STSL 2011-2012 / 23.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ - İST. B.Ş. Belediyespor

Başlatan 55_OrHaN_55, 24 Ocak 2012, 21:14:33

« önceki - sonraki »

erkutdem55

Yuhlama olayını kafaya takmamak lazım.Yuhlayan da haklı,yuhlamayan da haklı.Birbirimizi üzmeyelim.Kritik maçta duygu boşalması olabilir ve bence makul ölçülerde bir tepkiydi.Fener maçına sarkmaması kaydıyla sorun yaratmaz.Herşeyin azı karar,çoğu zarar.

Sana üzülüyorum Gekas  :'(

fanatik samsunsporlu

inşallah febe maçına yansımaz.güldürmeyelim şerefsizlere kendimizi

cembaba

Şuradaki muhabbeti uzatmayalım derim. Bitti gitti. Önümüze bakalım. Fener maçı geliyor. 3 puandan başkası yalan.

isa55

İsteyen yuhlasın isteyen küfür etsin. Ben küfür de etmem, yuhlamam da. Orada futbolcu yanlış yaptığında desteğe ihtiyacı var. Seneye Bank Asya da sıfırdan başlayacak takım görmek istemiyorum. Tepkinizi sahada değil, antrenmanda tesislerde gösterin.

Serkan

Uzatmamak lazım harbiden de; Herkes kendi içinden geleni yaptı..

**KaR6**

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 30 Ocak 2012, 00:10:54
  bu sitenin eski yöneticisi olarak sizin böyle konuşmanızı çok yadırgadım.sağduyulu olmamız gereken zamanlar bunlar.hoca yeni geldi.morale ihtiyacımız var.biz de çok kızıyoruz, bağırıyoruz.fazlası yanlış olur

fazla olarak neyimi gördün pardon? bu takımın sıkıntısını biz çekecez 5 sene gitmediğimiz yer kalmicak, sonra 2 ruhsuza tepki gösterildi diye millet sıcak evinden ahkam kesecek yok taraftar öyle böyle diye, yok öyle bedava kusura bakmasın kimse..

yöneticilik işi de bitti, arkada kaldı, o işi katmanın bi anlamı yok..

HoliganSamSunLu

febe maçına zaten uzama ihtimali yok mümkün olmaz bu saatten sonra her hafta kendi açısından farklı değerlendirilmeli febe maçından alacağımız 3 puan inşallah bu maçı unutturacaktır.

isa55

hocam diyordun ya bu İBB haftaya Karabük'e kesin yatacak.

**KaR6**

Alıntı yapılan: Serkan - 30 Ocak 2012, 00:34:07
Uzatmamak lazım harbiden de; Herkes kendi içinden geleni yaptı..

ne uzatmicanız yaa? iyice boş kaldı meydan, adam oturacak sıcak evinden sana sallicak biz de uzatmicaz? sen geçen sene akhisara denizliye antebe giderken nerdeydi şimdinin morinyoları? bu takım düşse de sen yine gidecen mevsimlik taraftar çekilecek köşesine..

bu takım düşse de kalsa da sıfırlanacak zaten, bunlarla bi sene daha geçirilir mi allah aşkına, bedava versen almaz kimse bi tanesini..

HoliganSamSunLu

isa55

Serkan

Alıntı yapılan: isa55 - 30 Ocak 2012, 00:39:26
nerden biliyorsun evden bakıldığını

iyi işte stad'da gelir nasıl göründüğünü gösterirsin ?

**KaR6**

Alıntı yapılan: isa55 - 30 Ocak 2012, 00:39:26
nerden biliyorsun evden bakıldığını

50 kişi oluyo genelde deplasman tribünlerde 50 si de birbirini tanıyo zor olmuyo yani..

isa55

isa55