Ali Alanyurt (Ali Baba)

Başlatan Anonymous, 12 Ocak 2005, 15:15:20

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Samsungücü Bayan Futbol Takımının ik maçını hatırlıyorum. 1995'in Mart ayı olması lazım. Biz burada Kayserispor ile lig maçına çıkmıştık. 19 Mayıs Stadındaki ilk gece maçı idi. O maçtan önce Samsungücü ile bir takım da ligdeki ilk maçlarına çıkmışlardı. O maçı Samsungücü kazanmıştı.

Benim orta okuldan bir sınıf arkadaşım vardı. Tuğba Çepniler'di ismi. Biz maç yaparken o da oynardı arada, iyi de top oynardı. Samsungücü'nde oynamaya başladı. Yanılmıyorsam A Milli Takıma da seçildi. Hatta onunla birlikte başka mill oyuncularımız da oluyordu.

Tabii o zaman lisedeydki. İşin ciddiyetiniden uzaktık. Ali Baba'yı da tanımaz, bilmezdik. Bu yazdıklarım eski bir defterin tozlu sayfaları gibi bir nevi. Yanılma ihtimalim var lakin hatırladıklarım bunlardır.

Elinde o günlerden kalan fotoğraf ve gazete küpürleri olan varsa ve bizlerle paylaşırsa memnun olurum.

Bir de şu Türkitye Şampiyonluğu konusu gerçek midir, şehir efsanesi midir? Öğrenebilirsek daha da mutlu olacağım.

misafir

samsun şehri ve samsunspor için unutulmaz bir isim olan ali alanyurt ile tüm resim ve bilgileri
http://www.alibaba55.com/  adresinden ulaşabilirsiniz..

ugrass

ARKADASLAR ALİ AMCAMI UNUTMAYIN...tahmin ediyorum cogunuz tanıyosunuz.. www.alibaba55.com bi yazı yazsanız yeter bize.. herkesten bekliyorum..şimdiden tesekkur ediyorum...  ;)

ugrass

celebi

ali babayı asla ama asla unutmayız

guvener55

ali baba samsunsporlular için unutulmazların başındadır bence.kalbimizdesin ali baba