Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Serpico55 - 21 Şubat 2010, 17:22:17
Hacettepe maçinda çok iyiydin. Tabrikler turgut. Bolu macinda da boyle performans bekliyoruz.

Turgutu eleştirmesini biliyorsak takdir etmesinide bilecez..evet artık bambaşka bir Turgut var...inşallah böyle devam eder bizde onu alkışlamaya devam ederiz...

Akyol

Ankara'da ki maçta tribünlere göstereyim mi diyecek kimsede tepki koymayacak? Bu şehir çook yıldız gördü çokları gelip-geçti. Turgut'un yapabileceklerini bizler biliyoruz tepkimiz ondan, yoksa Turgut 5'e 5 kalas olsa kimsede takmaz silinir gider. Turgut'un yeteneklerine hem Turgut'un hemde SAMSUNSPOR'un ihtiyacı var. Formanın hakkını veriyor o zaman alkış ama değer bilmiyorsa tepki...

LisandroLopez

Alıntı yapılan: komançi - 22 Şubat 2010, 00:22:17
Turgut iyi oynarken mi tepki gösterdi insanlar? s.kine takmadan gamsız gamsız dolaşıyordu ve insanları çileden çıkartıyordu. Şimdi toparladı kendini. Ümit Başkan'ın dedikleri işe yaramış demek ki ama iki de bir gelip de siz yuhladınız, biz sahip çıktık muhabbetine gerek yok. Statta sadece Sercan ib.nesi yuhalandı benim buradan okuduklarım kadarıyla. onun da ne mal olduğu ortada zaten.

Turgut için sizlerde şunları yazmışsınız bu başlıkta, düzelen biri varsa o taraftar değildir, siz yada şugrup bu grup değildir, Turgut'un kendisidir.

Komançi söğütlüBahçe'ye karşı bi yaran varki bu kadar kurcalama yapmışsın tepki tabiki konacak ama Küfür etmemek kaydıyla..
O formayı giyen her futbolcuya saygı göstermek gerekir bunun sonucunda her zaman karşılığını alırsın.
Şu durumda olduğu gibi ;)

Sioux

22 Şubat 2010, 20:52:36 #693 Son düzenlenme: 22 Şubat 2010, 21:26:10 samsuni
genç ve gerçek samsunsporlu kardeslerim
bırakın artık şu azıcık bir eleştiride yaranmı var muhabbetini. ne yaram olacak, ben sbçde bağırırken sizin 40.ınız yeni çıkmıştır . maalesef türkiyede tribünler değişip,gelişirken tezavhurat olarak,görüntü olarak, sbc kendini yenileyemedi. gençler olarak sizde farkındasınız ama neyse, uzatmayalım artık. turgut iyi oynasın yeterki, hepis iyi oynasın. çıksın Samsunsporumuz şu bataktan.

LisandroLopez

Yeni nesil daha yeni yeni alıyor tribünde liderliği eski kafalar yapılanmaya izin vermiyordu ama şu sıralar büyük bi değişim olduğunun da herkes farkında.
Turgut'a gelecek olursak karakteri , kişiliği bizi çok da fazla ilgilendirmiyor topunu adam gibi oynasın yeterli.

çýlgýnlar1984

Alıntı yapılan: komançi - 22 Şubat 2010, 20:52:36
genç ve gerçek samsunsporlu kardeslerim
bırakın artık şu azıcık bir eleştiride yaranmı var muhabbetini. ne yaram olacak, ben sbçde bağırırken sizin 40.ınız yeni çıkmıştır . maalesef türkiyede tribünler değişip,gelişirken tezavhurat olarak,görüntü olarak, sbc kendini yenileyemedi. gençler olarak sizde farkındasınız ama neyse, uzatmayalım artık. turgut iyi oynasın yeterki, hepis iyi oynasın. çıksın Samsunsporumuz şu bataktan.

sen bızım grubumuz hakında ne bılıyosun hayırdır sen kendı gozunle bır grubu guzel goruyosun yada o grubu yuceltmek ıcın bızım gruba soyle boyle dıyosun vss.
madem bız yapamıyoz bu ısı gel sen yapda senıde gorelım..
söğütlübahce uzun zamdır elımzıdne gelen gayretler ıcınde yenı yenı bıselr yapmaya basaldı
oyle senın dmeen gıbı trubun yurumuyo sen 10 ytl verıp bır bılet alıyosun ıcerı grıyosun bız 200 bılet alıp ıcerı grıyoruz ve o ıcerdekı tarftardan komple bız sorumluyuz vsss
besteyle gorsellık le mı tek trubun oluyor sorarım sana bak sımdı..!

