2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Samsunsporumuzu Şampiyonluğa götürecek ayaklar kimler olacak...

Transfer ile ilgili haber, yorum ve dedikoduları bu başlık altında paylaşalım.

Lütfen mümkün olduğunca kaynak belirtmeden yorum yapmayalım...

Haydi Hayırlısı...

mehmet yılmaz

Geçen sene başı geldi de aklıma, tahta...  :-X

Bence Şenol Demirci gibi gelmeye can atan ve orta sahaya Ümit Aydın tarzı oyuncular alınmalı. Forvette mutlaka fizik gücü yüksek Emenike gibi bir Afrikalı alınmalı.

Akyol

Eveeett başlıkta açıldı yaz dönemi hayırlı ve uğurlu olsun  >l<

**KaR6**

tahta kapansada eğlensek azcık ;D

aman allah korusun, sıkıntısız stressiz bi transfer dönemi sonunda süper lige cıkmak dileğiyle diyelim, haydi bismillah.. ilk transferimizle özel röportaj yapacam ;D

samsunmania

Alıntı yapılan: **KaR6** - 11 Mayıs 2010, 23:07:46

Aman ha kardeşim sonra biz de tahtalıköyü boylarız transfer tahtası açılana kadar.

**KaR6**

her uyandıgımda tahtaaaaaaaa diye baslayan mesajlar oluyodu,alıştıydık bi yerden sonra ama abi, napalım :)

aman kapanmasın, bu kadroyla 1 sene daha zulüm olur bizze :(

samsunmania

Yönetim Destek Arayışlarında

Bank Asya 1. Liginin 2009-2010 sezonunu 10. sırada tamamlayan Samsunspor yeni sezon hazırlıklarına erken başladı.
Dün akşam yapılan yönetim kurulu toplantısının ardından bu gün saat 14:30' da Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve saat 15:' da Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ziyaret edildi.

Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, "Samsunspor yönetimini bir arada görmekten çok mutlu oldum. Bu beraberlik tablosunu anlamlı buluyorum. Sevdası Samsun olan bir birleşmeyi temsil ediyorsunuz, sizleri kutluyorum. Gerideki 4 yıllık süreçte Samsun ile ilgili konulurda belirttiğim gibi Samsunspor bir futbol kavramının ötesinde Samsun'u temsil eden, Türk futbol ve spor camiasına ismini başarıları ile tanınan bir kulüptür. Bu kavramı bugünlere getiren, emek veren herkese teşekkür etmek gerekir. Bu vesile ile elim trafik kazasında hayatını kaybeden sporcularımızı da rahmetle anıyorum. Bu yıl ligi 10. sırada bitirdik. Daha iyisini elde etmek ve gerçekleştirme düşüncesindeydik. Ama Samsun' da egemen olan anlayış ve bekleyiş sağlıklı ve sürekli bir döngüyü gerçekleştirmektir. Yakından izlediğim süreçte kulüp sağlıklı bir mali yapıyı çıkarmış, yapılması gerekenleri yapmış, bütçe ve beklentilerle uyumlu, çok sorumlu bir yönetim anlayışını sergilemiştir. Sonuç başarılıdır, takdir edilmelidir. Hedef, daha iyisini elde etmektir. Önümüzdeki sezon hazırlıkları için bu günden çalışmalara başlamak gerekir. Kulübün yeni sezonda büyük bir zorluğu olduğunu düşünmüyorum. Çünkü akılcı yaklaşımın devamı gerçekleşecek. Amaç maddi anlamdan çok büyük bir güveni tesis edebilmektir. Bu güvende tesis edilmiştir. Bu birliktelik ve güven gelecekte bir çok gelişmenin önünü ve kapısını açacaktır. Bu sürecin içinde bizde imkanlarımız ölçüsünde her zaman birlikte olacağız. Güvenle başlayan süreçte çok güzel gelişmelerin Samsunspor' un olacağını biliyorum" dedi.

