Yeter artık, yerel basını uyaralım !

Başlatan Ben Ofosu, 26 Ekim 2009, 16:08:50

« önceki - sonraki »

Ollivanders

turgut sercan ve sefa uclusunun saksakcılıgını yapan gazeteyi alanın aklından suphe ederim.

red_white

sende gazetecisin öylemi bravo ne güzelde uslubun var senin öyle ...  Madem basındasın doğru yapıldığında nasıl takdir ediliyorsan yanlış yaptığındada uyarılıcaksın bunu kabullen ...  neden bir trabzonun yerel gazetesinde SAMSUNUN s i bile bahsedilmezken siz bahsediyorsunuz trabzondan ? trabzonlu olman herhangi bir şeyi değiştirmez eğer SAMSUNSPOR ruhu varsa nereli olup olmadığınız önemli değil. biz SAMSUN un yerel gazetelerinde trabzonspor haberi görmek istemiyoruz koyarsınız sizin tercihiniz bizde almayız bukadar basit. Ama şunuda iyi bilinki bu şehirde yaşıyorsunuz trabzonspor değil sizin işiniz SADECE SAMSUNSPOR ile ilgili haber yapmaktır. bir önceki sayfada bir haber yapmışsınız ne güzel bir haber bakın arkadaşımız buraya yapıştırmış bizlerde takdir ettik. Eleştiri olmadan doğruları bulamazsınız halkın sesine kulak vermelisiniz

kaptan 55

05 Kasım 2009, 19:03:25 #32 Son düzenlenme: 05 Kasım 2009, 19:06:25 kaptan 55
ya kardeşim çık adam gibi söyle trabzonluyum trabzonspor'luyum diye yok o öyle olmuş yok bu böyle olmuş mesleğin bu istersen yapma umrumda mı üstüne daha hoşnut olurum yerel basından bir zoraki SAMSUNSPOR'lu daha aklandı diye.

size her yer trabzonsa bize avniakerin önü SAMSUN(fotosu çok yakında yine bu sitede)

ilker bize mavi desene desene desene biiirrrrrr iikkiiiiii üççççççççç
bordooooooooooooooooooooooooooooooooooo
uleeeeeeeeeeen yoksa sen bmn SAMSUN şubesimisin

Dartagnan

05 Kasım 2009, 19:37:52 #33 Son düzenlenme: 05 Kasım 2009, 19:51:52 Dartagnan
YA birak bu isleri...Sen git drabizon a,orda takil sen hadi bakim...Orda daha istekli bir sekilde gorevini yerine getirirsin.tese nin tesislerini sularin bastigindan kime ne !!tese den kime ne.BURASİ SAMSUN bu taraftar gerekli tepkisini de koyar,gecmiste  koydu da!!

heee gelelim baska bi konuya.
HABER gazetesinin yaptigi haberler haberse bende bi sey bilmiyorum.Bunlarin en acik ornegi de malum sefa sercan turgut uclusu icin yapilan ve bizim hic bi sekilde yemedigimiz,yediremediginiz haberler.(ama ne yalan soyliyim su tds nin tese ye trnsferini yemek istedim ama olmadi :P)Bunlari zaten Gercek samsunspor taraftari yemez kimin ne oldugunu herkes biliyor herkes goruyor.Siz anca kendinize yedirirsiniz.Siz zaten SAMSUNSPORLU degilsiniz.

SAMSUNDAN PARA KAZANİPTA  İHANET EDENİN ............

