En Güncel Fotoğraflarla Güzel Samsun'umuz

Başlatan berusa55, 12 Ekim 2009, 16:10:43

« önceki - sonraki »

berusa55

29 Ocak 2011, 01:48:48 #315 Son düzenlenme: 29 Ocak 2011, 03:18:20 berusa55
Alıntı yapılan: eren55 - 29 Ocak 2011, 00:53:50
Berusa baya baya anlıyorsun fotoğrafçılıktan.inceden bende uğraşıyorum,arada bir şeyler danışsam yardımcı olur musun?

Her zaman dostum ama baya baya anladığım söylenemez. Benimkisi tamamen amatörce.

eren55

Sağ olasın.Nat. Geo. interaktif fotoğrafçılık okulundan takılıyorum kavrayayım mevzuyu diye.Simulasyonlar falan iyi oluyor.Ama bilene sormak ayrı.Tekrar sağ olasın.

YAWAS

samsunspor_x

bir iki resimde benim çektiklerimden.

ali_kaan

bu aşk başka..ayrı kalmak kadar zoru yok

lucarelli

Forumun bence en öenmli başlıklarından biri bu başlık. Ankara'dan Samsun'u takip edebiliyorum, yeniliklerden uzak kalmıyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler.

kuzey55

LOVELET OUTLET AVM
ESKİ OTOGAR PROJESİ (OPTİMUM)
BULVAR AVM(ESKİ TEKEL BİNALARI)
DİVAN OTEL(KOÇ HOLDİNG)
NOVOTEL(AKFEN)
YENİ ADLİYE SARAYI
METEOROLOJİ OTEL ALANI
DHL OTEL ALANI

2010 Samsun'un sıçrama yılı olacak.gerçekten eksiğimiz olan AVM ve otel projeleri hayata geçiriliyor artık.büyükşehir olmanın gereklerinden olan otel ve AVMler tamamlanmış olacak.

berusa55

Geçen hafta Bursa'daydım. Konu dışı olacak ama yeni konu açmadan bu güzel şehirden de birkaç kareyi sizlerle paylaşmak istedim dostlar:

TOPHANE'DEN BURSA

KOZAHAN

EMİRSULTAN

TOPHANE

ŞEHREKÜSTÜ

ULU CAMİ

emre

berusa55

Fecr_55

Ersin abi, resimler cok güzel ama begenemicem malesef :P

berusa55

ahmetsefa55

denıze kıyısı olan bır sehır neden denızden uzak yere kurulur ki ?

berusa55

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 16 Şubat 2011, 17:15:46

Zamanında Osmanlı'nın başkenti olan şehrin deniz kenarına kurulması pek uygun olmazdı sanırım Sefa'cım. Kaldı ki deniz kenarı olan yerleri Mudanya ve Gemlik sıkışık ve dar alanlar. Ama Uludağ'ın eteklerinden deniz kenarına yani Mudanya ve Gemlik yönüne doğru koskoca Bursa ovasına doğru dümdüz bir alanda kurulmuş şehir.

ahmetsefa55

hımm anladım abı bunun osmanlıdan dolayı mantıgı varmıs da gecen gun bır sehır daha duymustum adanaydı sanırım.bu da onun gıbı sandım.adananın mantıgı ne acaba cukurova mı ?

Burak

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 16 Şubat 2011, 17:15:46

Herkes Karadeniz'liler kadar akıllı değil . Sinop'tan Artvin'e kadar (Artvin hariç) hep şehirler deniz kenarında  8) 8)