15. Hafta /17. Hafta / Lig Sonu Puan Durumları

Başlatan kalptenþimþek, 13 Aralık 2011, 22:35:53

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

13 Aralık 2011, 22:35:53 Son düzenlenme: 17 Aralık 2011, 13:07:50 kalptenþimþek
süper ligin son 20 yılına ait 15.hafta ve lig sonu puan cetvelleri..... samsunspor_x

babasamsunlu

geçen sene  27 puan ligde kalmış.
bu sene geçen senekinden daha kötü bir lig var bence..
30 puan toplayan son iki haftaya rahat girer gibi..
herşeye rağmen umut Samsunsporlunun ekmeği...

mehmet yılmaz

Şu tablolara göre her şey olabilir, inşallah olumlu örneklerden birine benzeriz.

Ayberk

Dardanel çok çarpıcı. Küme düşmüşler ama ilk yarı 8 puan, lig sonunda 32 puan almışlar. 2. yarı 24 puan toplayabileceksek hiç kasmayalım, ilk yarıda bir beraberlik daha alsak yeter :D

Musti

2001-2002 de ligde kalmayı başarmıştık. Yine 15.haftalar sonunda en az gol atan takımlardan biriydik. Düştüğümüz sene de çok gol atıyorduk fakat bu sefer de ligin en fazla gol yiyen ikinci takımıydık.

Başarı öyküleri çok fazlaca bakıldığında. En yüksek performanslardan biri de İstanbulspor'unmuş. 2002-2003 sezonu ligin en az gol atan takımlarından biriymiş onlar da. Geride kalan haftalarda 30 puan toplamışlar.

Kaya

ChucKeR

2007 nin erciyesini benzetiyorum bize. sene başında lorant'la başlamışlar. devreyi 11 puanla kapatmışlar. ama yetmedi. ankaragücü hakan kutluyla anlaşmış. zaten durumu malum bi de hakan kutlu gibi yüzde 100 başarıyla kümeye giden bi hoca ile erken havlu atacaklarını hesaba katarsak.

bu son 2 maçta 1 galibiyet olması lazım. yoksa cidden çok zor duruma düşebiliriz.

celebi

ibrakadabra55

Petkovic gitmeden ligde kalamayız Petkovic gittikten sonra böyle hesapları yapabiliriz bence yerli bir hoca gelirse ligde kalırız.Devre arasında 5-6-7-8 takviye ile işe yaramayanlar huzur bozanlar gidicek.Mustafa Sarp , Ergün Teber , Ahmet Şahin , Aristide Bance.İyi bir forvet koşan ortasaha ile bu takım ligde kalır.

kalptenþimþek

17 Aralık 2011, 13:08:21 #9 Son düzenlenme: 17 Aralık 2011, 13:12:47 kalptenþimþek
süper ligin son 10 yılına ait 15.hafta, 17 hafta ve lig sonu puan cetvelleri..... samsunspor_x

kalptenþimþek

kuzey55

3 puan daha almamız lazım mutlak yoksa umutlar 2. yarıya kalmaz.kalsa bile çok zor

muzaffer4

geçen sene sivas 2. yarıda topladığı puanı ilk yarı da toplasaydı ilk yarıyı 2. bitirecekti...

samuray

evet ya neden olmasın mudumuz ikinci yarıda zaten inşallah bkt maçıyla birlikte başalr çıkışımız

baha55

1 saattir puan durumunu inceliyorum, yazıyorum çiziyorum. ama o 2 sıfır önde :rulet: iken 2-2 biten ankara maçı ve bırakılan 2 puana bakıp bakıp deliriyorum sinirimden pc yi kırasım geliyo...bütün sezonun özeti o 2 puann...çok yazık oldu cokk
:rulet: