STSL 2011-2012 / 23.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ - İST. B.Ş. Belediyespor

Başlatan 55_OrHaN_55, 24 Ocak 2012, 21:14:33

« önceki - sonraki »

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: Sioux - 30 Ocak 2012, 01:02:35
Seni tutan mı var birader?
Tesisler orada, futbolcuların takıldıkları mekanlar da belli.
Git döv.

tek başıma dövemem hadi gel yarın gidelim bunların takıldığı yerlere  :)

Sioux

Alıntı yapılan: muratertan55 - 30 Ocak 2012, 01:05:03
tek başıma dövemem hadi gel yarın gidelim bunların takıldığı yerlere  :)

Benim futbolcuları dövme gibi bir niyetim yok.
Gavat diyen, ******* diyen, ağızlarına s..n sensin. Klavyeden değil de reelden yap işte..

Theofanis Gekas

dövme işin esbirisidir lakin istediğim gibi sövme hakkını kendimde bulurum,o bütün sıfatlarıda fazlasıyla hakettiklerini düşünüyorum,takımda gekası çekemeyen şerefsizlerin olduğunuda düşünüyorum bugün murat alenen atmadı gekasa geçen hafta ekighonun atmadığı gibi

GurbetciFanatik

Biraz agir laf olacak ama
Bugün bizim takimdaki 4 Türk bi Yunan kadar olamadiniz siz.
32 yasindaki adamdan utanin, o bir yunan ve türk liginde oynuyor sizden daha iyi istiyor maci.
Petko-Burak-Mesut  bunlar hikaye, takimda gercekten bak hala topa nasil vurulcagini bilmeyenler var.
Assistin ne oldugunu, kornerin nereye atilcagina bilmeyenler var.
Bunlara onlarimi ögretcen yoksa macami hazirlican.
Bu Takim 23 hafta olmus halen takim gibi oyniyamiyorlar.

Sen Kümeye oynuyorsun atesin icindesin, ara transfer son sansin.
Aliyorsun 4 futbolcu biri yedek biri sakat.
Hakan-Pal Lazar-Dominguez-Akaki-Bahia oldugu bi takimda onlari kesemiyecek adamlar aliyorsun, neden ??
Sen Hakan Arslani kesebilecek adam alamiyorsun sen bu futbolu bilmiyorsun abi.

IBB tam bir rezil takim, sanki si... asagiya kasimpasa gibiler.
Kafasina göre oynuyorlar yeniyorlar kafasina göre üst üste yenilmeyecek takimlara yeniliyorlar.

Burda küme düstük diye kelimeler yasak biliyorum,inancimizi kaybetmedik ama
inanin bizdeki ligde kalacagiz inancin yüzde 10% onlarda olsa biz kaliriz.

Koskoca Samsunsporumun son caresi artik seri galibiyete ve Mesut bakkala kaldi.
Yani 11 mactan en 20 puan toplamamiz lazim.
TFF ondan ümidimi tamamem kestim zaten onlarin durumu bizden kötü

kamuri

acı çekiyorum içim acıyor  :'( ölüm kalım maçında oynadığınız futbola bak :'(

red_white

takımımızın düşmemeye oynayan bir mücadelesimi vardı  yoksa sahada bizmi göremedik? insan ölümüne oynar ulann basmadık yer bırakmaz adeta yırtınır sahada hangisi yaptı bunu adam akıllı birimiz şu durumdayken o formayı giysek ölesiye mücadele etmezmiyiz? hiçmi inanç olmaz bir takımda?   yuhalayan arkadaşlarda zaten bu karaktersizleri yuhaladılar kaç hafta sabretti bu taraftar ama artık yeter!!! yuhalayanda yuhalayamanda birbirine saygı göstermeli herkes cinnet geçirmek üzere....   bu zamana kadar bu kadar puan alındıysa herkesten hesapta sorulmalı burası SAMSUNSPOR herkes bunun farkında olmalı..

veis

bugüne kadar ki maçlarda bu adamlar oynadı ve bundan sonraki maçlardada bu futbolcular oynayacak.neyin telaşındayız anlamadım bu adamların kapasitesi belli.ve ne kadar azim ve çalışma gözterselerde takviyeler olmazsa şayet bu takımla işimiz zor.

jorgensen55

Futbolcuların en ufak umrumda değil be kardeşim. Biz burda kafayı yiyelim,sinirimizi bozalım herifler paralarının derdinde .SAMSUNSPOR düşmüş çıkmış onlara ne. Bu takımda malesef bu tür düşünen çok fazla oyuncu var. Sahada en ufak bir mücadele örneği bile yok. Kötü oynarsın,yeteneğin ksııtlı olabilir ama kötü koşamazsın,kötü mücadele edemezsin. Dediğim gibi bunlar dolarların euroların peşinde , biz üzülmüşüz falan umrunda deil. BİZE ONURLU OYUNCULAR LAZIM...

elexir

En uz iki takviye daha lazım takıma orta sahada top yapacak adam yok kesinlikle bir orta saha lazım her şey daha bitmedi bunu göremiyorlarmı anlamıyorum...