Galip Öztürk Gözaltına Alındı

Başlatan Sioux, 14 Kasım 2009, 00:38:41

« önceki - sonraki »

Sioux

AlıntıMetro turizm'in sahibi gözaltına alındı

Metro Turizm'in sahibi Galip Öztürk, bir iş adamına zorla 2 milyon TL'lik senet imzalattığı iddiasıyla gözaltına alındı. Öztürk ve 3 adamının emniyetteki sorgusu devam ediyor.

İSTANBUL (İHA) - Metro Turizm'in sahibi Galip Öztürk, bir iş adamına zorla 2 milyon TL'lik senet imzalattığı iddiasıyla gözaltına alındı. Öztürk ve 3 adamının emniyetteki sorgusu devam ediyor.

İsmi açıklanmayan bir işadamı, Metro Turizm'in sahibi Galip Öztürk ve adamlarının kendisine zorla 2 milyon TL'lik senet imzalattırdığını iddia etti. Şikayet üzerine harekete geçen Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Öztürk ve 3 adamını gözaltına aldı.

Öztürk ve 3 adamının Emniyet Müdürlüğün'deki sorgusu sürüyor.

mynet.com

iftira olması ve serbest kalması dileğiyle

bezgınbekır

Yaman55

iftira olması ve serbest kalması dileğiyle

merkez

Muhtemelen ifadesini verdikten sonra serbest kalacaktır.Bildiğim Galip Öztürk yaş tahtaya basmaz,aleni iş yapmaz.Ve muhtemelen İstanbuldaki Kürt mafyasının işidir.Galip Öztürkü sindirme ve bitirme gayreti içinde olanlar kendi tezgahlarında boğulacaklar haberleri yok ...

55Melek55

a.q kirolari cekemiyorlar...cünkü galip baba rajonu kesiyor onlara esenlerde otogarda..yemez baba gerekirse yine carsambadan bi ton adam gider kirolari dagitmaya

Tribün_ali

Alıntı yapılan: 55Melek55 - 14 Kasım 2009, 04:13:38
... kirolari cekemiyorlar...cünkü galip baba rajonu kesiyor onlara esenlerde otogarda..yemez baba gerekirse yine carsambadan bi ton adam gider kirolari dagitmaya

Esenler otagarına git bak samsun cezaevi ve mezbahane mahallesinin cocukları ;) bizim mahalle kople orada merak etmeyin sağlamız orada ;) yalan haberdir galip baba yapmaz öle bişi inş serbest bırakılır

Sercan

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 14 Kasım 2009, 19:56:15

Esenler otagarına git bak samsun cezaevi ve mezbahane mahallesinin cocukları ;) bizim mahalle kople orada merak etmeyin sağlamız orada ;) yalan haberdir galip baba yapmaz öle bişi inş serbest bırakılır

Aynen geçende oradaydım resmen Samsun'lu dolu oralar.Zaten otogarın yarısı Metro otobüslerine ait...

jean

bende duymustum oraya istanbuldaki yasayan dayim soylemisti dogululari cikarmis hep cogu samsunlu carsambaliymis

SametYılmaz55

inşallah serbest bırakılır kirolar iş başında gene  >:(

Kürsat Berrak

55Melek55

tribün ali.......Esenler otagarına git bak samsun cezaevi ve mezbahane mahallesinin cocukları  bizim mahalle kople orada merak etmeyin sağlamız orada  yalan haberdir galip baba yapmaz öle bişi inş serbest bırakılır

biliyorum gecen yaz oradaydim  samsunspor formayla cok samsunlu var......galip babanin dedi oluyor..en güvenilir yer istanbulda esenler otogar.......