Şaban Yıldırım Ve Yücel Uyar...

Başlatan amisos, 02 Temmuz 2005, 14:22:20

« önceki - sonraki »

amisos

Kulübün içinde bulunduğu bu inanılmaz kötü duruma rağmen,samsunluların bile bu gemiyi terkettiği bir ortamda hala takımın başında olan ve adamlık yapıp sorunları göğüsleme basiretini gösteren Şaban Hoca
 Süleyman Hurma faciasından sonra samsunsporumnuzun menejerliğini üstlenen ve kısa zamanda zor şartlara rağmen elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan bu takımın en büyük emekcilerinden Yücel Hoca
 Şu an için tek tesellimiz bunlar...
 Zira kişiliksiz bir Hoca ve süleyman Hurma artisti ile devam etseydik gemiden atlayan ilk onlar olurdu...
 İyi bir yönetim
 iyi bir liste
 ve iyi bir samsunspor diliyorum...

curva55

Hurmdan kurtulduk çok şükür.Zatrenm samsunsporun kurtuluşu samsunlularda başka kimsede diil.

55samsunlu55

Yücel Uyar gerçek samsunsporlu olduğunu her zaman gösterdi. İnşallah başarılı oluruz.

cem and naz55

şaban hocaya helal olsun ben ismail başkanla geldim onla gidiyorum diye bilirdi yücel uyar ın nasıl bir samsunlu olduğunu tartışmaya gerek yok

curva55

Aynen isterse amatöre düşsün yinede samsunsporluyuz.Hatta kapanırsa bile kendimiz kurarız kendimiz oynarız yinede samsunsporluyuz.

timofte

Şu ortamda Samsunspor'un başında bulunmaya devam ediyor.
Bunu yaparken de hiçbir şeyden şikayet etmiyor, demeç vererek yaraya tuz dökmüyor. Yücel Uyar'ın nasıl bir Samsunsporlu olduğunu zaten biliyoruz. Samsun'daki Gümüşhaneliler Derneği'ne yüklü bağışlarda bulunan Ertuğrul Sağlam'dan çok daha farklı biri olduğunu hocalığı döneminde "samsunsporun menfaatleri için gerekirse kellemi veririm" dediğinden biliyoruz zaten. kesinlikle kendi hedeflerini samsunsporun menfaatlerinin önüne koymayan birisi. tıpkı rahmeti nuri asan gibi.. bize böyle insanlar gerekti. geç de olsa anlaşıldı.