Yeter artık, yerel basını uyaralım !

Başlatan Ben Ofosu, 26 Ekim 2009, 16:08:50

« önceki - sonraki »

edmontdante

Alıntı yapılan: iak5529 - 05 Kasım 2009, 21:44:22
Tarih:05.11.2009(bugün)

Haber:Haber gazetesi

Sercan geri dönüyor

Kırmızı-Beyazlıların genç yıldızı Sercan Temizyürek, Altay karşısında ortaya koyduğu futbolla yeniden eski formuna kavuştuğunun sinyallerini verdi. Bu sezon bir türlü istenilen performansı sergileyemeyen Sercan, ilerleyen haftalarda takımına büyük katkı sağlayacağını gösterdi.

At Yalanı Yiyim İnananı

doðan

Alıntı yapılan: ilkerkoray - 05 Kasım 2009, 18:36:52
senin sitendeki fotoğrafları kimin çektiğini biliyormusun sen GOZGOZ YILMAZ... Sen emekliyerek yürürken o haberi yapan DAVUT AKTAŞ SAMSUNSPOR'UN EN İYİ DÖNEMİNDE BU TAKIMIN FOTOĞRAFLARINI ÇEKİYORDU. Belki de sen daha doğmamıştın. Sen Samsunspor Balkan Şampiyonu olduğunda neredeydin acaba merak ediyorum. Doğmuş muydun, yoksa portakaldamıydın. Boş boş konuşmayı bırakın. Seni bize saldırtan kişiler sizin sitenizdeki fotoğrafların hepsini kimin çektiğini iyi bilir. Bunu İbrahim Canbolat'a, Mehmet Yılmaz'a, Hakkı Yeşilturta sor istersen. Onlar sana çok iyi anlatır o fotoğrafların kime ait olduğunu. Zaten siz ve sizin gibi Samsunspor'un zarar görmesini isteyen kişiler dışındaki tüm gerçek Samsunspor taraftarları Samsun'daki hangi gazetenin Samsunspor'un menfaatleri doğrultusunda hareket ettiğini iyi biliyor. Bu mesajları yazdığım için sizi dikkate aldığımı sanmayın sakın. Sadece eksik olan bilgilerinizi tamamlamaya çalışıyorum. Seni kim bize karşı kışkırtıyorsa git ona okut bu yazıyı. Eminim onun da suratı kızaracaktır...   

YAA ilkerim korayım kardeşim ;
ben senin karnının ağrısını anlayamadım , şimdi sen burada siz den çok SAMSUNSPOR luyum mu diyosun , yoksaa ben gazeteme laf söyletmem arkadaş mı diyosun , yoksa gozgoz la zorunmu var , yoksa gerçekten ts sempatinmi var ...vs vs

benim aklım kesmedi , hani daha önce dende yazdım ya kıt akıllıyım ya ben ...
şimddiiii portakalla vitamin mevzuuu  balkan kupasından sonra doğmuş adam senden benden çok samsunsporu sevemez mi algıladım ben adamın yaşından sana ne , bir gerekçeyle ortaya atılmış konuyu çürütmeye çalışacağına nerelere çekiyosun konuyu ... konu basit ... samsunun yerel gazetesinde ts haberi yapılıyormu yapılmıyormu .... inatla da takip ediyorum .. sondan 3 sayfa önce sayfanın sağ tarında dikey bir alanda ulusal basından alıntılarla ts haberi var ...
bak güzel kardeşim sen ulusal gazete ayarı vereceksen ve bu muhabbeti yapacaksan eleştirileri de adam gibi göğüsleyecen diyecen ki bu şehirde çok trabzonlu var... evet doğrudur ... o zman da samsunspor haberi yapıp onlarıda bozmayacan ... yada gazetenin pazarlama stratejisini onlara planlayacan ... ben ve benim gibilerde buna bozuluyosa senin gazeteni almayacak ... varmı bi itirazın ... açık ve net .... arz ve talep...

