Turhan Özyazanlar - Teknik Direktör

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:26:17

« önceki - sonraki »

55erhan55

turan hoca bence iyi bir insan ama iyi bir hoca deil

55sirinler55

Alıntı yapılan: herzamansamsunspor - 10 Eylül 2009, 12:05:17
turan hoca bence iyi bir insan ama iyi bir hoca deil

bende katiliyorum sana kardesimm....bence turan hoca gitmeli, isa hoca teknik direktör olarak isine devam etmesi lazim

şimşek_55

Alıntı yapılan: 55sirinler55 - 10 Eylül 2009, 14:01:04
bende katiliyorum sana kardesimm....bence turan hoca gitmeli, isa hoca teknik direktör olarak isine devam etmesi lazim

Zaten sene basından  berı senaryo bu . Bu hoca gıderse Isa hoca yola devam edecek.BU maddı acmazda devre ortasında  ıyı bır hoca bulmaları zor.

ata55

Turhan ozyazanların Mehmet alı cınardan ne fazlası var Allah askına? Kendı degerlerımızı kucuk gormeyelım, samsunspor super lıgde olsa cınara karsı gelırdım ama bu lıgı kaldırırdı. Takıma su ana kadar kattıgı bırsey yok.

samsunsporulan

oooooooo       oooooooooooooooo gigi multescu

55erhan55

turan hoca en fazla iki hafta daha takımın başında kalır

55sirinler55

Eger rize macinida kayib edersek, bu hoca yollanmali....isa turan la yolumuza devam edip, 2 hafta sonra evimizde galibiyet alip cikisa cikmamiz lazim

YaşarDoğu

Neden İsa Hoca, sence kaldırabilir mi bu yükü?

55sirinler55

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 11 Eylül 2009, 11:59:23
Neden İsa Hoca, sence kaldırabilir mi bu yükü?

zaman gösterecek kaldirabilecekmi....ama artik iyi antrenör zor gelir samsuna bu durumda

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: 55sirinler55 - 11 Eylül 2009, 12:16:04
zaman gösterecek kaldirabilecekmi....ama artik iyi antrenör zor gelir samsuna bu durumda

Nasıl yaniii, teklif edilse kabul etmez mi ? ???

55sirinler55

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 11 Eylül 2009, 12:35:08
Nasıl yaniii, teklif edilse kabul etmez mi ? ???

iyi teknik direktörü bu zor durumda gelmez takimin basina....ancak yine ercüment gibi bir tane getirtiririz eger isa ve turan hoca giderse

beşnumara

yönetim öncelikle düzelecek.piyon bir yönetim gelmeyecek ki ancak o zmaan gelen hoca sağlıklı karar alabilir.

cezayir55

nei isa ne turhan hoca samsunspora sert mizaçlı hoca lazım gigi multescu gibi mitroviç gibi

55.hakan

Alıntı yapılan: cezayir55 - 12 Eylül 2009, 00:42:20
nei isa ne turhan hoca samsunspora sert mizaçlı hoca lazım gigi multescu gibi mitroviç gibi
öyle birini de getirmez yönetim kendi laflarını geçiremezler diye...

ali ihsan

Görüşülen isimler içinde var olan şartları kabul eden belki de tek isim Turhan Hoca olduğu için geldi.Listede ilk sıralarda değildi ama diğer isimlerle anlaşma sağlanamadı ve ya sağlanmak istenmedi.

Turhan Hocayı eleştirmek için biraz erken gibime geliyor.Hele şu aldığı adamların performansını bir görelim onuda teraziye koyar,tornadan geçiririz.Lakin şu ana kadar tünelin ucunda pek ışık yok.