Samsun'un hainleri!

Başlatan cem and naz55, 17 Mayıs 2005, 20:08:59

« önceki - sonraki »

cem and naz55

bşehir bldyesinin samsunspora yardım amacıyla insanlara sattı c plaka mahkemelik oldu bunlar genellikle bldyede calışanlar ve bşbldbaşkanıda samsunspora yardım için bu plakalardan kullanıyorlardı bir kişi bunu mahkemeye vermiş işin acı yanı c plaka alan samsunspora yardım etmiş oluyordu şimdi konu mahkemelik şehrin bu takıma hic bir katkısı zaten yok şu olaya ne deyelim yazık olay siyaside olabilir ama konuda samsunspora bir yardım geliyordu onuda tıkadılar yazıklar olsun samsunspor küme düşse insanların eline ne gececek üzülüyorum başkana bunu yapan samsun hainidir bu konunun üstünde duralım beyler kaynak..mazhar başoglu

curva55

Ben olayı anlamadım neden mahkemeye vermişler??kimi vermişler??

cem and naz55

Alıntı yapılan: "Skip to my lou"Ben olayı anlamadım neden mahkemeye vermişler??kimi vermişler??
kardeş 1 kişi bşbldyesini c plaka yüzünden mahkemeye vermiş c plaka kullanımının gelirini bldye alıyor ve bu geliri samsunspora yardım olarak aktarıyor ne kadarını aktardıgını bilmiyorum ama samsunspora c plakadan gelir geliyordu onu biliyorum böyle bir olay yasa dışı oldugu idda ediliyor

curva55

Evet C plakayı servisçiler alıyor ve geliri klübe gidiyor.Ama kim dava ettiyse artık...

fatihsune

şu samsun gibi memleket başka bir yerde varsa adımı değiştiririm.
samsunda faaliyet gösteren bir turizm firması almış olduğu c plaka için samsunspora kesilen pay yüzünden b.şehir belediye başkanını mahkemeye vermiş.bu işi yapan haindir,şerefsizdir......
samsunda kazanıp ,ben samsunspora yardım yapmak zorundamıyım diyen zihniyete yazıklar olsun.istemiyoruz böyle adamları şehrimizde.
bırak samsun küçülsün,nufusu azalsın,ama içinde adam gibi adamlar yaşasın,samsunluluk ruhu ile samsunu seven samsuna sahip çıkan insanlar yaşasın.
küçük olsun ama benim olsun...........

Serkan

o zaman bizde birlik olalaım o turizm firmasına binmeyelim protesto edelim böle şerefsizlere canım sıkılıyooo adi herifler ya abi bu firmanın adını filan yazsanıza yaaa samsunsporun aldığı para zorunamı gitmiş şerefsizin ya lan biz samsunsporun yararı için en yapabiliriz onu düşünüyoz tartışıyoz adam ne düşünüyoooo allah aşkına bilen biri şu şirketin adını yazsın

kesin bu adam ya trabzonludur yada bizanslı

Fecr_55

Samsun göze batar oldu artik...kim ne derse desin, ayak bagi olarak gösteriliyoruz...yapilan haksizliklara fazlasiyla sessiz kaldigimiz icin sagdan soldan bastiriyorlar...üzerimizde lanetli bir hava var ama sonu hayirli olur in$allah bizim icin...hak etmedik bu kadar vurdumduymazligi :(

timofte

Alıntı yapılan: "fatihsune"
samsunda faaliyet gösteren bir turizm firması almış olduğu c plaka için samsunspora kesilen pay yüzünden b.şehir belediye başkanını mahkemeye vermiş.bu işi yapan haindir,şerefsizdir...

bu firmanın adını bilen var mı arkadaşlar ?

curva55

öğrenmek lazım bu firmanın ismini şerefsizlere protestı fln yapmalı binalarının önünde.

curva55

Abilerim şimdi öğrendim firmanın ismi Kaplan tur.Bu adamlara bir şekil protesto yapmak lazım.Gruplar fln toplansa bunların aleyhinde bağırrsalar.Çünkü bu şerefsizler yüzünden belediye yardım etmeye korkuyor.Haydi Samsun!!!