PES2011

Başlatan Kaya, 30 Eylül 2010, 02:27:34

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Ben became pro da Real madridin altyapısındayım :D

**KaR6**

verdikleri hedefleri tutturabiliyon mu :)

4 senede kovuyolarmıs zaten, game over oluyomus ;D

Ollivanders

Evet oyle birsey var can :) şartları yerine getireceksin . Ben 2 sezonda 35 golum var o yuzden su an durum perfectto :D milli takıma gitmem lazım :D

babasamsunlu

Demekki papazlık yaptırmıyorlar  adama :):)

çok  doğru yapmışlar...
ne o öyle ölene kadar aynı takımda :):)

kabacevizli55

beni takımdam ****** ettiler ya  bu ne biçim iş la

Burak

Alıntı yapılan: cany - 20 Ekim 2010, 16:57:08
ben de fifayı severim de şöyle bi saçmalık oldu bana fifa11de

Manager mode yapıyodum her zamanki gibi..ligde, şampiyonlar liginde iyiydim en son lig kupasında 4-0 aldım maçı aldıktan sonra kovdular...oyunu kapatıp bi daha girdim yine kovdular...önceki fifalar böyle değildi ne iş anlamadım

Bütün hevesim kaçtı  >:(

ben 2007 yada 2008 de 10 sene falan oynuyordum. Bir de selim pes 2011'de de became a legend modu var . Ayrıca Fifa 2011 'in play station da be a goalkeeper modu da var :) yavuzda onda kariyer yapsın  :D :D :D

KareAs55

pes2010 play stationda become legend de 3 tane  özellik seçebiliyosun onlar artıyordu acaba 2011 de aynımı ?

**KaR6**

sistemi biraz değiştirmişler ama güzel olmuş..

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 20 Ekim 2010, 20:44:35
pes2010 play stationda become legend de 3 tane  özellik seçebiliyosun onlar artıyordu acaba 2011 de aynımı ?

ElbistanLı4655

Alıntı yapılan: Serpico55 - 19 Ekim 2010, 23:24:39
Farkı anlamak icin pes efsane olun ile fifa became pro yu oynayın :D
Hastayım Efsane Olun'a .. Yok Böyle Birşey :) :)

gkhn

Yaaa herşey çok güzelde bende mi bir sorun var penaltı atmak mı çok zor anlamadım .:.:. .:.:.

Ollivanders

:) Peste penaltı kullanırken sol ve sag tusa bastıgınızda daglara taslara atıyorsunuz D: Ama cok az yukarı ve asagı tuslara basarsanız en azından kaleyi bulabilirsiniz :D

Burak

penaltı atmak için baya bir antreman yapmak lazım hem sağa sola basarkenki hemde şut tuşuna basarken ki şiddet önemli. Ayrıca kaleci de şut tuşuyla zıplıyor

sercan5592

penaltı hıc atamadım sanırım suana kdar kaleyı bulamadım desem yerıdır pes de :D

kabacevizli55

Alıntı yapılan: sercan5592 - 21 Ekim 2010, 18:23:34
penaltı hıc atamadım sanırım suana kdar kaleyı bulamadım desem yerıdır pes de :D
valla ya bi yöntemini bilen varsa söylesen fitli oldum arkadaş nerdeyse benim penaltılar taç çizgisine çıkaçak

Burak

Alıntı yapılan: sercan5592 - 21 Ekim 2010, 18:23:34
Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 23 Ekim 2010, 16:01:34
valla ya bi yöntemini bilen varsa söylesen fitli oldum arkadaş nerdeyse benim penaltılar taç çizgisine çıkaçak

biraz idman yapmak gerekiyor tuşlara basma süreleri çok önemli yön tuşları çok hassas onu ancak çalışarak ayarlayabilirsiniz aynı şekilde şut tuşuda hassas. Uzman olamadım ama artık sağa sola atabiliyorum :):) 

Be a legend modunu ilk defa oynuyorum çok pis sardı. Heracles te oynuyorum parma ve zaragoza yüzde 10 oynama vaadetti bende oynayabileceğim bir takımı seçtim yüzde 80 vaad etti heracles :):):)   3 maçta 2 golüm var  :D :D bir tanede hazırlık maçında attım ama hoca da iş yok deplasman maçlarında tek forvet bırakıyor beni sağdan soldan da pek beslenemiyorum  ;D ;D ;D ;D