Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: beşnumara - 10 Ekim 2012, 22:18:24
Bu iş eldeki malzemeye bakar...

Sonuna kadar katılıyorum. Petkoviçin hocalığını gördük. Kimse Petkoviç'in iyi hoca olduğunu söyleyemez. Lazionun başına mahallenin bakkalını koy,en kötü Petkoviç'in yaptığını yapar. Petkoviç'in hoca olmadığının en basit ispatı bu adam geçen sene başı Hakan Bayraktar gibi adamı yetersiz diye yolladı. Aldırdıkları Pal Lazar,Bahiayı falan saymıyorum bile. Kısacası Lazionun başarısı sahadaki oyuncuların başarısıdır Petkoviçin değil...

lucarelli

Lazio 3 - Milan 2 dakika 80  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

kalptenþimþek

lucarelli

3-2 milanı yendi Lazio. 3-0 öne geçti, 61 ve 79'da 2 gol yedi.

cembaba

Abi sonuçta futbolu oyuncular oynuyor. Teknik Direktör değil. Petkoviç en güzel duygularımın katili. Bu hiç bir zaman değişmeyecek.  al_sana al_sana

Kaya

Birçok hoca seyrettim tesislerde ve birçoğu bilindik idmanlar yaptıran,artı değer katan isimler değildi.

Petkoviç'i defalarca izledim.Bloklar arası alan boşaltma,kapatma..Bireysel yetenek üzerine geliştirilmiş idmanlar v.s birçoğunu ilk defa izlediğim idman yöntemine sahipti.Çoğu kez futbolcular verilen talimatları anlamıyor ve hocayı çıldırtıyorlardı.

Gelelim sonuca yansımasına.Geçen sene o takım hocanın dediği her şeyi gençler maçının ilk yarısında yaptı.Alan boşaltmalar,ters toplar,araya atılan hızlı toplar sonuç 3-0 a geldiğinde hemen hemen hepimiz bu takım avrupa kupalarına oynar dedik.Sonra ne oldu bazı futbolcular bazı isimlerin talimatıyla el frenini çekti.Ondan sonrası zaten hüsran..

Tufan

21 Ekim 2012, 13:28:57 #1971 Son düzenlenme: 21 Ekim 2012, 13:57:35 Tufan
birde şu var geçen sene sezon başı Ekigho-Bance ikilisi oynuyordu ilerde Bance'nin 1 sezonda kaçırdıklarını Klose futbol hayatı boyunca kaçırmamıştır. Bence Petkoviç iyi bir hoca ama Türkiye'de hiç bir takımda başarılı olamaz bizim takımlarımızda dışarıdan müdahale çok oluyor, transferlerimiz genelde hocadan bağımsız ki geçen sene çoğu öyleydi.

Musti

Geçen sene kulübün içinde büyük bir kaos vardı. Haftalık patlamalar dışında kimse başarılı olamazdı. Tabii başarıdan kasıt lig başında belirlenen "ligi 10. sırada bitirmek"...

Theofanis Gekas

beteri beteri varmış sen gittin yerli versiyonuna kaldık

binikalamadım

burada değişen bir şey yok petko...

özkan

Sen gittin,felsefelerin hala bizimle..

Karabudun

Kendi gitti,ruhu kaldı.Hala kurtaramadık yakayı gudubetlikten.

samsunsporlu1994

2-3 maç sonra Laziodan kovacaklar. Başarısız hoca olduğu yavaş yavaş yeniden kendini göstermeye başladı. Lazio 2 haftadır kötü gidiyor.

ugrass

S.b.ç Çağrı

anlamıyorum samsunspordayken çok kötü bir dönem geçirdi petkovic tabi ki doğal olarak bizde öyle ama lazioda iyi işler yapıyor çok tuaf.  :o