Bank Asya 1.Lig 8.Hafta | Boluspor - Samsunspor'umuz

Başlatan tanju55, 11 Ekim 2008, 19:03:37

« önceki - sonraki »

seckin55

Acaba başkan ve yonetıcıler utanmadımı o boluspor taraftarının hocayı ıstıfaya cagırdıgında..sayın suat kılıç' ta maçı ızledı.utanmadınızmı sayın vekil....boluspor yonetıcılerınden taraftarından utanmadınızmı size soruyorum.heee..cewap verebilirmisiniz hee.?hala dewam kararı alıyorsunuz..ne yonetım nede hoca ıstıyoruz.yonetımde taraftar olur hoca da taraftar olur....EN BÜYÜK TARAFTAR

seckin55

20 Ekim 2008, 15:19:48 #571 Son düzenlenme: 20 Ekim 2008, 15:44:33 seckin55

Amatörce goller yedik

Karşılaşma sonrası yaptığı basın toplantısında oyuncularının tecrübesizliğinden yakınan Samsunspor Teknik Direktörü Hayrettin Gümüşdağ, "Amatörce goller yedik ve bu nedenle maçı kaybettik" dedi

HER ZAMAN Kİ GİBİ KAÇIRDIK
Samsunpor Teknik Direktörü Hayrettin Gümüşdağ, 3-2 kaybedilen Boluspor karşılaşması sonrasında çok üzgün olduğunu söyledi. Bolu deplasmanına gelirken puan ya da puanlar alacaklarına inandığını belirten Gümüşdağ, "Maça müthiş bir başlangıç yaptık ve 2'nci dakikada 1-0 öne geçtik. O dakikadan sonra net pozisyonlar yakaladık ancak her zaman ki gibi bunları yine değerlendiremedik" dedi. Amatörce goller yediklerini belirten Hayrettin Gümüşdağ, "Bank Asya Birinci Ligi'nde böylesine basit goller yersen o maçı çeviremezsin. Kazanan Boluspor'u kutluyorum" diye konuştu.

----------

başımızda bole amatör bir hoca olursa tabe amatorce goller yeriz.bak kendin bile solemişin..sen varyaa  bu selanıksporda bile hocalık yapamazsın..bizim o yan saglara bile layık degılsın..ama bizim yonetım ne bulduysa sende.anlamadık gitti..neyse senı bu şehirden gittigin gun samsunun 2.kurtuluşu olacak yani ikinci bir 19 Mayıs olacak...konserler verecez samsun' da....:):)

ali ihsan

Tam HAYRET tin'lik bir maç sonu değerlendirmesi olmuş.

bengülü

20 Ekim 2008, 16:12:01 #573 Son düzenlenme: 20 Ekim 2008, 16:13:47 bengülü

resimler için sayın yusuf çelebi abimize trş ederim

kozluklu

20 Ekim 2008, 17:35:16 #574 Son düzenlenme: 20 Ekim 2008, 18:05:09 kozluklu
Arkadaşlar,

Nihayet tekrar merhaba. Kullanıcı adımını Cemalg yerine GençKozluklu olarak değiştirilmesini talep ettim ancak sorun çıktı. Yeni kullanıcı adımla artık sizlerle birlikteyi. cemalg yerine talep ettiğim gençkozluklu kullanıcımı tercih ederim. En azından yeni üye değilim.

Akşamdan beri yapılan yorumları izliyorum. Cevap yazamamak zor oldu. Bolu'ya ailece gittik. 8 yaşındaki oğlumun hatırına kazanabilmeyi çok isterdim. Artık çocuk bana "Baba hiç  bizim takım kazanamıyor mu" deyince çok üzüldüm. galip geldiğimiz maçlara şahit olabilse SAMSUNSPOR aşkı bir başka olacak. Kısmet bizlere de hep deplseman mçları nasip oluyor.

Maçla ilgili çok yorumlar yapıldı. Bir çok şey var yazacak. Öncelikle kendi öz evlatlarımız dediğimiz oyuncular çok kötüydü. Serkan konusunda enteresan bir kamuoyu oluştu. Ben hala Serkan konusundan sizlerle aynı kanaatte değilim.

Devre arası herkes soyunma odasına gitti. Serkan, yedek kulübesinde oturdu. 15 dakika sadece oturdu. Neden soyunma odasına gitme gereği duymadı. Diğer oyuncular giderken. Bunu anlamakta güçlük çekiyorum.
Ben otururum istediğim zamanda oyuna girerim diyorsa yanlış. 70. dakikada hoca içeri gir işareti yaptı. Ben mi farklı sahneyi izledim yoksa siz mi anlamadım. Belki kaçırdım. Ancak Serkan'ın bir türlü hazırlanamadığını gördüm. Taraftar (bir kaç taraftar) hocaya kızıyor kenarda tutuyor diye. Bakıyorum hocada Serkan'a hadi diye işaret ediyor, ancak Serkan bir türlü ayakkabılarını bağlayıp oyuna girmede acele etmiyor. Gayet rahat. Lay lay lom.
Dolayısıyla bu noktada hocaya biraz haksızlık yapıldığını düşünmekteyim.