tatangalar aykuta kım pankart actı samsunda bızden baska..
tokatta olen 7 sehıdımız ıcın kım bayrak actı samsunda bızdne baska..
hakan abımıız icin bızden baska kım yaptı
kafkaf özgür ıcın bızden baska kım pankart yaptı sorarım sana sen tek gozounle bır tarafa bakcana gec kapalıya maratonada bak:

herkez bu isşerı kolay zannedıyor dıyorum ya gel sen ögret beste yıne dıyorum bızım sevmıyorsanız sevmıyoruz dıyın yalkandan laf kıyırmayın

inadına söğütlübahce ssaygılarımla

sBc-1984

Alıntı yapılan: komançi - 22 Şubat 2010, 20:52:36
maalesef türkiyede tribünler değişip,gelişirken tezavhurat olarak,görüntü olarak, sbc kendini yenileyemedi.

Katılmıyorum Aramızda olsan Mücadelemizi görsen hiç böyle düşünmezsin.Bu tribün için elimizden geldiğince kendi imkanlarımızla zorda bişeler yapmaya çalışıyoruz.Bu zorlukları bir allah bilir birde biz.

LisandroLopez

22 Şubat 2010, 23:18:41 #697 Son düzenlenme: 22 Şubat 2010, 23:31:51 sogutlubahce55
Aynn kıvırmaya gerek yok sevmiyorsun , sevmiyorum diceksin ..
Bizler Samsunspor için elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz,koskoca maratonda insanları bir arada tutmak kolay iş değil herkese dışardan kolay görünüyor bu işler..
Yeni yeni düzene giren tribünümüz var ama böyle kasıtlı yorumlarada göz yumamıyoruz..

Kaptan

hüseyin hoca ya buna menatl olarak hoca tuttu.yada psikolojik destek alıyor ;D.şaşkınım değişerek gelişyor.

Sioux

Neyini kıvıracam? sizin başlığınızı bile ben açtım burada. ama yanlış gördüğümede yanlış diyecem tabi.

Alıntı yapılan: çılgınlar1984 - 22 Şubat 2010, 23:15:59
sen bızım grubumuz hakında ne bılıyosun hayırdır sen kendı gozunle bır grubu guzel goruyosun yada o grubu yuceltmek ıcın bızım gruba soyle boyle dıyosun vss.

demişsin, bak öbürlerini elşetirdim diye onlar da böyle diyor.

Alıntı yapılan: L$_Oznn - 22 Şubat 2010, 23:38:44
sanane arkadasm istedigi zaman sirinlerden bahseder zoruna mı gitti ?

ben tarafsız olarak yazıyorum, her eleştiride bir art niyet aramayın, x gruptan olsam açıkça söylerdim zaten, nesine çekineceğimki? başlık iyice demini aldı, uzatmayalım turguta dönelim artık.

çýlgýnlar1984

Alıntı yapılan: komançi - 23 Şubat 2010, 00:37:43
Neyini kıvıracam? sizin başlığınızı bile ben açtım burada. ama yanlış gördüğümede yanlış diyecem tabi.

demişsin, bak öbürlerini elşetirdim diye onlar da böyle diyor.

ben tarafsız olarak yazıyorum, her eleştiride bir art niyet aramayın, x gruptan olsam açıkça söylerdim zaten, nesine çekineceğimki? başlık iyice demini aldı, uzatmayalım turguta dönelim artık.

soyle ol canımı ye kardes gorsel olarak beste olarak bıraz gerıde olsakda zamnla bunlarda asılacaktır ama yazın bır an sankı bır grup agzından yaıyormusun gıbıme geldı neyse konuyu uzatmayalm

Sercan

Alıntı yapılan: çılgınlar1984 - 23 Şubat 2010, 00:48:15
soyle ol canımı ye kardes gorsel olarak beste olarak bıraz gerıde olsakda zamnla bunlarda asılacaktır ama yazın bır an sankı bır grup agzından yaıyormusun gıbıme geldı neyse konuyu uzatmayalm

Arkadaşlar başlık çok gerginleşti.Turgut'a geri dönelim.Ayrıca takım iyi gittikçe gruplarımız da güçleniyor.Beste vs. olaylar daha da güzel olur inşallah önümüzdeki dönemde SBÇ adına...

oguz_5528

Gollerine ve asistlerine devam edecek

fatih55ankara

Mustee13

Haberde 11 gol atmış diyor ama 9 golü var.