Bank Asyada 5 Yil

Başlatan kumköylü ahmet, 24 Nisan 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

Son Gün Insallah Yarin Resmen ALLAH`in Izniyle Bu Lige Vedaa!!!!

BLESSE_80_55

arkadaşlar merhabalar herkese..... siteye yeni üye oldum. bursada yaşayan samsunsporlu olarak takımımızı süper ligde görmekten gurur duyacağız. inşaallah 1. lige geri  dönmeyiz. biz süper lig takımızyız ve orda kalmalıyız herzaman....

kumköylü ahmet

Blesse 80_55
Hosgeldin kardesim

**KaR6**

5 yıl geçti aradan... Malatya deplasmanında kaderimizle yüzleşeli.. Tam 5 yıl... Geçen zaman düştüğümüz andan daha çok acı verdi zaman zaman. Armanın peşine deplasman diye nerelere gittik, kimleri karşımıza aldık adam diye ve ne muamelelerle karşılaştık her birimiz ayrı ayrı. En zor zamanda bile, tünelin sonundaki minicik ışıktı bize güç veren. O minicik ışığa razıyken son 5 yılda, şimdi bizim için doğuyor güneş bir kez daha...

Çektiğimiz acı büyüktü ama biz çok daha büyüktük. Ve meşhur filozofun sözü bir kez daha gösterdi gerçeği, öldürmeyen acı güçlendirdi bizi... Daha çok kenetlendik birbirimize. Bir'dik düşerken ama biz'iz evimize dönerken...

Teker teker çıktığımız merdivenin son basamağındayız şimdi. En yukarıda... Kalabalık etrafımız, dipteyken olduğumuzun tam aksine. Acı yoksa zafer de yoktur dedik ama biz zamanında, zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır dedik... Sabrettik, bekledik, kendimiz için etmediğimiz kadar dua ettik... Uykulardan uyanmak istemediğimiz rüyaları yaşıyorsak şimdi, bilinsin ki biz bugünleri sonuna kadar hak ettik...

babasamsunlu

senin ALLAHINA kurban Kardeşim benim......  >l< >l< :'( :'( :'(

kuzey55

AlıntıBir'dik düşerken ama biz'iz evimize dönerken...

Ayberk

Alıntı yapılan: **KaR6** - 29 Nisan 2011, 17:22:14

Çektiğimiz acı büyüktü ama biz çok daha büyüktük.

>l<

Forvetim

yüreğine sağlık kar6 kardeşim ne güzel ifade etmişsin içimizdeki duyguları, ürpermemek elde değil. Allah razı olsun.

mehmet yılmaz

AlıntıBir'dik düşerken ama biz'iz evimize dönerken...

muhteşem bir cümle  >l< >l< >l< >l< >l< >l<

düştüğümüz sezonun şarkısı benim için Soner Arıca'nın Sen Giderken'di.
Tutmadın Ellerimden Ben Düşerken diyordu orada ve bana, bize, Samsun'a söylüyordu adeta bunu Samsunspor!

Sonra hep birlikte Murat Boz dinledik, "ben özledim galiba seni, bu yüzden bu kadar sitemlerim" dedik. Araya Mustafa Ceceli kattık, bekle, dönüşü vardır zor sürgünlerin de... diye.

Son günlerde Sezen Aksu dinliyorum ben

Hoş geldin
hediye gibi geldin hoşgeldin
seyirlik değil ömürlük olsun
dilerim bu defa bu son olsun

55(tuncay)55

5 yıl geçti aradan... Malatya deplasmanında kaderimizle yüzleşeli.. Tam 5 yıl... Geçen zaman düştüğümüz andan daha çok acı verdi zaman zaman. Armanın peşine deplasman diye nerelere gittik, kimleri karşımıza aldık adam diye ve ne muamelelerle karşılaştık her birimiz ayrı ayrı. En zor zamanda bile, tünelin sonundaki minicik ışıktı bize güç veren. O minicik ışığa razıyken son 5 yılda, şimdi bizim için doğuyor güneş bir kez daha...

Çektiğimiz acı büyüktü ama biz çok daha büyüktük. Ve meşhur filozofun sözü bir kez daha gösterdi gerçeği, öldürmeyen acı güçlendirdi bizi... Daha çok kenetlendik birbirimize. Bir'dik düşerken ama biz'iz evimize dönerken...

Teker teker çıktığımız merdivenin son basamağındayız şimdi. En yukarıda... Kalabalık etrafımız, dipteyken olduğumuzun tam aksine. Acı yoksa zafer de yoktur dedik ama biz zamanında, zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır dedik... Sabrettik, bekledik, kendimiz için etmediğimiz kadar dua ettik... Uykulardan uyanmak istemediğimiz rüyaları yaşıyorsak şimdi, bilinsin ki biz bugünleri sonuna kadar hak ettik...

>l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

cembaba

O kadar doluyuz ki bazı şeylere... Hep içimize attık. Konuşacak çok şey var aslında ama, Cumartesi 16.00'dan sonra...

lucarelli

Bir'dik düşerken ama biz'iz evimize dönerken...

>l< >l< >l< >l< >l< >l<

salihcakir

müthiş yazmış mustafa. valla yüreğine sağlık. son 5-6 yıldaki sıkıntılarımızı her detayıyla bilen bizlerin içlerinde hissederek okuduğu bir yazı olmuş...

artık bugün son bulsun hasretimiz inşallah.

kumköylü ahmet

son 1 saatimiz arkadaslar ALLAH`in izniyle Bize Müsade

kumköylü ahmet

SUPER LIGDEYIZ TEBRiKLER SAMSUNSPORUM