Talihsiz bir şekilde 3. golü yedik. Samsun'dan bir telefon geldi. Hocayı protesto edin şeklinde. 6-7 kişilik çocukların olduğu gruba mesaj iletildi. Hocayı istifaya davet edin. Bir iki istifa sesi çıktı. Sonu gelmedi. Orada bulunan  bir çok kişi bunu desteklemedi sanırım. Sonra o 6-7 kişilik grup sürekli hoca aleyhine tezahüratta bulundu. Çok cılız istifa sesleri.

Bolu tarftarına sataştılar. Arkadan sürekli hocayı istifaya çağırın, hoca aleyhinde tezahüratta bulunun talimatları. yönetim aleyhinde bir şey demeyin diye de eklendi. Çok şaşırdım. Telefonda da acayip istifa sesler ivar diye de Samsun'a rapor ediliyordu. Bolu taraftarının hocamızı prtoesto edin şeklidne bağırılmasını yadırgadım. İyi ya da kötü hocayı ancak kendi takım taraftarı protesto eder. Başka takımlar protesto ederse kaşrı çıkmalıyız. Bolu taraftarından böyle destek istemez çok üzdü. Bence yakışmadı. Böyle olmasa daha iyiydi.

Maçın 88. dakikasında kapılar kapanmadan çıktım. Çocuklarla 1 saat stad bekletiliriz diye. Sonra, mağlubiyetin etkisiyle kalanlar hepbirlikte istifa seslerini yükseltmiş olabilirler.

Oyuna gelince; Golu atınca neden geri çakildik anlamıyorum. Biizm takım hücum oynadığı sürece çok etkin. Burası kesin. Daha çok pozisyon bulduk.

Serkan oyuna girdiği dakikaya kadar pozisyon ürettik. Serkan oyuna girdi. Koşmaya çalışıyor ancak nafile. Takım sanki adeta Serkan'ın oyuna girmesiyle iyice oyundan düştü. Pozisyon üretemez oldu. Kalan 15 dakika az süre değildi oysa.

Yenildik ancak SAMSUNSPOR'umuzu Bolu'da yalnız bırakmadığımızın keyfiyle evimize döndük. Kısmetse bu hafta istanbul'daki basket maçına da gideceğim. BAsketbolda kazanmamıza çok sevindim.

Çektiğim bir çok remi birazdan yayınlayacağım.

Saygılarımla

Not: Admin arkadaşımız GençKozluklu kullanıcımla ilgili problemi giderip bana bilgi dönerse sevinirim.

kuzey55

abi size helal olsun başka bişey demiyorum.oraya gelen ablalarımın elinden öpüyorum.gurur duydum dün sizinle...

jean

gelen taraftara yazik ya 1-0 dan verilmez bu kadar basit hatalarla

FaT1h

kozluklu

20 Ekim 2008, 20:47:50 #579 Son düzenlenme: 20 Ekim 2008, 20:56:52 kozluklu
Bolu-SAMSUNSPOR maçıyla ilgili bazı resimleri aşağıdan görebilirsiniz.

Mert

saol fatih kardeşim çok iyiydik aslında ama bazı tatsızlıklar oldu hem de takımımız bizi üzdü.Olsun artık izmir deplasmanında güzel alar yaşarız ;)

SamsunluReis

20 Ekim 2008, 20:57:19 #581 Son düzenlenme: 20 Ekim 2008, 22:50:27 SAMSUNLUREÝS
ORADA RAHMETLİ TEOMAN ABİMİZE BENZEYEN SAMSUNSPORLU Bİİ ABİ VARDII RESMİİ GÖRÜNCE SİZDE ŞAŞIRACAKSINIZZ AMA ÇOK BENZİYOR RAHMETLİ TEOMAN ABİYEE MEKANI CENNET OLSUN  :'( 

GençKozluklu

Artık cemalg kullanıcısı yerine GençKozluklu kullanıcı adıyla burada yazışmaya devam edeceğim. Yönetici arkadaşlara yardımları için teşekkür ediyorum.

Bolu maçıyla ilgili çektiği 4-5 dakikalık video çekimini yetiştirebilirsem bu akşam sizlerle paylaşıyor olacağım.

Hayırlı akşamlar

maviay55

yorumları okudum ve hepsine aynen katılıorum..

hayrettinin istifasını istiyoruz başka bişi demiorum! kastamonudan kalkıp kendi imkanlarımla boluya vardım akşama araba yoktu bunu bile bile gittim dönemedim ank da bi abimin yanında kaldım sonra okuluma dönebildim..

taraftarız biz çekeriz cefa..bizdeki bu aşk bitmezz