ali ihsan

Alıntı yapılan: ilkerkoray - 05 Kasım 2009, 18:36:52
senin sitendeki fotoğrafları kimin çektiğini biliyormusun sen GOZGOZ YILMAZ... Sen emekliyerek yürürken o haberi yapan DAVUT AKTAŞ SAMSUNSPOR'UN EN İYİ DÖNEMİNDE BU TAKIMIN FOTOĞRAFLARINI ÇEKİYORDU. Belki de sen daha doğmamıştın. Sen Samsunspor Balkan Şampiyonu olduğunda neredeydin acaba merak ediyorum. Doğmuş muydun, yoksa portakaldamıydın. Boş boş konuşmayı bırakın. Seni bize saldırtan kişiler sizin sitenizdeki fotoğrafların hepsini kimin çektiğini iyi bilir. Bunu İbrahim Canbolat'a, Mehmet Yılmaz'a, Hakkı Yeşilturta sor istersen. Onlar sana çok iyi anlatır o fotoğrafların kime ait olduğunu. Zaten siz ve sizin gibi Samsunspor'un zarar görmesini isteyen kişiler dışındaki tüm gerçek Samsunspor taraftarları Samsun'daki hangi gazetenin Samsunspor'un menfaatleri doğrultusunda hareket ettiğini iyi biliyor. Bu mesajları yazdığım için sizi dikkate aldığımı sanmayın sakın. Sadece eksik olan bilgilerinizi tamamlamaya çalışıyorum. Seni kim bize karşı kışkırtıyorsa git ona okut bu yazıyı. Eminim onun da suratı kızaracaktır...   

Bu siteye senin gibi çok ısmarlama adam geldi ama içlerinde en çapsızı sen çıktın.Yazdıklarına cevap bile verilmez.Yakında paket olursun zaten.

edmontdante

05 Kasım 2009, 20:38:23 #35 Son düzenlenme: 05 Kasım 2009, 21:03:27 edmontdante
Haydaaaa ben geç kalmışım yine birileri çıkmış."Balkan Kupasında Portakal mıydın?" diyor buna çok güldüm.Balkan Kupası daha dün be güzel kardeşim

Bizlerle dalga geçtiniz.

Sercan kadro dışı kaldı bir kaç hafta sonra 70 de oyuna girdi topla buluşmadı dersek yalan değil.Ama ne yaptınız "Yine oyuna ağırlığını koydu.Soldan getirdiği ataklarda arkadaşları gol yapmayı beceremedi " dediniz.Oysa ki topla dahi buluşmadı neredeyse.

Turgut efendiyi her hafta 10 üzerinden 8 le yada 3-4 yıldızla ödüllendirdiniz.Oysa ki ne yapmıştı sahada.Ben söyleyim.Ya geçen sezon Karabük maçında 1 adımdan topu 94.dakikada dışarı atmıştı,ya Sakarya'da hakeme göğsüyle vurup kırmızı kart görmüştü,ya  Karşıyaka maçında bomboş topu kaleciye nişanlamıştı,ya da vb vb vb.Ama hep en yüksek yıldızı yada puanı o aldı.Peki gerekce neydi o dahada komik "Pazarlayıp birine basmak".Burada millet salak yada aptal değil göz var nizam var.Ha bu arada pazarlayacağınız adamlarda aptal değil.Manisa alacaktı,ts alacaktı ee ne oldu?Adamlar aptal değil izliyorlar,sorup araştırıyorlar.Yani işi sizin verdiğiniz puanlara kalsaydı çoktan gitmişti bir yere.

Ha deyin ki bunlar bizim arkadaşlarımız yada birileri böyle istiyor yada başka sebepler.Menfaat karşılığı yada aralarındaki şahsi ilişki sebebiyle  birilerini destekleyen,yada başka beklentilerle gerçekleri görmezden gelen veya yönetimde SAMSUNSPOR'luluk duygusu dışında başka amaçlarla bulunan insanlar yüzünden bu takım bu hallere geldi.

Bu takımı, hiçbir şey düşünmeden SADECE SAMSUNSPOR'luluk hissiyle safca ve karşılıksız seven  insanlar yönetimde,basında,tribünde bulunduğunda umut ışığı doğacaktır.Bu takımdan  menfaat sağlayan babamın oğlu olsa benim için farketmez.

Ha sana şu örneği vereyim .Sadece SAMSUNSPOR'lu olduğu için kulüpten olan 3-5 kuruş alacağını  aylarca erteleyen ve hatta almayan insanlar var bu şehirde.Hem de alacağı nereden kaynaklanıyor biliyor musun?Kulüpte Kırılıan camları değiştirmesinden  ya da su tesisatında meydana gelen  arızaları  tamir etmesinden.200 TL verip kombinesini cebine koyabiliyor  çok rahat beleş kombine bulabilme imkanı varken.Çünkü bu takımı evladı gibi seviyor.Peki sen de böyle seviyor musun?Sadece buna cevap ver.Daha doğrusu bunu kendine sor,Eğer kendine bunun cevabını EVET olarak veremiyorsan rica ederim sessiz soluksuz çek git