şimdi SAMSUNSPORU sevme sevmeme mevzuuu
kimin ne kadar seveceğin, ne sen nede ben bilirim ... BAzıları platonik , bazıları açıktan , bazıları ihtiyaçtan sever ...
sever gibi yapanlarda ..(. meslek icabi) var...ne şiş yansın ne kebap...  o kada yüreğin ve bileğin varsa geç her hafta bak bakalım maratonun çeşitli köşelerine , kale arkalarına , kıyıya köşeye ... ihtiyarları izle ... 3 kuruşu bi araya getiripte maça gelmişleri ... çarşambadan ,termeden ,ladikten ,kavaktan ... inşaaatçısı , öğrencisi , elinden yağ izleri çıkmamış motor ustası ... yada bilmem ne firmasının müdürü , muslıkçusu ,camcısı , hüzünden , sinirden ağlarken görebilirmisin .. insanların ezildiklerini görebilirmisin ...
Sonra hangi yüzle şu haberleri yapabilirsinki
SERCAN   büyük yetenek  altay maçıyla yeniden doğdu , trübünlerin sevgilisi .....tercüme edelim
yetekli arkadaş , altay maçıyla kadroda yer buldu zman zaman ayağına gelen topu iyi kullandı ,  dahada iyi olabilir ....ama seyiciyi nede teknik heyeti memnun ettii ...( haaa bu aada sadece genç kaşrların sevgilisi .).. işte böle yazacan  bende  seni eleştirmeyecem
ama siz ler bizleri salak yerine koymaya çalışrsanız yavaş hocam hayvan terli deriz ....
neyse sen gazetecisin edebiyatın geniştir ... çook daha konuşulur senle ma bu saatte benden sana mecazen cevabım bu kadar ... gel trübünde maratonda yaşın benden büyükse abimsin küçükse kardeşim SAMSUNSPORLULUĞU konuşuruz ilkelerimizle doğruluğumuzla ...

kaptan 55

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 05 Kasım 2009, 19:03:25
ya kardeşim çık adam gibi söyle trabzonluyum trabzonspor'luyum diye yok o öyle olmuş yok bu böyle olmuş mesleğin bu istersen yapma umrumda mı üstüne daha hoşnut olurum yerel basından bir zoraki SAMSUNSPOR'lu daha aklandı diye.

size her yer trabzonsa bize avniakerin önü SAMSUN(fotosu çok yakında yine bu sitede)

ilker bize mavi desene desene desene biiirrrrrr iikkiiiiii üççççççççç
bordooooooooooooooooooooooooooooooooooo
uleeeeeeeeeeen yoksa sen bmn SAMSUN şubesimisin

SİZE HER YER TRABZONSA BİZE AVNİ AKERİN ÖNÜ BİLE SAMSUN

YaşarDoğu

Helal olsun Erdal Abi ;

Alın size heryer Samsun ;D ;D ;)

Yaman55

14 Kasım 2009, 17:49:47 #49 Son düzenlenme: 14 Kasım 2009, 17:51:04 samsuni
ne güzelde oluyor oh oh trabzona koyması lay lay lalalalalalaalalaalay

Ertuğrul Sağlam

Resim'lerin dili çok güzel ama benim gözüm bir ayrıntıya takıldı
''O nasıl Stadyum girişi öyle hapishane gibi''
Ben 19 Mayıs'a kurban olayım....

Ölümüne_Samsunspor

BU TAKIMIN SAHİBİ NE YÖNETİM,NEDE BAŞKA BİRİ BU TAKIMIN SAHİBİ BİZLERİZ..!!!

cılgıntürk55

ya arkadaşlar haber gazetesi kimin biliyormusunuz ona göre o sabibi olan şahıs trabzonludur zamanındada samsunspor külüp başkalığı yapmış olup samsun sporumuzuda kümeye düşürmüştür bunların hepsi samsun düşmanı samsunsporu ve samsun sehrini çekemeyen insanlardır bunların hepsine yazıklar olsun ama gün gelecek bizler onları stadyuma dahi sokmayacağiz

Kaptan

23 Kasım 2009, 15:48:26 #53 Son düzenlenme: 23 Kasım 2009, 15:49:17 Kaptan
Alıntı

İkinci yarı açıldı

Gurbetçi futbolcu Murat Yıldırım, önceki gün oynanan Kayseri Erciyesspor karşılaşmasının ilk yarısında beklenen performansından uzak bir görüntü çizdi. İkinci 45 dakikada ise gerçek kimliğine bürünen başarılı orta saha oyuncusu, Turgut'un kendisine verdiği mutlak gollük pası dışarı atsa da, Burhan'a yaptığı harika asistle kendisini affettirdi.

sen şimdi objektif gazetecisin dimi? bu zamana kadar muratın verdiği pasların yüzde 99 unu  olumsuz kullanan turgut için ben hiç böle cümleler kurudugunu görmedim travzan sevdalısı insan? önce birilerin maşası olmayı bırak ? bu cümle sana ait saten tutturmusun birilerin maşası lafını, evet ben Samsunsporun maşasıyım varsa yaran iyi gocunmalar...

