Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

Gorkem

lazio taraftarına geçmiş olsun şimdiden

Sioux

o öküz, isviçreden baska hiç bir yerde başarılı olamaz
aslında oradaki basarı ölçütü de tartışılır zaten
şöyle de bir durum var
lazio zaten güçlü bir takım
başına ben de gelsem en kötü 10. bitirir ligi
o yüzden bu idiyotun başarılı olma kriteri ne olacak?

mimar55

Biz kime beddua etsek o adam iyi yerlerde is buluyor bidaha beddua etmemeyi oneriyorum

cgr

Su an NTV Spor'da bile dalga geciyorlar... Dogru duydunuz bildiginiz Lazio diyorlar...

Petkovic yanlis zamanda gelen bi adamdi benim gorusume gore... Ligi tanimamasi, taktik anlayisi (3lu defans) vs. vs. en onemli handikaplariydi... Neyse Lazio'da basarili olacagini hissediyorum...

##kdc##

01 Haziran 2012, 00:21:51 #1924 Son düzenlenme: 01 Haziran 2012, 01:07:17 ##kdc##
itinayla küfür, beddua vs edilir ..
Lazioda da belli eder hünerlerini ancak oranın yönetimi % bir milyon bizimkilerden iyi olcağı için sıvattırmazlar adama. Mecbur adam gibi yapar işini.  Ha ne kadar tahammül ederler o başka mesele.

cembaba

Ettiğimiz beddualar tutarsa zaten bu adamın olmayan kariyeri de biter. Lazio'da çok tutunamaz. Ne gördüler bu hocada merak içindeyim.

brigand

Hapay'a sormuşlardır. O da olumlu referans vermiştir. Pis Roma'lı yaktı yala bizi ???

ibrakadabra55

Lazio'ya Adnan Sezgin gitmesse başarılı olur Petko'nun sistemiyle.

AllydeenleaR

AlıntıLazio'nun yeni hocası resmen Petkovic!
İtalya'nın Lazio takımı, resmi olarak yaptığı açıklamada gelecek sezon takımı son olarak Samsunspor'u çalıştıran Vladimir Petkovic'in çalıştıracağını duyurdu.

goal.com

amasra

petkovıc lazıo ya imzalamış bence türkiyede dil tutmadı zaten türkiyede yabancı hoca yemiyor 2+2=4
biz ise halen 2+2=5 demekde ısrar ediyoruz

berusa55

Şu haberden sonra Samsunspor'umuzun ne kadar büyük olduğunu bir kez daha anladım...

GökhanÇağlar

Burak Yılmaz'ın alınmasını istemiş Lazio yönetiminden.

emre

SametYılmaz55

ahmetsefa55