STSL 2011-2012 / 23.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ - İST. B.Ş. Belediyespor

Başlatan 55_OrHaN_55, 24 Ocak 2012, 21:14:33

« önceki - sonraki »

Serkan

Alıntı yapılan: isa55 - 30 Ocak 2012, 00:40:49
her maç staddayız merak etme

tamam işte buradan yazmana gerek yok gelir maçda derdini sıkıntını anlatırsın. Buradan yazarak hiç bir şey elde edemezsin. edilmiyor yani; edebilen yok bugüne kadar.

**KaR6**

bravo sana o zaman, alınma sen madem her mac staddasın özür dilerim gerçekten..

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: **KaR6** - 30 Ocak 2012, 00:38:22
ne uzatmicanız yaa? iyice boş kaldı meydan, adam oturacak sıcak evinden sana sallicak biz de uzatmicaz? sen geçen sene akhisara denizliye antebe giderken nerdeydi şimdinin morinyoları? bu takım düşse de sen yine gidecen mevsimlik taraftar çekilecek köşesine..

bu takım düşse de kalsa da sıfırlanacak zaten, bunlarla bi sene daha geçirilir mi allah aşkına, bedava versen almaz kimse bi tanesini..

herkesin görüşü kendine dostum takılmamak takmamak lazım taraftar her zaman haklıdır çünkü menfaatsiz para almaz üzerine para verir zaman veriri çile verip takımına sahip çıkar ve her zamanda haklıdır futbolculardanda haklıdır hocadanda haklıdır yönetimdende çünkü bu takımın gerçek sahibi sahdaki ruhsuzlar değil büyük samsunspor taraftarıdır. düşüncesi görüşü tavrı tepkisi ne olursa olsun bu gün bu protestoyu destekleyenlerede saygılı olucaz desteklemeyenlerede  bu takım bizim ben şahsen bu gün az bile yaptı diyenlerdenim.

fanatik samsunsporlu

sıcak evde dediğin kişiler stad kapısı açıldığında ilk giren kişilerdendir yıllardan beri.düştüğü kesinleştiği zamanlarda bile maça gidenlerdendir.desteğini hiçbir zaman kesmeyenlerdendir.
ama sen futbolculara ana avrat söversen de o da senin tercihindir

**KaR6**

senin protestodan anladıgın ana avrat sövmek demekse o da senin bileceğin iştir..

isa55

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 30 Ocak 2012, 00:42:58
sıcak evde dediğin kişiler stad kapısı açıldığında ilk giren kişilerdendir yıllardan beri.düştüğü kesinleştiği zamanlarda bile maça gidenlerdendir.desteğini hiçbir zaman kesmeyenlerdendir.

daha ne diyelim hocam bu yeter

**KaR6**

Sol Açık

Gerçekten de çok uzadı ve yanlış yerlere gidiyor. Bunu tartışmayalım artık...

isa55

Ortak paydamız Samsunspor olduğu halde şurada 5-6 kişi anlaşamıyoruz ya daha nediyelim.
En büyük SAMSUNSPOR

Sony

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 30 Ocak 2012, 00:42:58

tartışmak için söylemiyorum yanlış anlama beni ama ben onca yıldır Samsunspor kovalarım her tartışmada kavgada ilk bu sözler söylenir onun için bana hiç samimi gelmez...

**KaR6**

senin benim ugruna kavga ettiğimiz takıma dısardan adamın biri geliyo 50 yılda zor buldugumuz parayı iç edip keyfine bakıyo, benim zoruma da o gidiyo işte..

elimde belge olsa neler konusurum da işte, belgesiz suya yazı yazıyoruz baska bir şey değil..

Theofanis Gekas

ruhsuz şerefsizler için burda birbirini kırmaktır yanlış olan,bende bugün ağzıma geleni söyledim şerefsizlere özellikle murata,ben vizeme girmicem bursa deplasmanına gitcem diye şunların Samsunsporuma ettiklerine bak ağızlarına bile sıçarım,ama suç bizde bu gavatlar bu şehirde rahat rahat dolaşıyo

HoliganSamSunLu

protesto kadar doğal birşey olamaz bir insanın veya toplumun memnuniyetsizliğini belirtmesidir samsunsporun bu durumundan ve oynadığı oyundan memnun olan varsa bilemem.

Sioux

Alıntı yapılan: muratertan55 - 30 Ocak 2012, 00:59:51
ruhsuz şerefsizler için burda birbirini kırmaktır yanlış olan,bende bugün ağzıma geleni söyledim şerefsizlere özellikle murata,ben vizeme girmicem bursa deplasmanına gitcem diye şunların Samsunsporuma ettiklerine bak ağızlarına bile sıçarım,ama suç bizde bu gavatlar bu şehirde rahat rahat dolaşıyo

Seni tutan mı var birader?
Tesisler orada, futbolcuların takıldıkları mekanlar da belli.
Git döv.

ali ihsan

Stresten ellerim soyuluyor.Egzama galiba.32 yasindayim.Bildim bileli bu takimin pesindeyim.Sagligimizdan oluyoruz belki.ama vazgecemiyoruz.Varsin amatorde olalim ama ruhsuz olmayalim.Elin Yunanı bizimkilerden daha yùrekliyse orada problem var demek ki.Adam gibi oynayın da duseceksekte öyle.düselim.Basari degil karakter istiyorum.Cok mu sey istedim simdi...