Murat Gök Samsun'a atandı!...

Başlatan Sercan, 27 Temmuz 2009, 22:20:55

« önceki - sonraki »

Sercan

"HSYK Ergenekon savcılarına dokunamadı. Kurban seçilen İzmir'in süper savcısı MURAT GÖK Samsun'a atandı!!!"

HSYK çalışmaları tamamlandı. Çeşitli kaynaklardan alınan bilgilere göre Ergenekon davasını yürüten savcıların yerlerinde her hangi bir değişiklik yaşanmadı. Hatırlanacağı üzere HSYK'nın söz konusu çalışmalarında ciddi bir görüş ayrılığı bulunduğu kamuoyuna yansımış ve özellikle Ergenekon savcılarının yerlerinin değiştirilebileceği haberleri ortaya çıkmıştı.

BAKAN ERGİN ÇALIŞMALARIN BİTTİĞİNİ AÇIKLADI

Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Hakim ve Savcılar Kurulu'nun çalışmalarını tamamladığını belirterek, "Hakim ve savcılarımızın unvanlarıyla ilgili bölümler bu akşam itibarıyla yayınlanmış olacaktır" dedi.

Adalet Bakanı Sadullah Ergin, HSYK binasında gerçekleştirilen toplantının ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, bugün yapılan çalışmaların sona erdiğini söyledi.

KONTROLLER YAPILIYOR
Çalışmalar üzerinde Kurulun belli bir mutabakatı sağladığını ifade eden Ergin, şöyle konuştu:"Şu anda kararlaştırılan hususların kararnamedeki kontrolleri yapılıyor. Kontrollerden sonra bu gece inşallah kararnameyi internet aracılığıyla yayınlamış olacağız. Ama şu anda kontrol ve yazım işlemleri devam ettiği için her şeyi şu anda söylemek istemiyorum. Kurul çalışmalarını tamamlamıştır. Hakim ve savcılarımızın unvanlarıyla ilgili bölümler bu akşam itibarıyla yayınlanmış olacaktır."

Ergin, "Bazı isimlerin yer değiştirip değiştirmeyeceği" konusundaki soru üzerine, "Bütün bu soruları internette yayınlandığında göreceğiz. Şu anda bir açıklama yapmayacağım" dedi.

Gazetecilerin peş peşe soruları üzerine Ergin, "Bugün yapmak istediğimiz açıklamayı yaptık. Biraz daha sabredelim ve her şeyi göreceksiniz. Sayı vermem mümkün değil" karşılığını verdi

Sadece Samsunspor

Hobaaaaa ben bu adamı biliyorum, tvlerde falan veriyodu bu adamı acayip operasyonlar yaptırtıyor bu adam, bence çok iyi olmuş gelmesi

Akyol

vaay bee süper savcımızda oldu daha ne olur bize yürü be savcı bey :D

Sadece Samsunspor

Ya bu savcı az Samsunspor'un hesaplarına falan bi gözatsa süper olur ;) Zaten bu adam korkan savcı değil, korkulan savcı kimseyi iplemez yani

Revenge

Amaaaan beyler adam savcı hemde acaaayip bi savcı,gerçi hiç kimse kötü bir şey yazmamış ama ne olur ne olmaz biz yine dikkat edelim yazdıklarımıza.

Sercan

Alıntı yapılan: Revenge - 28 Temmuz 2009, 00:08:03
Amaaaan beyler adam savcı hemde acaaayip bi savcı,gerçi hiç kimse kötü bir şey yazmamış ama ne olur ne olmaz biz yine dikkat edelim yazdıklarımıza.

Canım savcım,güzel savcım  :D :D

beşnumara

Alıntı yapılan: 35ama55 - 27 Temmuz 2009, 23:23:57
Süper savcı diye nitelendirilen Murat Gök , Buca Belediye Başkanı Cemil Şeboy'u seçime kısa bir süre kala cezaevine yollamıştı .. Kimine göre süper savcı , kimine göre siyasi bir isim ama Samsun'a hayırlı olur inşallah .. Kulüp kayyuma kalırsa duman eder herkesi  :)
cemil şeboyu içeri gönderdiyse hükümetle beraber çalışmış demektir.cemil şeboy yanlış hatırlamıyorsam akpden başkan olmuştu.yeni dönemde aday gösterilmeyince içeri aldılar.enteresan işler ::)

celebi

veis

sicil bayagı tehlikeli pek rahat durmayan birisiymiş hadi hayırlısı.

eLLis

Zenginlerin hoşuna gitmedi pasif bölgeye atadılar sanırım

KocumVolkan

tırstım.. valla ben suçsuzum :D

"şok şok şok şimşekler operasyonunda 3.dalga.. samsunspor.biz üyelerinden samsuni göz altında"

adnan ölmez 5736437463. kere temliği kaldırdığını açıkladı bundan şüphelenen Murat Gök soruşturma başlattı...

veis

zaten kulübü incelese seneye kesin hakkariye sürerler :P

binikalamadım

Antalya'nın çapkın vali yardımcısıda yeni vali yardımcımız oldu
Bodrum Kaykamı Canik Kaymakamlığına atandı

Murat GÖK burada da adını duyurmak isteyecektir.Kirli işler yapanlar yandı valla..

Pergani 55

Süper savcı olarak adlandırılan Murat Gök karara çok şaşırdıgını söyledi. anlaşılan o ki gelmeyi istemiyor zaten TV'ye yaptıgı açıklamada ne yapacagıma henüz karar vermedim demişti

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: Pergani 55 - 03 Ağustos 2009, 17:22:15
Süper savcı olarak adlandırılan Murat Gök karara çok şaşırdıgını söyledi. anlaşılan o ki gelmeyi istemiyor zaten TV'ye yaptıgı açıklamada ne yapacagıma henüz karar vermedim demişti
zorla gelen savcı da istemeyiz zaten.en iyisi o trabzona gitsin.nede olsa karadenizin en büyük kenti trabzon biliyorlar zeka fukarası bir çok millet