10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Ne kadar mal olursan ol en azindan kosup mücadele veriyorsun sahada.
Mehmet Cakir ve Mustafa Sevginin oynadigi yerde sen gözümde bir yildizsin.

özkan

Seni izlerken ayağından topu kaptıracağını bilerek izlemek çok farklı bir duygu.Salak salak duygular yaşattırıyosun bizlere ???

GurbetciFanatik

Deplasman adamisin ama cözen yok.
Hic bir ise yaramasan bile en az 2 adami mesgul edecek kadar varsin.

muzaffer4

Şu topu sürerken üzerine basıp yere düsmen beni benden alıyor.

Stoper

Kedi olalı bir fare tuttu ve Denizlispor galibiyetinin baş mimari oldu. 2 gol attı,şaka gibi!

orucreis

Alıntı yapılan: Stoper - 27 Nisan 2016, 10:13:12
Kedi olalı bir fare tuttu ve Denizlispor galibiyetinin baş mimari oldu. 2 gol attı,şaka gibi!

Bir macin kaderi onun elinde olacagi aklimin ucundan gecmez birisi soyleae hadilan ordan derdim
Ama gordum yasadim beynim vucudumu terk etti ,

1. Gol videosunu tekrar tekrar izliyorum acaba montaj mi bu diye

cakir55

Bugün bir kez daha gördüm ki bu adamın yetenekleri kısıtlı ama elinden geleninin en iyisini yapıyor seneye kalabilir.

celebi

Mert

Öğle saatlerinde bir restoranda başkan Erkut TUTU ve Coşkun ZEREN'le bir araya geldiler.Hemen arka masamızda oturuyorlardı.İkisi de ekighoyu ikna etmeye çalışıyorlardı.Ekigho hep olumsuz tavırlar sergilemekle beraber bir ara masadan kalktı telefonla konuşmaya gitti.Sanırım gitmek istiyor.Başkanın tek sözünü duydum söz veriyorum parasını en kısa zamanda vercem dedi.
Ekigho bizim için kayıp olur mu? Bu sorunun cevabını iki üç sene önce olsa hayır diye vermek isterdim fakat şu sıkışık dönemde sanırım ihtiyacımız var.Gerçi gitmek isteyipte zorla oynatılan oyunculardan ne kadar verim aldığımız ortada.Örneğin ofoedu...

Raqua55

Alıntı yapılan: Mert - 08 Ağustos 2016, 16:18:44
Öğle saatlerinde bir restoranda başkan Erkut TUTU ve Coşkun ZEREN'le bir araya geldiler.Hemen arka masamızda oturuyorlardı.İkisi de ekighoyu ikna etmeye çalışıyorlardı.Ekigho hep olumsuz tavırlar sergilemekle beraber bir ara masadan kalktı telefonla konuşmaya gitti.Sanırım gitmek istiyor.Başkanın tek sözünü duydum söz veriyorum parasını en kısa zamanda vercem dedi.
Ekigho bizim için kayıp olur mu? Bu sorunun cevabını iki üç sene önce olsa hayır diye vermek isterdim fakat şu sıkışık dönemde sanırım ihtiyacımız var.Gerçi gitmek isteyipte zorla oynatılan oyunculardan ne kadar verim aldığımız ortada.Örneğin ofoedu...

Abi yine o ofoedu 10 gol attı.Bir şekilde tutulmalı takımda ekigho tek forvet o var elimizde

Sadece Samsunspor

Kiytirik top surmeyi bilmeyen Ekigho ya bile bu hareketleri yaptirtan bizi bu adama mecbur edenlere yaziklar olsun

özkan

menajeri avukat olacak piç olunca normal ekigötün bu hareketleri.

Raqua55

İdmana çıkmadığı söyleniyor bi bitmediniz Arkadaş

Sadece Samsunspor

Nerde götü kalkık bizim takımda sende git ya git. istemiyoruz arkadaş

Shane_Falco

Ekigho, alacakları ödenmediği için sözleşmesini tek taraflı fesih ederek takımdan ayrıldı

Samsunspor'da, sabah yapılan antrenmanla flaş bir gelişme yaşandı. Kırmızı-beyazlı ekibin en etkili oyuncularından birisi olan Ekigho Ehiosun, kulüpten alacaklarını bahane ederek idmana katılmadı. Oyuncu, ödeme yapılmadığı için tek taraflı sözleşmesini fesih etme hakkına sahip oldu. Yönetim kurulu ile futbolcu arasında yapılan görüşmelerin ardından talep edilen para ödenmeyince, Ekigho tek taraflı olarak sözleşmesini fesih ederek takımdan ayrıldı.