Nuri Asan

Alıntı yapılan: cılgıntürk55 - 22 Kasım 2009, 19:46:32
ya arkadaşlar haber gazetesi kimin biliyormusunuz ona göre o sabibi olan şahıs trabzonludur zamanındada samsunspor külüp başkalığı yapmış olup samsun sporumuzuda kümeye düşürmüştür bunların hepsi samsun düşmanı samsunsporu ve samsun sehrini çekemeyen insanlardır bunların hepsine yazıklar olsun

+ yzy itelemesi ile 5 metre kare dükkanlardan Samsunspor sayesinde holding sahibi olmuş kişilerdir.
kudisi müftüoğlu,serda tatlı gibi isimler Samsunspora ne kadar zarar verdi ise kendiside en az bunlardan daha fazla zarar vermiş kişilerdir.bu hakemler 4-5 maçımızı yiyerek bizi süper ligden düşürmüş,ama bu holding sahibi Samsunsporumuzun geleceğine yzy ile birlikte adeta ipotek koydurmuştur.Beladır,Yaş odundur,kıldır br an önce mazot fıçısına sokup yakıp kurtulmak gerekir.

radikal-fma

bu samsun basını(onlar kendilerini bilirler)geri zekalı galiba ben trabzonspor haberi okuyacaksam sizi alıp okumam ki ulusal basın her adımlarını yazıyo zaten. mesela ben gebzedeyim burdaki yerel basın gebzespor ve amatörden başka bir şey yazmıyoooo

Sioux

Halk gazetesinin Sercan saplantısından sonra birde bu çıktı.

http://gazetekolik.net/haber_detay.asp?haberID=5584

Fenerli spor basını KISKANMAymış.. yazıklar olsun gazetekolik. bize ne bjkden fenerden?

çapaþ 06

uyarmakla olaçak iş değil bi akşam cam pencere dökecen bida trabzonnkspor lafını duydumu kulağını kapaatır eskişehirsporu hiç sevmem ama şu anti bizans duruşlarında çok taktir ediyom bi mağaza bu 3 şerefsizin avrupa  maçı var diye 3 ... istanbuıl takımının bayraklarını asmışlar eskişehirsporlular hemen cam pencere  indirip içerdeki  adamları dayaktan geçirmişlerdi biz ise fenerium mağazasını bastığımızda anca küfür ettik sonra içerdeki adam defolun gidin lannn ... dedi o kdar adam sap gibi bakdık bazı önderler olaçak ki gerçek amigo dağıtın diyeçek taraftara bizde o mağazayı başına yıkaçağız demek istediğim bazen kaba kuvvet çok işe yarıyo samsun termede kocaman bjk bayrağı dalgalanıyo merkezde  çiftlikde samsun taraftarının  kalbi gsli admlar maç izliyo tezaurat yapıyolar meeeşale yakıyolar biz bakıyoz anca daha bunlarda başa çıkamıyoz bide medyaylamı başa çıkcaz herkes elini taşın altına değilde taşı alıp fırlatsa çok şey değiişir saygılar

gozgoz yýlmaz

28 Kasım 2009, 20:38:50 #58 Son düzenlenme: 28 Kasım 2009, 20:39:34 gozgoz yýlmaz
Alıntı yapılan: çapaş 06 - 28 Kasım 2009, 20:11:28
uyarmakla olaçak iş değil bi akşam cam pencere dökecen bida trabzonnkspor lafını duydumu kulağını kapaatır eskişehirsporu hiç sevmem ama şu anti bizans duruşlarında çok taktir ediyom bi mağaza bu 3 şerefsizin avrupa  maçı var diye 3 ... istanbuıl takımının bayraklarını asmışlar eskişehirsporlular hemen cam pencere  indirip içerdeki  adamları dayaktan geçirmişlerdi biz ise fenerium mağazasını bastığımızda anca küfür ettik sonra içerdeki adam defolun gidin lannn ... dedi o kdar adam sap gibi bakdık bazı önderler olaçak ki gerçek amigo dağıtın diyeçek taraftara bizde o mağazayı başına yıkaçağız demek istediğim bazen kaba kuvvet çok işe yarıyo samsun termede kocaman bjk bayrağı dalgalanıyo merkezde  çiftlikde samsun taraftarının  kalbi gsli admlar maç izliyo tezaurat yapıyolar meeeşale yakıyolar biz bakıyoz anca daha bunlarda başa çıkamıyoz bide medyaylamı başa çıkcaz herkes elini taşın altına değilde taşı alıp fırlatsa çok şey değiişir saygılar

Camını çerçevesini indirdim, içeri girip tezgahtarları da tokatladım diyelim. Sonra ne olacak sence? Bir fikrin var mı? saygılar...

çapaþ 06

sonra o adam yapamayacak dieycek ha bu şehirde bir takım var o takımında taraftarı var demekki burda bu takımın ürünlerinden başka bir şey olmuycak eğer siz böyle devam ederseniz yok şu gazte bjkyi yazdı yok şu trabzonsporu destekliyo diyp dururuz  saygılar eskşehir bunun en açok örneğidir gidip bakın 3   takımın ürünleri var mı