Ben Özledim Galiba Seni...

Başlatan mehmet yılmaz, 06 Nisan 2009, 18:17:38

« önceki - sonraki »

guvener55

hepimiz özledik,hasret duyuyoruz eski günlerimize.ama hasretleri güzel kılan kavuşma anlarıdır.hele bir eski günlerimize geri dönelim.yaşanan bu sıkıntılardan herkes dersini çıkarmış bir şekilde olur ve herkes bizim ne olduğumuzu görür inşallah.allah bize o günleri nasip etsin

AntZ

08 Nisan 2009, 02:25:11 #31 Son düzenlenme: 10 Nisan 2009, 10:46:41 Ant55
Video'daki hata nedeniyle eskisini silip düzeltilmiş videoyu ekledim.

http://video.google.com/videoplay?docid=5985820245659872003

Yapılmaması gereken bir hata ama gecenin bir vakti  gözümden kaçmış özür dilerim.

Facebookta Paylaşmak İçin Aşağıdaki Linke Tıklayabilirsiniz;

http://www.facebook.com/share.php?u=http://video.google.com/videoplay?docid=5985820245659872003

KotuCocuk55

Ellerine sağlık ant55 gördüğüm en güzel samsunspor kliplerinden biri,aceleyle yaptım dediğine göre çok daha iyilerini en yakın zamanda bekliyoruz zira bu konuda biraz eksik kaldığımızı düşünüyorum.

Şayet yapabilirsen öyle bir klip yapki işte bu benim tuttuğum takım,Samsunspor gör ve anla neymiş bizim takımımız diyebilelim yabancı insanlara,eğer vakit ayırabilirsen özellikle yurt dışında yaşayan samsunsporlular için özel bir ricadır.

Çok güzel bir konuya,çok yerinde gönderme,hatırlatma ve anılarla değinilmiş,haliyle herkesin içi cız etmiş!

Nasıl etmesinki!

TRT Radyonun o reklamları hala kulaklarımızda!

Başka bir maç anlatırken aniden mikrofonlarımız samsunda dediğinde; ahaa gol oldu,kim attı acaba diye heycanla beklerken spiker daha konuşmaya başlamadan stadın gürültüsünden yada  sessizliğinden golü kimin attığını anlamaya çalışmak,biz atmışsak spikerin ağzından

' 67.dakikada Celil'in soldan taşıdığı topla yaptığı ortasında ceza sahası ön çizgisinde topla buluşan serkan aykut'un yaptığı şık plase vuruşuyla samsunspor istanbulspor karşısında,karşılaşmada bir kez daha öne geçiyor,Samsun 19 mayıs stadında şimdi skor 3-2 dakikalar 71'i gösteriyor...'

golün nasıl olduğunu,kimin attığını keyifle dinlemek...

Süper ligi mi özledim? Tam emin değilim!

Galiba ben bulunduğu ligde fırtına gibi esen,güzel futbol oynayan,hayran olunacak futbolcuları olan,karakterli futbol oynayan ve iddaası olan bir samsunspor' u özledim!

Ayrıca sürekli içimizi karartan haberlerden,ard arda gelen felaketlerden,seçim bilmecelerinden,transfer yapmaya paramız olmamasındandan,karaktersiz yöneticilerin futbolcuların yaptıklarına seyirci olmaktan ve yaratılan bu dumanlı havadan da daraldım biraz...

Birde mikrofonlarımız izmir alsancak stadında anonsu çınlar kulaklarımda,ya serkan aykut gol atmıştır ya ercan penaltı yapmıştır yada kasım kırmızı kart görmüştür ve trt-izmir stüdyolarında çalışan hep izmirli ve izmir takımlarını kayırarak maçları anlattığına inandığım spikerin anlatımlarıyla....

AntZ

08 Nisan 2009, 04:23:06 #33 Son düzenlenme: 08 Nisan 2009, 09:08:45 Ant55
Teşekkürler kardeşim elimden geldiğince seve seve yapmaya çalışırım, zaten video toplamaya başladım, 3-5 gün içinde güzel birşeyler çıkar diye düşünüyorum.

Durumu da çok güzel özetlemişsin ek olarak hem radyoda sabırsızlıkla gol haberi bekleyip gol atıldığı zaman Samsunspor maçı oynanan stada bağlanıldığında kulaklarını tıkamak nasıl bir duygudur bilir misiniz :)

esedullah

Biz gerçek SAMSUNSPORU özledik

serkancengiz

Canla başla oynağın yüreğinizi ortaya koyunki bilelim biz taraftarlar sizi başımıza tac yaparız

orhan

samsuni gerçekten bizi ,bizleri anlatmıssın eline ve yüreğine sağlık.inan gözlerim doldu o eski günlere gidiverdim bian o günleri yaşadım kahroldum.ne zaman gelecek o günler inan çok özledik hemde çooooook.

gozgoz yýlmaz

Ben Süper Lig'i değil, ikinci ligde bile olsa delikanlıca mücadele eden, bizleri deplasmanlarda mutlu kılan, üç-beş yangaboza madara ettirmeyen Samsunspor'u özledim.

celebi

oooooofffffffff ulan oooooofffffffffffffffffffffffff

AntZ

Alıntı yapılan: celebi - 08 Nisan 2009, 20:12:55
oooooofffffffff Dostum oooooofffffffffffffffffffffffff

O Ofspor un tezahüratı abicim bizi bozmasın  ::)

Tamam çok kötüydü kızmayın hemen  ;D

celebi

Alıntı yapılan: Ant55 - 08 Nisan 2009, 20:54:18
O Ofspor un tezahüratı abicim bizi bozmasın  ::)

Tamam çok kötüydü kızmayın hemen  ;D

hazırladığın video süper ben der,nden çektim işte öyle

AntZ

Alıntı yapılan: celebi - 08 Nisan 2009, 20:55:04
hazırladığın video süper ben der,nden çektim işte öyle

Sağol abicim bunları sizden duymak daha süper  ;)

55.hakan

özledik beşiktaşı feneri yendikten sonra gol diye bağırmaktan sesimiz kısılmış bir şekilde eve gelmeyi özledik

King Of The North

Yıllardır arkayı fenerliyemiyoruz,gelen giden bizi Samsunluyo...