_OrHaN_55, 24 Ocak 2012, 21:14:33

« önceki - sonraki »

Turuncu

13.00 Samsunspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Koray Gençlerler

twitter

galatasaray maçında ipimizi çekmişti penaltı + k.kart ile

babasamsunlu

Alıntı yapılan: twitter - 26 Ocak 2012, 16:45:44
galatasaray maçında ipimizi çekmişti penaltı + k.kart ile

bu seneki maçtan bahsetmiyorsun sansırım.
Eğer bu seneki penaltı kırmızdan bahsediyorsan O Büyük Hakemimiz Kuddusi idi ;)

maviay55

ibrakadabra55

Yeni hocamız ile birlikte bu maçı kazanacağımızı inanıyorum.

samuray

kazanmalıyıs f.b maçı bizi ilgilendirmiyor o maç başka bu maç başka kazanmaktan başka çaremiz yok yakalamamız gereken takımlardan birisi de ibb  ya bide şu var bizde şanssızlıkmı beceriksizlikmi anlamıyorum sivasta erman 35 40 mt.den vuruyor gol oluyor bizde anıl kaleci ilker öne çıktığını kgörüp vurduğu top az farkla üst ağlara gidiyor şansmı beceriksizlikmi  :(

isa55

Ordu maçını almakla önümüzdeki maçların değeri daha da arttı. Öyleydi, böyleydi, hakemdi yok. Bu maç bizim.

kalptenþimþek

oguz_5528

Bütlerden önce moral olsun zaten kaldık hepsinden ders çalışmayı bırakcam sizin için doğru oynayın,(kazanalım da ders umrumda değil )   ;D

mehmet yılmaz

Yine bir final maçı, üç puandan baskası yalan olur bizim için...
Dolu tribünler önünde kazanırız inşallah. Holmen'in yokluğu bizim için önrmli bir kazanç

King Of The North

Belediye açık oynayan bir takım, biz de öyleyiz, zevkli ve mücadeleci bir maç olacağını düşünüyorum, Muratlar formda olsun, gol bulmakta zorlanmayız sanırım. Sonuna kadar tribünlerden destek gelmeli, herşeye rağmen biz bu takım için itici gücüz, ne Belediye, ne Manisa, ne Sivas, ne de Gençlere benzeriz biz...

deriaKR

karabük yendi diyorsun pehh trabzon büyük takım mı ? 

yok canimmm

havzalı55

Webo çok formda ibb de Kemalinde yokluğunda defansımızda sıkıntı olmaz inş. Akaki ve valdomiro ağır kalırlar inş. bahia oynar valdoyla yenal bek uğur da sol açık oynar

Ollivanders