Trt'ye tepki metni(lütfen duyarlı olalım)

Başlatan salihcakir, 09 Nisan 2005, 22:34:00

« önceki - sonraki »

salihcakir

sayın trt yetkilisi;
Hatırlıyorumda sezon başında vereceğiniz şifresiz maçların reklamını nasılda şatafatlı bir biçimde yapıyordunuz..açık ekranda futbolu bize sunacağınızı bangır bangır bağıyordunuz. Ama ligin başlamasından bu yana tam 26 hafta geçmesine rağmen Samsunsporun sadece bir maçını naklen yayınladınız..o da Samsunsporun evinde oynadığı Antep maçı idi.
Suçumuz Türk futboluna hizmet etmeye çalışmak mı? Ankarasporda , Ankaragücünde, G.birliğinde, Sakaryada, Diyarbakırda, Malatyada olupta Samsunsporda olmayan nedir acaba? İsmi geçen takımların sayısız maçı naklen yayınlanmışken; Samsunsporumuzun süper lig ekiplerinden birisi olarak görülmemesinin izahı nedir?  Türkiye'nin en saygın kanalı(!) olan TRT'de ahbaplarımız yok diyemi bütün bunlar..Demek ki ailemizin kanalı(!) TRT birilerinin direktifleriyle naklen yayınlarını düzenliyor..bundan sonra Samsunspor maçı yayınlamayın; keza artık yayınlasanızda TRT'de hiç bir şey seyretmeyececeğiz.
samsunspor.biz gurubu

mail adresi: trthaber@trt.net.tr

curva55

İnşallah bu sefer dinlerler yolladıkk ama bişe ummuyorum onlar bugün b.b.ankara maçını yayınladılar salaklar ondan bişe demiom ben artık alttaki bütün maçlar bugünken örn:sebatt kayseri....

Rentboy

trtnin bu vurdum duymazligini çok önceden dile getirmistim.
çifte standartin kralini yapan bir devlet televizyonudur trt.
ben trt seyretmiyorum zaten samsunspor maçlarini oynatmadigi için daha bi gicik oldum onlara.artik benim için trt diye bise yoktur.

Fecr_55

benim dikkatimi $u cekti...TRT sadece cumartesi ögle sonrasi oynanan maclarin bir tanesini yayinliyordu...bizim bu zamana kadar oynadigimiz maclar genellikle pazar günleriydi...peki maclarin hangi gün oynanacagina kim karar veriyor???

timofte

Alıntı yapılan: "55_Nuray_55"peki maclarin hangi gün oynanacagina kim karar veriyor?

tv kanallarının yayın talepleri üzerine futbol federasyonu maç gün ve saatlerini belirliyor.
bu arada bu haftaki iç saha maçımızın yayınlanması haberi üzerine metni gönderip göndermeme konusunda tereddüt yaşıyorum.  :roll:

salihcakir

bu hafta bizim maçımız yayınlanmıyorki..bunu nereden cıkardınız. bu hafta yayınlanacak maç; kayseri-Malatya maçı..yani yine malatya..
bu arada ben trt ye cok tepkili oldugum için boyle bir yazı yollanması gerektiğini düşünmüştüm..eğer tabi samsunspor.biz grubu tepkili değilse, ve bu konuya da sahip çıkmıyorsa, söylecek sözüm yok..
not: yazım kesinlikle timofte abime değil, samsunspor.biz gurubunun 180'i aşkın üyesinedir..

timofte

metni gönderdim az önce.
benim tereddütümün sebebi, Trt'nin yine bir iç saha maçımızı yayınlayarak kümede kalma mücadelemiz bakımından bir handikap yaratmasından çekinmemdi.

baha55

sevgili arkadaslar tepkilerinize bende hak veriyorum ve tepki metninide yolladım..ben üniv. de sehir dısında okuyan bir samsunsporlu olarak sadece bir maç seyredebildim trt den bunun ne kadar acı oldugunu ancak gurbette olanlar anlar.ayrıca sözde 3 büyüklerin maçlarını dijitürk den seyrederken bile kahvelerde falan samsunsporu savununca gol attıgımızda heyecanlanınca bagarınca neredeyse dayak yiyecek duruma geliyoruz  bana karsı çoook tepkiler oldu son gs maçında gs lı 3 kişi bizi aralarına alarak tartakladılar ..neyseki bizde onlardan assagı kalmadık amaa....anlatmak istediğim o maçları zaten rahat rahat seyredemiyoruz,samsundada deiliz bırakın barı trt de 3-5 maç seyredelim yaniiiiiii

gyuksel55

Rentboy

Alıntı yapılan: "baha55"sevgili arkadaslar tepkilerinize bende hak veriyorum ve tepki metninide yolladım..ben üniv. de sehir dısında okuyan bir samsunsporlu olarak sadece bir maç seyredebildim trt den bunun ne kadar acı oldugunu ancak gurbette olanlar anlar.
aynı sorun bende de var.dün gittiğim lokanta da trabzonlu garsonla tartıştık.yok samsunun trabzona maçları vermesi gerekiyormuş.dedim siz ne biçim adamsınız.hem bizi küme düşürün hemde maçı verelim size ne ala memleket dedim.sinir oldum