Ertugrul dan ayrılık sinyali

Başlatan þirinler_1965, 18 Mayıs 2005, 15:25:25

« önceki - sonraki »

curva55

Eğer bu haber doğruysa yaptığı büyük bir satıcılıktır.Bu sezon belkide tarihi bir başarı onun yüzünden gitti.Sene başında başka bir hocayla oynasaydık çok farklı olabilirdi.Ama biz onda güvenip geleceğe yatırım yaptık.Oda takımı konyaya satıyor.

beşnumara

ben ertuğrul hocanın bazı açıklamalarına hak veriyorum.örneğin kayserispor gibi bir takım sezon ortasında sadece transfere 5 milyon dolar harcamış bize  bakarsanız sene boyunca o kadar bile harcamamışızdır adamların iş adamları sahipleniyor seneye çıkacak bir manisa takımının arkasında vestel gibi büyük bir kuruluş var bize baktığınızda ise kimsemiz yok lütfen acımasızca eleştirmeyelim düşünerek hareket edelim bizim bu sene bizim paramız olsaydı biz uefaya giderdik yani burada ertuğrul hocanın yapacağı cok az şey vardı onu da yaptı zaten birlik beraberlik fedakarlık :roll:

fatihsune

sevgili kral samsunlu iyi söylüyorsunda samsun bu ligde marka olmuş bir takım,öyle kayserinin 5 milyon dolar harcaması filan bişey ifade etmez.
zamanında istanbulsporda hatırlarsan flash isimlerle şampiyonluk için lige başladı cem uzanın desteği ile,sonuç hüsran
siirt jet fadıl ile bomba transferler yaptı,sergen'i bile aldılar ama şu an 3.li
gdeler.
bu işler parayla pulla olacak işler değil.
yürek işi bu iş,bi yerden teklif alınca parasal sorunları ön plana çıkartıp bu gemiyi terkedecekse bir dakika bile beklemesin.artık ben bu açıklamalardan sonra ertuğrulu dikkate almam.
samsunsporun başında hoca olarak kim olursa olsun zaten küme düşmemeye oynar bu takım adı yetersamsunsporun.
 bumudur ertuğrulun başarılı saydığı hali...
inşallah bir daha ki sene konyaya gider ve ligden düşecek ilk takım belli olur..........

Rentboy

tür yazacağıma yanlışlıkla türk yazmışım...

Fecr_55

evet bende son zamanlar destekcisiydim, ne yazik ki...ayni haberi dün hürriyet gazetesinde okudum...ama konya ile bir$ey yazmiyordu...neyse, nereye istiyorsa gitsin...güvendigimiz daglara yine kar yagdi :cry: sonumuzu teknik direktörümüz dahi kümeye yaki$tiriyorsa o insan artik sadece kümeye dü$memeye oynar...buda Samsunspor´umuza yaki$maz...kendine güvenen, ba$ariya bizimle imza atmak isteyen bir adam yok mu ya...

salihcakir

"Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, Teknik Sorumlu Ertuğrul Sağlam'ın, "Mali sorunların çözülmemesi halinde gelecek sezon ben yokum" şeklindeki açıklamalarını değerlendirdi. Ertuğrul Sağlam'ın Samsun'la özdeşleştiğini, bu paralelde düşüncelerini rahatlıkla söyleyebileceğini belirten Uyanık, düşüncelerinin çoğunun doğru olduğunu söyledi. Başkan Uyanık, "Ertuğrul Sağlam, kulübün içinde bulunduğu zorlukları net bir şekilde anlattı" dedi.Üzücü de olsa Ertuğrul Sağlam'ın anlattıklarının gerçek olduğunu ifade eden Başkan İsmail Uyanık, "Hocamız, 'Eğer Samsun halkı uyanmazsa, bu takıma sahip çıkılmazsa ne İsmail Uyanık'ın, ne Ertuğrul Sağlam'ın ne de futbolcuların gücü bu gemiyi kurtarmaya yeter' demiştir. Açıklamaları, birilerini incittiyse ya da üzdüyse o kişiler gereğini yapmalıdırlar. Kendimizi kandırmayalım, hocamızın anlattıkları acı gerçeklerdir" diye konuştu.Halen şehrin ileri gelenleriyle görüşmeler yaptığını dile getiren Başkan Uyanık ,sözlerine şöyle devam etti: "Bu kulüp bugüne kadar yaşadı. Ancak şu an çok ciddi sıkıntılar var. Durumumuzu görüştüğüm kişilere anlatıyorum. Görüşmelerden sonuç çıkmazsa her şeyi kamuoyuna aktaracağım. Zaten bir çıkış yolu bulamazsam seneye ben de yokum"

işte bunlarda başkanın açıklamaları..ne diyeceğimi gerçekten bilmiyorum; neresinden tutsak elimizde kalacak. artık samsunspor.biz grubundakiler olarak biz dahil herkesin elinden gelenin fazlasını yapması lazım. sadece burada yazı yazmak samsunspora hiç bir şekilde fayda sağlamıyor. samsunspor.biz grubu olarak samsunspora gerçek anlamda destek olmamız gerek diye düşünüyorum. bu konuda ayrı bir topic açıp herkesi gerçekten desteğe çağırıyorum. tekrarlıyorum; burada sadece yazı yazmak birilerini eleştirmek insanın yapabileceği en kolay şey.

curva55

SANDIKTA GÖRÜŞÜRÜZ HESABI...

cem and naz55

bugün hlkgztsi köşe yazısında okudum ertugrul kendi gelecegeni düşünmek zorundaymış kariyeri varmış
:?:    şu kelimeye bakın ne kariyeri sen antrönürlügünü ilk samsunsporda yaptın  :? bu 1.senen samsunspor ilksenende kendini ateşe atıp sana bu takımı emanet etmedimi samsunspor kariyermi düşündü senilk5macta2puan aldın tribünden ne zaman istifa sesi duydun taraftar sana hep sahip cıktı sen git kariyerini kurtar daha dün cenk ali bu takımı parayla sattılar diyorsun şimdi samsunu sende satıyorsun nereye gidersen git bu kulübe gelmek için cok can atan teknik adam var yazık yazık bu şehir sana her platformda destek verdi sende bu şehri para için sat

curva55

Bu kariyer lafları gerçekten çok saçma çok gereksiz.

timur55

fatıhsune nın bu iş yürek işidir lafı cok komıgıme gitti..ya fatıhsune ertugrul yada futbolcular senı mutlu etmek içinmi canla basla mucadele etcekler yoksa kendılerıne,ailelerıne daha ıyı bı hayat yasatmak ıcınmı mucadele etcekler bana bunu acıklarsana sevınırım..bence ertugrul ve takımımız bu yıl mevcut sartlarda basarılıdır..kayserı sakaryayı yendı dıye 500 mılyar prim aldı.belkı o para bızde olsa ekonomık krızden kurtuluruz..ama ben yınede bu takımdakı herkeseın canla basla mucadele ettıgıne ınanıyorum.o yüzden rahat bı sezon gecırttıler bıze..sehrın ilerı  gelenlerı yardımda bulunmadıkca durum daha da kotuye gıder bence.saygılarr....

ngonge

bu sene o kadar çok yanlış yapıldı ki inanılır gibi değil.şimdi anlıyoruz ki radikal kararlar zart zurt hepsi hikaye.hiçbirşey geleceğe göre değil,günü kurtarmak için yapılmış.yazıklar olsun.ismail uyanık da her fırsatta ertuğrul u savunuyor.bu da ayrı bir keşmekeş.galiba dayışıklı dövüş var ama bilmiyorum. herkes gitsin.başkan bıraksın ertugrul bıraksın.oyuncular gitsin de tertemiz yepyeni bir samsunspor kuralım.çünkü herşey çok kirlendi.

