HEPİMİZİN ORTAK PAYDASI SAMSUNSPOR

Başlatan kaptan 55, 10 Şubat 2009, 15:42:09

« önceki - sonraki »

kaptan 55

yine kaos ortamına sürüklenen bir SAMSUNSPORtakım biraz kendine gelse aynı senaryolar başlıyo ya noluyoruz nedir bu kişisel çekişmeler? biliyoruzki yöneticiside futbolcusuda bu siteye girip bizler gibi bu siteyi takip etmekte onlara ve kendini büyük camiamızın bir ferdi olarak hisseden herkese seslenmek istiyorum lütfen birlik olalım kişisel çekişmeleri bir kenera bırakalım zaten belediyelerden ve milletvekillerimizden hiç bir destek görmeyen SAMSUNSPORumuz play off için umutlandığı bu günlerde bizler bari üzerimize düşeni yapalım
                                                                                              saygılarımla....

Ertuğrul Sağlam

hertürlü yapabileceğim desteğe hazırım haydi deyin yeter!....

Kais

mesela Ercüment hocanın istifa etmemesi için evinin önüne gidilebilir.Taraftar olarak tezahuray yapılabilir.

celebi

arkadaşımız güzel bir konuya değinmiş. biz hep diyoruz ancak nedense uzlaşma noktasındsa sıkıntı çekiyoruz tek ideal Nokta SAMSUNSPOR.ger,s, teferruat. teferruata takılmamak lazı arkadaşlar

Sadece Samsunspor

guvener55

önce de söledim yine sölüyorum..şehrin ileri gelenleri,başkanımız,hocamız ve taraftarların da bulunduğu bi toplantı ya da panel yapılmalı.her kesimden fikirlerin bir sentezi yapılarak ortak bir karar alınmalı.

Mert

Alıntı yapılan: guvener55 - 11 Şubat 2009, 00:32:53
önce de söledim yine sölüyorum..şehrin ileri gelenleri,başkanımız,hocamız ve taraftarların da bulunduğu bi toplantı ya da panel yapılmalı.her kesimden fikirlerin bir sentezi yapılarak ortak bir karar alınmalı.

Kanka iyi diyosun da geçtiğimiz gün galip öztürk yemek düzenledi.Şehrin ileri gelenleri oradaydı fakat bir çözüme ulaşılamadı.Samsunspor hariç herşey onuşulmuş.