Bana Müsaade...

Başlatan CANULUN, 17 Temmuz 2009, 11:55:30

« önceki - sonraki »

jean

can abı oyun stılın bır tarafar bu tarz dusunmen sekıl senın gıbı oyuncular gerek bu takımın kurturlusu ıcın yolun acık olsun

celebi

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 17 Temmuz 2009, 12:03:50
Ne yazı yazdın öyle kardeşim ya, aldın götürdün beni :'( :'(
Yolun açık olsun tekrardan, Allah utandırmasın...

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 17 Temmuz 2009, 12:03:50
Ne yazı yazdın öyle kardeşim ya, aldın götürdün beni :'( :'(

FaT1h

Ne yazı yazdın öyle kardeşim ya, aldın götürdün beni 
Hakkımız var ise sana helal olsun...

sunbeam

Gercekten okurken cok etkilendim ve göz yaslarimi tutamadim. Gercek bir Samsunlu. Helal olsun. Umarim Mersinde basarili olursun. Böyle futbolcu kolay kolay bulunmaz.

elyasa55

yolun açık olsun can

Oflu

Seni çok seviyoruz Can abi. Bunu biliyorsun ve yazdiklarini okurken, sigarayi asila asila içtim. Sana hak vermemek mümkün degil. Dediklerin gerçekten içler acisi. Maalesef düsürdüler bizi bu durumlara. Adnan Ölmezler, Temel Camadanlar, Yusuf Ziya Yilmazlar, Tahsin Kosifler ve daha niceleri.
Sen üzülme Can abi. Takimi takim yapan taraftardir, yönetici kiligina girmis zibidiler degil. Sen bu taraftarin gönlünde taht kurmussun, içini ferah tut. Saglicakla kal ve insallah basarili olursun CANim abim...

Derya

Yolun açık olsun Can.Kim ne derse desin biz bizim bildiğimize bakarız.Biliyosun senin bizdeki yerinin çok farklı olduğunu.Dualarım herzaman seninle inşallah hakkettiğin yerlerde olursun herzaman destekciniz.YÜREĞİMİZ YÜREĞİNİN YANINDA!!!

kumköylü ahmet

oguz_5528

Olmaz olsun böyle yöneticilik..takımda ne saygıı ne disiplin hiç bir şey kalmadıı..bunlar yoksa başarı da yoktur zaten..

Can abi kendine iyi bak.Allah yolunu açık etsin..Mersin tribünlerinden gelen CAN ULUN..sesleri Samsun'a kadar gelecektir..gurur duyuyoruz senle...

alperen

can abi mersinde 55 numarayı mı giycek???

Sadece Samsunspor

Allah yolunu açık etsin. Bu kulübe doğru düzgün bir yönetim geldiğinde senide tekrar takımda görmek isteriz. Buraya maça geldiğinde de gerekli şeyi taraftarlar yapacaktır. Başarılar

Ben Ofosu

Can Ulun'un takımdan bu şekilde ayrılması çok üzücü .. Serkan , Celil , Ercan , Vural gibi nice isimler , nice değerler ; bugün olup yarın var olmayacak adamlar yüzünden takımdan küstürüldüler .. Ercan kaptana bir jübileyi çok gören zihniyetin Can'ı takımdan uzaklaştırmasını makul karşılamak gerekir .

Revenge

Yolun açıl olsun kardeşim. ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN

veis

sana müsade yok can ulun.sen daima kalplerde mahkumsun