fatihsune

Alıntı yapılan: "timur55"fatıhsune nın bu iş yürek işidir lafı cok komıgıme gitti..ya fatıhsune ertugrul yada futbolcular senı mutlu etmek içinmi canla basla mucadele etcekler yoksa kendılerıne,ailelerıne daha ıyı bı hayat yasatmak ıcınmı mucadele etcekler bana bunu acıklarsana sevınırım..bence ertugrul ve takımımız bu yıl mevcut sartlarda basarılıdır..kayserı sakaryayı yendı dıye 500 mılyar prim aldı.belkı o para bızde olsa ekonomık krızden kurtuluruz..ama ben yınede bu takımdakı herkeseın canla basla mucadele ettıgıne ınanıyorum.o yüzden rahat bı sezon gecırttıler bıze..sehrın ilerı  gelenlerı yardımda bulunmadıkca durum daha da kotuye gıder bence.saygılarr....

timur,konuşma tarzın hiç hoş değil öncelikle onu belirtmek istiyorum...
 bu benim fikrimdir katılıp katılmaman seni bağlar,senin de ilk yazın  benim çok gıcığıma gitti ama adamlık yapıp hoş geldin dedik.
 yazılarındaki üsluba dikket edersen sevinirim.

jurista

Timur55 neden tüm yazılarında takımdaki  para sorunundan söz ediyorsun? tamam maddi açıdan tatmin olmak futbolcu ve teknik adamların hakkıdır fakat bazı seyler varki bu maddi tatminle ölçülemez.Zamanında Orteganın aldığı parayı hiç bir futbolcu almadı da ne oldu? ortega Fenerbahçeye  zarardan başka birşey getirmedi. olaya futolcu gözüyle bakıyorsun, bence birazda taraftar gözüyle bakmayı dene...  çünkü cebindeki son parasıyla maça giden taraftarlarda var bu şehirde...

timofte

timur55 ne iş yapıyorsun bilmiyorum ama samsunsporun sorunlarına buradaki taraftarlardan çok daha farklı bir açıdan baktığın ortada..
daha ilk mesajında buraya yazanların futboldan ne anladığını sorguladıktan sonra, şimdi de kullanıcılardan birinin 'bu işi yürek işi' olarak nitelemesi sana komik gelebiliyor.. samsunspor'un ertuğrul sağlam'ı takımın başına getirmesinin kökeninde 'vefa' duygusu yatmaktadır. bu, ertuğrul sağlama verilmiş büyük bir şanstır. ertuğrul başarılı ya da değildir, bu konuda çeşitli sözler edilebilir. ancak ertuğrul sağlam'ın parayı gündeme getirerek samsunspor'dan ayrılmaktan bahsetmesikabul edilemez... yani futbol ile profesyonel olarak ilgilenen insanlar için paranın önemi yadsınamaz ama her şeye de para gözlüğünden bakarsak doğru sonuca ulaşamayız.

timur55

sevgili jurısta..benım konusmalarımdakı para mevzusunu sizin konusmalrınızdan cıkardım o konuya takıldım..bu adamların işidir bu para olmadan adamı maca idmana konsantre edemezsın..diyorum ki bizim oyuncularımız bunu en aza yada hıc bizlere yansıtmadan oynadılar..bu sartlarda bence basarılıdır takımımız..ayrıca fatıhsune de benım konusmalarımda bı saygısızlık yoktur ama gücüne giderse bilemem..bunlar benım fıkrım saygı duylursa sevınırim..timofte benim sizden farklı dusuncelerım yok ama olya birazda futbolcular acısından bakmak gerekır dıye dusunuyorum..bizler hep kendı acımızdan bakıyoruz olaylara.onların sorunlarını dusunmeden yargılıyoruz biraz daha ınsaflı olursak daha ıyı olabılır bence..saygılar..