gozgoz yýlmaz

05 Kasım 2009, 20:40:59 #36 Son düzenlenme: 05 Kasım 2009, 20:43:38 gozgoz yýlmaz
senin sitendeki fotoğrafları kimin çektiğini biliyormusun sen GOZGOZ YILMAZ... Sen emekliyerek yürürken o haberi yapan DAVUT AKTAŞ SAMSUNSPOR'UN EN İYİ DÖNEMİNDE BU TAKIMIN FOTOĞRAFLARINI ÇEKİYORDU. Belki de sen daha doğmamıştın. Sen Samsunspor Balkan Şampiyonu olduğunda neredeydin acaba merak ediyorum. Doğmuş muydun, yoksa portakaldamıydın. Boş boş konuşmayı bırakın. Seni bize saldırtan kişiler sizin sitenizdeki fotoğrafların hepsini kimin çektiğini iyi bilir. Bunu İbrahim Canbolat'a, Mehmet Yılmaz'a, Hakkı Yeşilturta sor istersen. Onlar sana çok iyi anlatır o fotoğrafların kime ait olduğunu. Zaten siz ve sizin gibi Samsunspor'un zarar görmesini isteyen kişiler dışındaki tüm gerçek Samsunspor taraftarları Samsun'daki hangi gazetenin Samsunspor'un menfaatleri doğrultusunda hareket ettiğini iyi biliyor. Bu mesajları yazdığım için sizi dikkate aldığımı sanmayın sakın. Sadece eksik olan bilgilerinizi tamamlamaya çalışıyorum. Seni kim bize karşı kışkırtıyorsa git ona okut bu yazıyı. Eminim onun da suratı kızaracaktır...  

Öncelikle senin gibi biriyle Samsunspor konuştuğum için Allah beni affetsin. Öyle ya, biz gözlerini Samsunsporla açan, hayatında bir başka takıma yer vermeyenler Samsunspor'a zarar vermeye çalışan taraftarlarız da Samsunspor'umun kongresinde bir yandan resim çekerken öbür taraftan Trabzonspor-Denizlispor maçını radyodan kulaklıkla dinleyen sen gerçek taraftar oluyorsun, pes vallahi... ( Ne güzel koymuştu Bangoura, bangoura bangoura takmıştı :) )

Şimdi İlker Koraycığım, birlikte resimlere bakalım.

Haberde kullanılan gazete küpürleri Tercüman Gazetesine ait. Yanılmıyorsam Mehmet Yılmaz, Tercüman arşivinden çekmiş ve Samsunspor kitabına da koymuştu bunları. Sitenin nostalji bölümündeki 80li yıllarbaşlığnda da duruyor bildiğim kadarıyla... Baban ise Hürriyet'te idi o yıllarda, gerçekten çok güzel fotoğraflar çekerdi. Fotounun altına 'Bay gol yine sahnede' yazardı. Davut Aktaş HHA eklenirdi. Bu durumda portakal olan sen oluyorsun yani, merak etme biz kimin ne olduğunu iyi biliyoruz. İstersen babana sor, bu fotoları sen mi çektin diye? Kızaracak bir yüz varsa sana ait olur!

Balkan Kupası maçında neredeysin diyorsun? O halde başlayalım. Oooooo... Portakalı soydum, baş ucuma koydum, duma duma dum... Ben o maçta maraton tribünündeydim. Bir çarşamba günüydü ve kale arkalarına seyirci alınmamış, kapalı biletli, maraton ise ücretsiz olmuştu. Peki, sen neredeydin o gün?

Bizi saldırtan kişiler kimlermiş, çok merak ettim ayrıca. Netciede direktifle habercilik yapanların, buradaki insanların da direktifle yazı yazdıkları sanmaları çok normal olsa gerek.

Anlamıyorsan, tekrar söyleyeyim, bizim kişilerle, kurumlarla işimiz yok, seni tanımam etmem zaten ( ne mutlu bana )  Samsunspor'a zarar veren, Samsunspor'u gönülden tutmayan babam da olsa fark etmez, eleştiriden nasibini alır.

