Bana Müsaade...

Başlatan CANULUN, 17 Temmuz 2009, 11:55:30

« önceki - sonraki »

beşnumara

Alıntı yapılan: veis - 20 Temmuz 2009, 08:07:31
sana müsade yok can ulun.sen daima kalplerde mahkumsun
ben mersinde rehin alırım zaten abi onu :D
pişman olur mersine geldiğine ;) veya bana yaklaştığına pişman olur da diyebiliriz

samet_55

can allah yar ve yardımcın olsun...yönetici diye o külüpte dolaşanlarında allah belasını versin.samsunun öz çocuguna bumu yapılır

celebi

Tiryakiler55

eline yüreğine sağlık can abi.... yazıyı okurken duygulandım... HAKKIMIZ HELAL OLSUN

34_55

CAN ULUN  seni 3. hafta bekliyoruz burada kardeşim 55 nımaralı formanla hemde giy o formanı gel buraya bu büyük taraftar seni bağrına basmak için 4 gözle bekliyor o zaman bakalım sen ne yapacaksın tahsin kosif...

beşnumara

tribündergide yanılmıyorsam altaylı bir arkadaş bu yazıyı aktarmış.sizlerle paylaşmak istedim adresi veriyorum: http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=53418

mehmet yılmaz

Bu geceki maçta maraton başkanın özel gayretiyle Can Ulun'a bir sürprizimiz var. Fotoyu ekleriz buraya da... Tribündergideki yorumlar da çok hoş doğrusu.

supernatural_55

gerçekten yorumlar harika özellikle ''böyle adama kulubün anahtarını veririm arkama bakmam''yorumu herşeyi açıklıyor

Shane_Falco

Okurken duygulanmadım gözlerim dolmadı desem yalan olur sanki içimden bi parça gitti :S

mehmet yılmaz

26 Temmuz 2009, 03:21:08 #99 Son düzenlenme: 26 Temmuz 2009, 03:24:55 samsuni
AlıntıHalı saha arkadaşımız Can Ulun...

Takımımızla yolları ayrılan futbolcumuz Can Ulun için küçük bir sürpriz yaptık...

Bu sezon Samsunspor'umuzda seyredemeyeceğimiz Can Ulun, bizim hem futbolcumuz hem de halı saha arkadaşımızdı. Sıkı bir samsunspor.biz üyesi olan Can Ulun'a onun da top oynadığı halı sahada, onunla fotoğraf çektirdiğimiz yerde bir jest yapalım istedik ve hepimiz 55 numaralı Can Ulun olduk.

Her şey bir tarafa Can Ulun bizim halı saha arkadaşımızdı; yerine adam bulsak da senin eksikliğini hep hissedeceğiz.

Yolun açık olsun Can kardeşimiz... 

www.samsunspor.biz

http://www1.samsunspor.biz/haber-Hali_saha_arkadasimiz_Can_Ulun-6087-

celebi

can ulun efendi kişiliğin ile hiç bir zaman unutulmayacaksın

Ollivanders

Alıntı yapılan: celebi - 26 Temmuz 2009, 09:21:11

germencisse

güzel bir jest olmuş..görünce biraz olsun anıları depreşmiştir..ben zaten burayı pek unutacağını sanmıyorum..o yapıda birisi değil..

ali ihsan

Maraton başkanın gayretleriyle Can Ulun'a yapılan jest gerçekten çok güzeldi ...

Dartagnan

Alıntı yapılan: celebi - 26 Temmuz 2009, 09:21:11