Müjde!!!!! Samsun Halkı Uyandı...

Başlatan esedullah, 10 Şubat 2010, 19:40:13

« önceki - sonraki »

Pergani 55

bunlar muhalefetin oyunlarıdır. bu adam zorda olsa yine kazaanır seçimi

Mert

Bu gidiş ve anlayışla Samsunda yzy ın yıldızı sönmez kolay kolay...

brigand

yusuf ziya yılmazın kaç parti değiştirdiği bi araşrtırılırsa sevinirim .

Ertuğrul Sağlam

%39,7 YZY.
%25 ....
%25.....
%5.......
%......

Sonuç Başkan gene Yusuf Ziya Yılmaz!...

gkhn

Diğer illerin büyükşehir belediye başkanları şehir takımına hem taraftarın ilgi göstermesi hem de takımın başarılı olması için çalışırken bizim başkanın tam tersini yapmasını anlayamıyorum.

Burak

otogar yapamayan muzaffer önderin yaptığı altyapıyı kullanıyoruz hala cezayir kardeşim ayrıca kanalizasyonun denize akmama ve temizlenme projesi muzaffer önderin yzy bitirdi onu.ayrıca muzaffer önderin hiçbir kurmayı içeri alınıp salınmadı aylarca hükümet partisi olmasa sonu aytaç duraktan farklı olmayacaktı. dahada yazabilirim ama ispat edemeyeceğim şeyleri yazarak suç işlemek istemem. ama b.şehir bld başkanı olmak park yapmak yol yapmak heykel yapmak amazon parkına milyonlar gömmek değildir.tabi ki bunlar yapılacak ama önce bir şehirde istihdam sağlanacak işsiz insanların pek kültürel faaliyetlerden zevk alabileceğini zannetmiyorum.20000 kişilik tersane nerde(dünyanın en büyüklerinde en fazla 5000 kişi çalışıyor) lukoil rafinerisi nerde bir şehir ekonomik açınan bu kadar geri çekilebilir zamanın en büyük şehirlerinden samsunumuzun bir an önce kalkışa geçmesi lazım

brigand

samsun halkı uyanamıcak bence... bu şehirde tüten bacalar özelleştirildi. tüm anadolu teşvik kapsamındayken biz o dönemde yıllarca teşviksiz kaldık. futbol takımı siyasi partinin il başkanlarına kendi adamlarına oyuncak edildi. kamu kapsamında önemli bölge müdürlükleri trabzon a verildi kaydırıldı. karadenizin merkezi trabzon yapılmaya çalışılıyor hala. bu şehirde yatırımlar artacağı halde her geçen gün azalıyor.. alışveriş merkezi , teknoloji - giyim mağazası , lüx restorant ve otellerle kalkınmaz bi şehir. durmadan tüten baca , üreten ve kazanan insanlarla kazanır..ama Samsun halkı zehirlendi galiba iki seçimdir anlamıyor yine aynı senaryo gerçekleşecektir. Yine de Samsunumuz için inşl hayırlısı olur.

furkan5534

Alıntı yapılan: brigand55 - 12 Mayıs 2010, 00:10:46
samsun halkı uyanamıcak bence... bu şehirde tüten bacalar özelleştirildi. tüm anadolu teşvik kapsamındayken biz o dönemde yıllarca teşviksiz kaldık. futbol takımı siyasi partinin il başkanlarına kendi adamlarına oyuncak edildi. kamu kapsamında önemli bölge müdürlükleri trabzon a verildi kaydırıldı. karadenizin merkezi trabzon yapılmaya çalışılıyor hala. bu şehirde yatırımlar artacağı halde her geçen gün azalıyor.. alışveriş merkezi , teknoloji - giyim mağazası , lüx restorant ve otellerle kalkınmaz bi şehir. durmadan tüten baca , üreten ve kazanan insanlarla kazanır..ama Samsun halkı zehirlendi galiba iki seçimdir anlamıyor yine aynı senaryo gerçekleşecektir. Yine de Samsunumuz için inşl hayırlısı olur.

tiksiniyorum kitapsız herıften gebersede kurtulsak >:(

vanlioglu

geçsinler bu işleri.. en son seçimden önce de herkes ağlıodu ama bişe değişmedi.

beşnumara

Samsunda bir bira parasına bir paket sigara parasına oyunu satacak adam çok.daha çok gelir bunlar bizim başımıza.
Adamlar 5 sene sövüyor seçim zamanı gelince nasıl oluyor da aynı partiye aynı adaya hala oyunu atıyor anlamak mümkün değil.Valla onu bunu bilmem de bu seçim zamanında biz elimizden geldiğince çalışmamız lazım.insanları bilinçlendirmemiz lazım.yoksa sonumuzu düşünmek istemiyorum.Ne samsun çocuğuna bir hayırları var ne samsun ekonomisine ne de samsunsporumuza.Gelen kardrolaşıyor yeğenleri iş sahibi oluyor kendisinin ve yakınlarının cepleri doluyor ama halk yine aç yine işsiz.Allahım kurtar bizi şu şerefsizlerden...

cezayir55

samsun tesvik kapsamina alinmadiysa bunun suclusu yzy olamaz samsun icin daha iyi biri varsa bende oyumu veririm ama yok rahmetli muzaffer onder iyi bir insandi ama samsunun on yilini yedi bu arada projeyi herkes cizer ama yapilmasi onemli olan  saygilarimi sunarim

Burak

yzy samsun istihdamı açısından ne yaptı? aksine raylı sistemle bir çok dolmuş şoförünü işinden edecek.bir daha soruyorum tersane nerde? yusuf ziya dağıttığı hediyeler sayesinde buradadır daha da yazacağım şeyler varda suç işlemek istemiyorum.

brigand

bağlıcan raylı sistemin raylarına bunuuuuuuuu.........

5trawberry

Samsun'un menfaatleri doğrultusunda iktidar partisine mensup birisinin başkan olması gerekir.
Bu isim de Yusuf ziya Yılmaz'dır.

Bağımsız da olsa Yusuf ziya Yılmaz kazanır, fakat, kazanan partinin iktidar partisi olması gereklidir, şehre yatırım yapılması açısından.

Ajan

Samsun'un menfaatlerini doğrultusunda çalışacak belediye başkanı arıyorsak Samsun'un sorunlarını bilen ve bazı kişilerin yalakalığını yapan değil Samsun'un için çalışması lazım ayrıca iktidar partisine mensup olmayan belediye başkanlarıda devlet olanaklarından aynı şekilde yararlanıyor devlet partilerin değil halkındır ondan dolayı iktidar partisinin değil Samsun'un belediye başkanı olması benim için önemlidir.