Bu arada sorulan soruya da halen cevap vermemişsin? Senin için sağda solda şöyle böyle TS'li diyorlar. İnanmadım ama ben.

Sioux

05 Kasım 2009, 21:04:12 #37 Son düzenlenme: 05 Kasım 2009, 21:05:22 söðütlübahçeli
Boş boş konuşmayı bırakın.  Zaten siz ve sizin gibi Samsunspor'un zarar görmesini isteyen kişiler dışındaki tüm gerçek Samsunspor taraftarları Samsun'daki hangi gazetenin Samsunspor'un menfaatleri doğrultusunda hareket ettiğini iyi biliyor. Bu mesajları yazdığım için sizi dikkate aldığımı sanmayın sakın. Sadece eksik olan bilgilerinizi tamamlamaya çalışıyorum. Seni kim bize karşı kışkırtıyorsa git ona okut bu yazıyı. Eminim onun da suratı kızaracaktır...  

Vay be. Samsunsporluluğumuzu tartışacağımız en son adam gelmiş bize ahkam kesiyor. TSli adam gelmiş bize Samsunspor'un yararından söz ediyor. Böyle çoğul konuşma istersen ve haddini aşma. Çünkü söz konusu Samsunsporsa sen zurnanın son deliği kalırsın.

Boş boş konuşacağına sana önceki sayfada sorduğum soruların cevabını ver. Tabi yiyorsa.

Ollivanders

gozgoz abi acı orturtmussun lafı ... helal olsun .

Akyol

dinime söven müslüman olsa ula ilkerkoray sen bu sitenin ne olduğunu git sana direktif verenlere sor sonra buraya gel oldu mu tse belgeli ilker seni yaramaz çocuk >:(

Kaya

05 Kasım 2009, 21:44:22 #40 Son düzenlenme: 05 Kasım 2009, 21:52:00 iak5529
Tarih:05.11.2009(bugün)

Haber:Haber gazetesi

Sercan geri dönüyor

Kırmızı-Beyazlıların genç yıldızı Sercan Temizyürek, Altay karşısında ortaya koyduğu futbolla yeniden eski formuna kavuştuğunun sinyallerini verdi. Bu sezon bir türlü istenilen performansı sergileyemeyen Sercan, ilerleyen haftalarda takımına büyük katkı sağlayacağını gösterdi.

>:( yorum yaz:

iak5529:hahaha sercan geri mi dönüyor ;D ;D amatöre mi yoksa? nereye dönüyor,kaleciye mi dönüyor yoksa geçen sercan başlığında yazdığım gibi 360 derece kendi ekseni etrafında mı dönüyor :P Biz farklı maç izledik heralde biri sercan ın nerden döndüğünü bi açıklayabilirmi.....

seckin55

Sercan geri dönüyor

Kırmızı-Beyazlıların genç yıldızı Sercan Temizyürek, Altay karşısında ortaya koyduğu futbolla yeniden eski formuna kavuştuğunun sinyallerini verdi. Bu sezon bir türlü istenilen performansı sergileyemeyen Sercan, ilerleyen haftalarda takımına büyük katkı sağlayacağını gösterdi.

HAVA GAZI, EL BOMBASI:))))

BU KADAR DA YALAKALIK OLMAZ YAAAA....

55JNR55

allah aşkına şu it'in suratındaki meymenet'e bakın bırakın bunda performans adına bir yükseliş kastedilerek geri dönüşü bu adam biri yardım etmeden sağına soluna dönemez...!!!

Kaptan

ilkerkoray sana yukarda yeterince cevap verilmiş aslanım ;

sen şimdi bugün yazıdıgın sercanla ilgili soruya cevap ver, sen nasıl sercanın altay macında ağırlıgını koydugunu söyler misin?

-Sercan kaç kere Chelidzeyi pozisyona soktu?
-Kaç şut çekti ve kaçı kaleyi tuttu.
-maça nasıl ağırlıgını koydu?naptı anlat...

Azcık insaf et vicdansız, sizin yüzünüzden bunların havasından geçilmiyor  şişire şişire balon yaptınız üç dansözü, o değil elimizde patlayacak bunlar satmayı bırak... >:(

Ollivanders