Daha sonra Büyükşehir Belediyesine geçen yönetim kurulu ve Diivan kurulu üyeleri burada da Büyükşehir Belediye  Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile yaklaşık yarım saat görüştü.
Maddi desteğin yanında manevi desteğede ihtiyacımız var diyen Samsunspor Kulübü Başkanı Hakkı Tomaç' a Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Sizler sorunların büyük kısmını aştınız. Ne kadar zor günler geçirdiğinizi biliyorum. Yeni sezon hazırlıklarını geciktirmeden yapmak gerekir. Bizim yapmamız gereken ne varsa yapmaya hazırız" dedi.

http://www.samsunsporluyuz.com/haber_detay.asp?haberID=453

İnansak mı, inanmasak mı? Olur mu? Olmaz mı. Zaman gösterecek. Gerçi inanmamız için neden var mı. Onu da bilemiyorum.

**KaR6**

yalancının?? umutlandırıp ta hayal kırıklıgı yaratanın ahirette iki elim yakasında olacak!!

kuzey55

olacak olmalı olması şart.... nolur olsun artıkkk

Akyol

Eee daha Besmele çektik adamlar masallara başladılar mı yani! Hazır ol'da durma yzy uygun adıma geç artık Allah aşkına... Her sene hazırsın bişeylere göster yaptığın hazırlıkları artık. Bu arada vali bey yolcu sanırım, onu pek kaale almıyorum!

erkutdem55

Boşuna gitmişler bence,bana gelseler aynı cümleleri kurardım.Her sene aynı sırayla aynı şeyleri söylüyor.

Yapman gereken o koltuğu gerçekten birşeyler yapacak birine bırakmak.

brigand

yzy  sözünde durmaz ..... diye devam eden bu cümleyi bu zararlı varlığı her gördüğümde kullanıyorum.. böylelikle sadece şahsının kulakları çınlıyor. inanmam , güvenmem ne zaman ki bir mayıs ayında şampiyonluk kutlarız o zaman ne gerekiyorsa yapılır.

beşnumara

mehmet abi orta sahaya ümit aydın gibi isimler derken ümit aydın gelmek istese takıma alır mısın? son yıllarda nerde oynadı ne verdi? yoksa ben gece gece yanlış mı anladım.hadi başlayalım tartışmaya.
bu başlık daha çok oktay murat ve turgutun isminin geçeceği sayfaya benziyor.aralarında takımda kalması en yüksek kişi murat yıldırım gibi görünüyor.dediğine katılıyorum orta sahaya emenike tarzı fizik gücü yüksek bir oyuncu almalıyız kesinlikle.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: beşnumara - 12 Mayıs 2010, 00:02:23
mehmet abi orta sahaya ümit aydın gibi isimler derken ümit aydın gelmek istese takıma alır mısın? son yıllarda nerde oynadı ne verdi? yoksa ben gece gece yanlış mı anladım.hadi başlayalım tartışmaya.
bu başlık daha çok oktay murat ve turgutun isminin geçeceği sayfaya benziyor.aralarında takımda kalması en yüksek kişi murat yıldırım gibi görünüyor.dediğine katılıyorum orta sahaya emenike tarzı fizik gücü yüksek bir oyuncu almalıyız kesinlikle.

ümit aydın, iki yıl önce bursada, geçen yıl karabükteydi. bu seneyi çok da verimli geçirmedi ancak teknik kapasitesi yüksek bir oyuncu, 1980 doğumlu. bence işine konsantre olursa ve uyum sağlarsa bizde iş yapar. oyun kurar, şut atar... eskişehirde oynarken bize burada şık bir gol atmıştı. son durumu tam oalrak nedir bilmiyorum. çelebiye sormak lazım :) illa da o olmalı anlamında da demiyorum ama o tip bir oyuncuya ihtiyacımız var bizim.

eğer şampiyonluğa oynayacaksak oktay ve murat kesinlikle kalmalı. turgut da çok iyi bir para verilirse satılmalı.

engizli55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 11 Mayıs 2010, 23:07:46

aman allah korusun, sıkıntısız stressiz bi transfer dönemi sonunda süper lige cıkmak dileğiyle diyelim, haydi bismillah.. ilk transferimizle özel röportaj yapacam ;D

alemsin yav üstad