SS.biz Genclik Call of duty birlikteligi...

Başlatan Dartagnan, 28 Nisan 2010, 00:57:48

« önceki - sonraki »

Turuncu

55JNR55

şimdi oyunu eğer iyi oynarsan oyunda kazandığın rütbelere göre zaten silah parçalarını açıyosun silah kurabiliyosun deyin ki bana ben kötü oynuyorum illa da internetten indirmem gerek diye ona eywallah ama oyunu kuralları gereği oynayıp biraz çaba harcarsanız oyun içinde rütbe kazanır sonra da açabildiğiniz parçalarla silah kurarsınız ki bu daha zevkli olur sanırım ;) :)

Ollivanders

ama iyi oynayan bir insan ancak uyum sagladıgı bir silahla iyi oynar. uyum saglaması gerekir. Ben o ilk 3 silahtan hicbirini kullanmadım vallahi :)

55JNR55

o zaman sen oyunu baştan oynamamışsın en sonundan dalmışsın oyuna ona yapacak bişeyim yok ama senle zaten son maçlarımız sanırsam sen gidene kadar artık ilk oyunu kaybettiğinde mızıldamalarına alışıcaz ;D ;D ;D ;D ;D

Dartagnan

Ollivanders

Neyse hayırlısıyla gidip geleyimde bakarız sonra :)

SSBiz Gençlik

Turuncu

Hafta içi öğlenden sonra oynayabiliriz

SSBiz Gençlik

Alıntı yapılan: Turuncu - 10 Mayıs 2010, 13:17:20
Hafta içi öğlenden sonra oynayabiliriz

Akşam saatleri daha uygun sanırsam... 18 de başlayıp 20 de bitirsek yeterli olmaz mı?

Ajan

Alıntı yapılan: SSBiz Gençlik - 10 Mayıs 2010, 13:19:19
Akşam saatleri daha uygun sanırsam... 18 de başlayıp 20 de bitirsek yeterli olmaz mı?

aynen öğlen dershane okul falan oluyor öğrencilerin yarıda kesmek zorunda kalıyoruz oyunu akşam daha iyi ama dartagnan artık senlle oynar mı kerem abi bilemem :)

Turuncu

Alıntı yapılan: SSBiz Gençlik - 10 Mayıs 2010, 13:19:19
olur abi farketmez aslında bügün son kez cıksak mı selim yarın gidiyor

Ollivanders

Bu aksam cıkmayı dusunuyoruz. 5.bucuk ta cıkıp 8 e kadar oynayabiliriz. Goruslerinizi alayım .

Turuncu

Ben gelirim. zaten akşam da size gelecem  :)

SSBiz Gençlik

Ajan

bana da uyar liste başlatalım o zaman ;)