[kaldıgı yerden devam edecek ] Samsunspor-Miy macindaki Olaylar Ve sonucları

Başlatan King1965, 13 Eylül 2010, 21:37:45

« önceki - sonraki »

çýlgýnlar1984

.
SALDIRGANIN İFADESİ
Samsunspor-Mersin İdmanyurdu maçında, Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Yüksel Yeşilova'nın, ağabeyi Murat Yeşilova tarafından bıçaklı saldırıya ilişkin detaylar ortaya çıkmaya başladı..

Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, ''Saldırgan, stada girişi esnasında özel güvenlik görevlilerinin kendisini aradığını, ancak üzerindeki bıçak katlanabilir ve küçük olduğu için bıçağın bulunamadığını ifade etti'' dedi.  

Aksoy saldırganın Cumhuriyet Savcısı nezaretinde ifadesinin alındığını belirtirken, Murat Yeşilova'nın, ifadesinde, Samsun'a gelmek için Antalya'dan yola çıktığını ve maçtan 1 gün önce kente gelerek bir otele yerleştiğini anlattığını belirtip şöyle devam etti:  

''Murat Yeşilova, maça 45 dakika kala stada girdiğini, olayın aniden geliştiğini, öldürme kastıyla saldırmadığını, niyetinin yaralamak olduğunu söyledi. İlk yarının bitimine doğru ağabeyini karşısında görünce birden kontrolünü kaybettiğini ve dayanamayarak saldırdığını ifade eden Yeşilova, olayın tamamen aile içi sorunlardan kaynaklandığını, aile içi bir konu olduğunu belirtti.''  

Vali Aksoy, saldırganın bu ifadelerine rağmen hem özel güvenlik şirketi hem de emniyet güçleriyle ilgili gerekli soruşturmayı büyük bir titizlikle yürüteceklerini ifade ederek, ''Kamuoyundan tek beklentimiz, bunun Samsun'a ve Samsunsporlulara mal edilmemesi. Samsun halkı bu yaşananlardan üzgündür. Böyle bir olayın kentimizde yaşanması hepimizi mutsuz etmiştir'' diye konuştu.

oguz55

Alıntı yapılan: Ant55 - 14 Eylül 2010, 01:16:14
Bu arada alakasız olmazsa,
maçın başını kaydettim ama bayraklarımız net belli olmuyor, ilk başta yakından göstermişti orayı kaçırdım  :-[

helal olsun ahmet çakara tüm duygularımızı türkiyeye duyurdu helal olsun diyorum.

cembaba

Ben boyle program gormedm ya :D ahmet cakar a gulmekten oldum. Vali mukemmel aciklma yapti ama tebrikler.

kabacevizli55

14 Eylül 2010, 01:46:14 #48 Son düzenlenme: 14 Eylül 2010, 02:27:46 samsuni
maç bizim bence
1) futbolcularımız etkilendi
2)jonatjan herifin piskoloji zaten sağlam değildi bune la millet birbirini doğruyo diyoı
3)samsun şehrinin ismi kirletikldi bir çoşkun ve piskopat yüzünden

ahmet çakar helal sana  erman hiç oralı olmuyo mersinli ya

oguz_5528

bengülü

bugün tv son dakika haberine bir bakın alt yazı  geçiyor samsunspor-mersin idmanyurdu maçında rakip takımın taraftarın sahaya girib m.i.y teknik direktörünü bıçakladı diyerek haber olarak geçiyor yazıklar olsun size nasıl bir habercilik

kabacevizli55

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 14 Eylül 2010, 01:48:55
Yeğenin karısına bakmış doğru mu??
baksa iyi  ;) :D :D :D :D resmen ...... ( tabi dediklrine göre)

**KaR6**

zaten mersine 3 puan verilirse şampiyonlugun anahtarını buldum.. bana 16 cesur yurek lazım.. cebine bıcagı koyan deplasmana gidecek, uygun bi zamanda sahaya inip takacak, hoop 3 puan cepte! şaaampiyon..

ali ihsan

Demek ki Mersin bu hafta kiminle oynasa o statta bu olay olacaktı...

Kim çekti l a n bu fikstürü ...

oguz_5528

istifa etti mi??? yarın etmesi lazım...Bu ne 1 günde bütün dünya snn şeyinin derdine düştü be adam...!!

eLLis

Maç öncesi aşırı yağmur canımı sıktı hadi biz giderizde uzak olan adamda gelmez haksızda değil Allah ın bereketi dedim geçtim.

Stada girdik az bişe kala dejavu yaşıyorum sandım yine 3.hafta yine mersin maçı yine tribünler arası husumet yine geriye düştük.Yaşadığım üzüntünün tarifi yok..

Üstüne bu olay çıktımı hoca bıçaklanmış sandık taraftar dedim bize süperlig bu senede yalan.
Sonra mevzular başkaymış yok arkadaş bu kadar net konuşmucaksın kesin süperlig kesin yeneriz.. dünyada eşi benzeri olmayan olay bizim başımıza geldi şimdi takım bundan etkilendiyse ne olacak...

oguz_5528

Yüksel Yeşilova'nın sahada bıçaklı saldırıya uğraması ve karşılaşmanın tatil edilmesi, Samsunspor'a pahalıya patlayacak. Karadeniz ekibine, gerekli güvenlik önlemlerini almadığı için en az 2 maç saha kapatma cezası gelecek. Ayrıca Samsunspor 3-0 mağlup ilan edilecek.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/15774500.asp?gid=362

ne saçmalıyo bu hürriyet!!

Lusage

Bende yedim Hürriyet!! Bir de o kadar kesin yazmışlar ki. Sanarsın PFDK yı toplatıp karara vardırmışlar...

Muhtemelen tarafız sahada seyircisiz olarak kaldığı yerden devam eder..

Eray55

öncelikle miy camiasına geçmiş olsun ama olayın ne samsunsporla ne de miyle bir alakası yoktur tamamen münferit bir olaydır miy buakşam kiminle maç yapsa bu olay olacaktr çünkü türkiyede stadlara isteyen istediğini sokabiliyr ama yine samsunumuz bir ceza alacaktr gibime geliyr ne yazıkki.
olayla da ilgili olarak teknik direktör abisi için ruh hastası diyor, zanlının oğlu ise amcam( miy teknik direktörü) eşime 1 yıl boyunca tecavüz etti onun adına kredi çekti fln. diyor. bekleyip göreceğiz..

binikalamadım