25 - Uğur Boral

Başlatan Kaya, 09 Ocak 2012, 22:09:04

« önceki - sonraki »

Musti

Futbolcu mutlaka hırslı olmalı fakat bazen bu hırsla sahada istediğin şeyleri yapamazsın. Sol bek olarak oynayamadığını sol açıkta daha etkili olduğunu kendisi de söylemişti. İleryen günlerde yeteneği ile bize çok şey kazandıracaktır.

ali ihsan

mehmet yılmaz

İlk devre özellikle çok etkiliydi. Kalitesi hemen fark ediyor. Maç kondisyonu sorunu var biraz.

zenke

Sioux

Işık var, daha da iyi olur Uğur.

KotuCocuk55

Hersey iyi güzel hosta, hakemden cok faul bekledi ve cok yere atti kendisini.Burada fenerde oldugu gibi her atlamaya faul alamayacagini kendisine hatirlatmalilar!

Bide spor kamuoyunda adama dusmus muamelesi yapiliyor,sen fenerde neydin olmadi,tutturamadin simdi samsunsporda takiliyon..Hem onun adina hemde benim takimim adina cok huzunlu ve hoslanmadigim bir yaklasim bu!

anlztrk

Bek oynarsa işimiz var, hücumu etkili, savunması zayıf, tam bir sol açık oyuncusu.

Hâlâ sol beke ihtiyacımız var.

cembaba

Tebrikler. Çok iyidi.

sadece55

Uğur Boral Bek oynamamalı bek oynarsa ciddi sıkıntılar yaşarız bir de hucum kısmında Uğurdan çok fazla yararlanamayız

55_OrHaN_55

bence çok iyi bir transfer, ilk maçı olmasına rağmen göz doldurdu. handikapı ise, topla çok koştuğu için, sakatlanma riski çok yüksek. birkaç kez sakatlandı diye korktum açıkçası.

masbene

bence de uğur solda olmalı ama bekte olmamalı

Sol Açık

Uğur bek oynarsa çok büyük savunma sorunları yaşarız görüşüne katılmıyorum. Ordu maçında ileri gitti ve dönmedi, ama bu hazır olmadığından. Yoksa geri döndüğünde, özellikle ters kademede çok iyi yer aldığı 2 pozisyon hatırlıyorum (hatta birisinde kafayla uzaklaştırdı, hemen farkettim bu Uğur diye, çünkü şu ana kadar ki hiç bir solbekimiz bunu becerememişti). Yani yapısal bir "olmaz bu adamdan" denemez.

Kondisyonu yükselmiş bir Uğur geri de döner, sol bek de olur.

Ama o hücuma çıkışlar, bir sağ bir sola çekip yatırmalar falan... Yav bizim için lig harbiden yeniden başlıyor...  ;)

55.hakan

Zaten Uğur gibi bir sol açığınız varsa sol bekiniz Yenal olsa da olur.Haliyle Yenal'a daha az iş düşecek.Top kaptırma pozisyon harcama azalacağı için Yenal'da çok sırıtmayacaktır.

özkan

Ergünden sonra uğur boral..Arkadaşın da dediği gibi eşşekten inip ata binmek gibi..Harikaydın il yarı uğur..3 haftaya bu adam yardırır sol tarafı  ;)

Kodalak

maçta dikkatimi çekti zenkeye bişeyler dedi,

takıma ağırlığını hissettirecek bu adam,