SBK-BJK maçı ekibi

Başlatan HA55AN, 25 Ekim 2008, 20:01:34

« önceki - sonraki »

GençKozluklu

Samsun Basketbo lmaçının mesai saati içinde olması nedeniyle gidemedim. Maçı izleyince böyle maça gidemediğim için bir kez daha kahroldum diyebilirim. Oradaki taraftarımızla gruru duydum. TV'den SAMSUN tezahüratlarını duymak beni çok duygulandırdı.
İnşallah 6. hafta oynanacak Fener maçı haftaiçi oynanır. O maçı inşallah kaçırmam.

BAsket takımı bence orta sıralar değil, üst sıraları ço krahat zorlayacaktır. Gayet iyi oynuyorlar. Yaptıkları hücümlar inanılmaz organize ve akıl dolu. Haftaya Samsun'da rakip kim olursa olsun saha ve seyirci avantajıyla bu takım kesin kazanır.

Yaşar Doğu'nun her hafta hınca hınç dolacağına inanıyorum.

Bravo Potanın Perilerine....

berkay55

helal olsun bızee tebrıklerr kardeslerım ne guzell bı atmosfer vardıı AKATLARDAKI BJK taraftarlarını nasıl bastırdık ama grubumuz cok guzell izleyenler aradı komplee ınsallah fenerbahce macında daha ıı organıze olup fenerın basket takımınıda zından ederız kendı sahalarınııı

**KaR6**

ondan önce izmir deplasmanımız var ;)

berkay55

dogru dıon ızmır deplasmanını hep unutmustum ıı hatırlattın  :D

Pergani 55

maç bizim hakkımızdı ama olmadı. yolun açık olsun SBK

berkay55

olee mac hakkımızdıı ama hakem katlettı bırazz hakem dogru karar verseydıı bu macı cok rahat alırdıkk tribünün olarak görevimizi en ıı sekılde yerıne getırdıkk  :)

jean

ben canli baktim 13 sayidan maca iyi ortak olduk maci kazanmayi haketmistik az sayidaki taraftarimizin samsun samsun sesi cok hosuma gitti ilerleyen maclarda basarilar diliyorum sbk ye

mehmet yılmaz

**KaR6**

samsuni abime bir alkış rica ediyorum ;)

FaT1h

devamlı gazte tv fln kendimi acayip hissetmeye başladım biz neymişiz böle helal bizim gruba :D
birde unutmadan samsuni abi ellerin dert görmesin teşk ederiz abi

mehmet yılmaz

Hizmette sınır yoktur
ww.samsunspor.biz :)

Bu da Bursa ve İStanbul Grubundan birer temsilciyle gittiğimiz Bafra maçı. Bakın bakalıom bulabilecek misiniz?  Deli her yerde deli :)

**KaR6**

çok zor oldu abi bulması ama gordum ;D ;D ;D

mehmet yılmaz

Evet, elinde şemsiye tutan alaca gömlekli benim  ??? ;D ;)

FaT1h

evet gördüm :D haşin bakıyolar :D

kuzey55

yahu harbiden heryerdeyiz.. bafra macında bile vardık.recep abinin grup istanbul55 polarıyla dolaştık bafrada...bu arada bjk macında yoktum ama fb macında bende salonda olacağım inşallah...