2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

SSKLA

Alıntı yapılan: germencisse - 26 Haziran 2011, 11:29:03
Kardesım hangi transfere el atılsa takla oluyor..Resmi olarak anlaşılmadığı takdirde açıklama vermesinler artık,bu taraftara yazık.. :-X :-X

Bu haber bence sallama çünkü gazeteler ne zaman basılıyo,10 dan itibaren peki geldiğini çiço nezaman söyledi 11 de ;)

ugrass

germencisse

Alıntı yapılan: farUqras - 26 Haziran 2011, 11:33:03
''transfer yok fakat sayfa 269''   :-\

Aynen öyle abicim,onu diyorum ya zaten..Taraftar;yönetimden çok çırpınıyor,bundan sonra resmi olmayan haberi basına paylaşmasınlar artık..

samsunspor.co.nr

Kesinlikle katılıyorum. Ulusal basında çıkıyor, yerel basın da aynı sekilde ayak uyduruyor.
Dünkü gazetede de herhalde manşet vardı "transferler tamam" seklinde.

Rios hakkaten takıma katkı sağlayacak bir transfer ve Oldukca heyecanlandirmisti beni açıkcası.
Fakat sabah sabah şu haber bütün keyfimi kaçırdı.

Nasıl dünkü haberi bugünkü sayısında çürütüyorsa, bugünkü haberini de umarım yarın çürütür.  ;)

samsunluhakan

imzalar atılsada rahatlasak artık ya hergün biri ortaya bişey atıyor

Ajan

Hiçbir yönetici kesin olmayan bir transfer için grupları arayıp pazartesi oyuncuyu havaalanında karşılayın diyemez.Ondan dolayı yerel gazetelere itibar göstermemekte fayda var.

samsunmania

SSKLA

holigan5565

Alıntı yapılan: samsunspor.co.nr - 26 Haziran 2011, 10:34:35
Günaydın arkadaslar,

Sabah sabah Haber(siz) gazetesinin haberini okudum.
Dün DHA'nin (bildigim kadariyla) Turkiye'ye servis ettigi haber,Kazim Yilmaz'in söylemleri ile birbirini tutmuyordu.
Nitekim Rios'un birden fazla menejeri ortaya çıkmış ve transfer zora girmiş.  :(

Kaynak : Haber(siz) gazetesi

İyi pazarlar.

bu haberden sonra nasıl iyi bir pazar olacaksa

GurbetciFanatik

Imza atilsa bile inamicam artik taaki hakem düdügü caldigi an ve bu futbolcunun topa ilk müdahelesine kadar inanmak istemiyorum :D :D :D :D :D

Olursa bu ikili süper olur bence olmustur, her ne kadar baska gazetelerde ayri ayri yazsa bile.

davidsavage

AlıntıSpor Toto Süper Lig ekiplerinden Samsunspor'un, Macar Pal Lazar ve Uruguaylı ön libero Arevalo Rios ile anlaşma sağladığı bildirildi.

Kulüp başkanı Kazım Gürol Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarında Macaristan'ın Videoton takımında forma giyen savunma oyuncusu Pal Lazar ile Brezilya'nın Botagofo takımında forma giyen Uruguaylı ön libero Arevalo Rios'la her konuda anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Haberin linki :http://www.aa.com.tr/tr/samsunsporda-transfer-calismalari-2.html

ahmetsefa55

hepsi aynı şeyi evirip çevirip sayfayı doldurmak için haber yapıyolar. al_sana

GurbetciFanatik

İŞTE O STOPER
26 Haziran 2011 / 13:45
Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır'ın büyük ölçüde anlaştık dediği Brezilyalı stoper'in Feyenoord'un 27 yaşındaki oyuncusu Andre Sandos olduğu ortaya çıktı. Kırmızı-Beyazlılar, bu oyuncuyu önümüzdeki günlerde Samsun'a getirmeyi planlıyor
SÜRPRİZ OLABİLİR
Samsunspor, Pal Lazar ve Arevalo Rios'un dışında Brezilyalı stoper Andre Santos Viana'nın işini bitirmek üzere. Hollanda Birinci Lig takımlarından Feyenoord takımında forma giyen ve ismi sır gibi saklanan 27 yaşındaki Brezilyalı stoperin, yarın Pal Lazar ve Arevalo Rios ile birlikte Samsun'a gelerek resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor.

İMZALAMASI AN MESELESİ
Kırmızı-Beyazlı ekibin Başkanı Kazım Yılmaz, "Takımımızın sezonu rahat bir şekilde bitirmesi adına elimizden geleni yapıyoruz. Şu anda bu oyuncuyla kesin anlaştığımızı söyleyemeyiz ama almak için tüm imkanlarımızı seferber etmiş durumdayız. Daha önce de söylediğim gibi önceliğimiz Pal Lazar ve Rios" diye konuştu. Özgür KALANBAK

SANTOS VİANA'NIN KÜNYESİ
------------------------
Adı : Andre Luiz
Soyadı : Bahia Santos Viana
D.Tarihi : 24.11.1983
Yaşı : 27
D.Y : Rio de Janeiro / Brezilya
Pozisyonu: Stoper
Boyu : 182
Kilosu : 75

SSKLA