Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

edmontdante

[/quote]
Alıntı yapılan: Tuareg55 - 27 Mart 2010, 10:52:35
turgut kötü futbolcu değil zaten kimse öyle birşey demiyor.

Evet kimse öyle demiyor.İsteyip oynadığında vasatın üzerine çıkan ama çokca abartılmış bir futbolcu işte.Tabiki bence : )))

edmontdante

Yıldızsa takım 3 te 0 yapmışken ve üstüne üstelik ceza almışken ayrıca küme düşme hattıyla 2 puan kalmışken çıkacak bu maçı alacak.

Benim anlamadığım  o yıldız bu yıldız şu yıldız  da bu takım niye burada

sadece55

Engin abi sana bende katılıyorum.ama işte napalım elimizdeki malzeme bu..O eski paf maçlarını bende hatırlarım o takım ligde oynucak kadar iyiydi zaten:)

Ollivanders

Sen yıldızsan ben ronaldinhoyum ...

LisandroLopez

Amma karalarmışsınız be daha iyisi var koyunda o çıksın yapsın birşeyler o zaman.. Altay maçını canlı izledim son dakikada bile depar atan Turgut vardı sahada..
Daha ne yapsın bu adam yanındaki oyuncular yakışmıyorsa !!

Ollivanders

ya kardesim sen bu futbolcuyu ne kadar savunur oldu ya hayırdır?

ali ihsan

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 28 Mart 2010, 16:27:11
Amma karalarmışsınız be daha iyisi var koyunda o çıksın yapsın birşeyler o zaman.. Altay maçını canlı izledim son dakikada bile depar atan Turgut vardı sahada..
Daha ne yapsın bu adam yanındaki oyuncular yakışmıyorsa !!

Puan tablosuna bak önce ...Deparla maç kazanılmıyor ...

LisandroLopez

Aliihsan çık sen oynada puan kazandır takıma o zaman :)
Benim kimseyi savunduğum yok sanki Bu takımda sadece Turgut kötü oynuyor da sürekli o eleştiriliyor , bunu anlamıyorum.
Elindeki en iyi oyuncu Turgutsa sahip çıkacaksın başka çaren yok!

Ollivanders

yok bu macı sadece sen canlı izlemedin butun site canlı izledi. Ne yaptıgını bize bir ozetleyiver de bizde bilelim ... Hersey deparsa sana gore diyecek birsey yok . İlk yarıda calım atarken auta cikmasını mı sayalım veya kafa toplarına geberik cıkısını mı calım atarken kaptırısını mı ofsayte dususunu mu hangisini sayalım. Yok cidden bu adamda oyle bir sans varki adam sahada surunse bile begenen cıkıyor. yıldız ama ali ihsan abi.

ali ihsan

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 28 Mart 2010, 16:31:34

Askerde beraber botmu bağladık  seninle birader.Turgut'una başlatma şimdi.Takım dibe vurmuş hala Turgut.

Ollivanders

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 28 Mart 2010, 16:31:34
Benim kimseyi savunduğum yok sanki Bu takımda sadece Turgut kötü oynuyor da sürekli o eleştiriliyor , bunu anlamıyorum.
Elindeki en iyi oyuncu Turgutsa sahip çıkacaksın başka çaren yok!

sana gore en iyi oyuncu bana gore en kotu oyuncu. Ben sahip cıkmıyorum o kadar.takım kume dusecek turgutta turgut . Yok artık bu kadarıda fazla. Samsunspordur buyuk olan futbolcular degil.

LisandroLopez

Serpico sen kadar boş konuşuyon ya.. Turgut gol atınca babasın Turgut,Süper Ligde oynarsın Turgut,atamayınca Turgut'tan kötüsü yok.
Kardeşim ben kötü bişe demiyorum işte çık sen oyna at golleri..
Adam süper Lige çıkmaya oynuyo sana burda bedava gol attırmaz.
Atsa Oktay atardı o kadar boş pozisyonları.. Son dakikada bile bomboş topa vurmadı

Ollivanders

bos konusan senisn ben degil. burda turgutu kotu oynadıgı zamanlarda elestirdik . iyi oynadıgı zamanlarda da hakkını teslim ettik . Okumak istiyorsan 10 -20 sayfa geriye bak. Senin samsunsporlu oldugunu hic dusunmuyorum . Neden mi ? Takım kume dusuyor kume . 2 puan kalmıs takımda hersey bitmiş sen hala gelmiş turgutu savunuyorsun. Emin ol turguttan daha iyi forvet olurdum. Okumayıpta top pesine kossaydım. Bedava gol isteyen yok kimseden . Onemli olan canla basla mucadele edip gol atmak ! Samsunspor bedava gollere mi kaldı? Dogru turgut ancak bedava goller atar.

Kotu futbolcuyu elestirmesini biliriz mac baslıgına bak nasıl oktayı muratı elestirdigimiz gibi oku sonra gel.

asoydass

turgutun savunulacak tarafı yok canım isterse oynarım canım istemezse oynamam diyor böyle topçunun bu takımda işi olamaz bence çok da sağlam bi karakteri olduğunu düşünmüyorum hacettepe deplasmanında taraftara yaptığı hareket en basit örneği

LisandroLopez

28 Mart 2010, 16:44:00 #854 Son düzenlenme: 28 Mart 2010, 16:46:22 LisandroLopez
Alıntı yapılan: Serpico55 - 28 Mart 2010, 16:39:40
bos konusan senisn ben degil. burda turgutu kotu oynadıgı zamanlarda elestirdik . iyi oynadıgı zamanlarda da hakkını teslim ettik . Okumak istiyorsan 10 -20 sayfa geriye bak. Senin samsunsporlu oldugunu hic dusunmuyorum . Neden mi ? Takım kume dusuyor kume . 2 puan kalmıs takımda hersey bitmiş sen hala gelmiş turgutu savunuyorsun. Emin ol turguttan daha iyi forvet olurdum. Okumayıpta top pesine kossaydım. Bedava gol isteyen yok kimseden . Onemli olan canla basla mucadele edip gol atmak ! Samsunspor bedava gollere mi kaldı? Dogru turgut ancak bedava goller atar.

Kotu futbolcuyu elestirmesini biliriz mac baslıgına bak nasıl oktayı muratı elestirdigimiz gibi oku sonra gel.

Ne edebiyat yaptın be :D
Maçla ilgili yorumlarım maç topicinde kardeş burda değil.. Bu topicden ayrılmadığın için halen Turgut'u konuşuyorsun diyorsun..
Ben her türlü yorumumu yaparım Turgut çok iyi oynadı demiyorum zaten Çok kalite topçuda demiyorum , şu görüntüde en iyi hücum gücümüz diyorum.
Başka alternatifin yok çünkü..
Savaşmıyorsa bilemicem ama savaştığı maçlarda var bunuda hepimiz biliyoruz.
BEN ÖZÜNDE SAMSUNSPORLUYUM VE SAMSUNSPORLULUĞUMLA İlgili yorumlar yapılmasından hiç hoşlanmam.
Bu sana ilk ve son uyarım , Haddini bil!