Yine mi Para Cezası?

Başlatan berusa55, 25 Eylül 2008, 23:13:42

« önceki - sonraki »

berusa55

Alıntı13- SAMSUNSPOR Kulübünün, 21.09.2008 tarihinde oynanan KARŞIYAKA - SAMSUNSPOR Bank Asya 1. Lig futbol müsabakasında, takım halinde sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle takdiren 10.000.-YTL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Kaynak: http://www.ajansspor.com/futbol/federasyon/h/20080925/pfdkdan_ceza_bombardimani.html

Bu bizim maçları izleyen gözlemcileri bir takip etmek lazım arkadaşlar kimdir hangi bölgeden neyin nesi? Biz paramız har vurulup harman savrulmasın derken hemen hemen her hafta bu miktarlarda para cezasına çarptırılıyorz. Ne yaptık Karşıyaka maçında da 10bin YTL para cezasına çarptırıldık anlamak mümkün değil!

Sadece Samsunspor

ben maçı izledim hiçde sportmenlik dışı hareket görmedim

Kadir ÇELEBİ

25 Eylül 2008, 23:37:46 #2 Son düzenlenme: 25 Eylül 2008, 23:39:25 SamsunSpor_34
Karşıyaka maçıyla alakalı cezanın sebebi federasyon tarafından yeni uygulanan ceza sistemi sanırım 5 ve uzeri sarıkart goren tum takımlar belirli bir para cezası uygulamasına tabi oluyorlar yanlış bir bilgi değilse sebebi budur... hiçbir kötü gelişme olmadığını biliyoruz aksine güzel gelişmeler kaydedilmişti..

eLLis

Yahu ne yapmışız takım halinde sportmenliğe aykırı maçı izleyen arkadaşlar bir aydınlatsa bizleri eğer yoksa ki netten izlediğim kadarıyla bişe görmedim kulüp itiraz etsin 10 milyar az paramı

kuzey55

4 sarı dan fazlasına 10 bin ytl ceza gelio...

celebi

sarı kartlardan kaynaklanmışıtır

CurvaSudSamsunspor

futbolculardan alıncak tahminen bu tip para cezaları

celebi

Alıntı yapılan: CurvaSudSamsunspor - 26 Eylül 2008, 10:22:46
futbolculardan alıncak tahminen bu tip para cezaları

öyle de olması lazım zaten

CurvaSudSamsunspor

antalya maçında nasıl vermediler para cezası ben şaştım  maraton volkanın kafayı yarıyordu...

celebi

Alıntı yapılan: CurvaSudSamsunspor - 26 Eylül 2008, 10:40:44
antalya maçında nasıl vermediler para cezası ben şaştım  maraton volkanın kafayı yarıyordu...

o daha sonra gelebilir gelmesin inşaallah ta

Recep

biz bu sene puan bakımından boş geçirsekte haftaları para cezası konusunda
boş geçmiyeceğiz gibi duruyor takım resmen sinir küpü

Tribün_ali

Saçmalık 4 sarı kartı geçtimi para cezasi verilmesi yuh daha neler

SametYılmaz55

eskiden olsa beşiktaş küme düşerdi herhalde bizim maçta :D

b.cekmecelizirzoplar

ONCELIKLE TUM SAMSUNSPORA GONUL VERENLERIN RAMAZAN BAYRAMINI KUTLARIZ ARTIK BENDE ARANIZDAYIM BIZI YIPRATMAK İÇİN ELLEREINDEN GELENI YAPIYORLAR BİZE EN BUYUK CEZA TIRUBUNDE SAMSUNSPORUN YANINDA OLMAMAK OLMALI

Tribün_ali

Alıntı yapılan: b.cekmecelizirzoplar - 30 Eylül 2008, 20:13:50
ONCELIKLE TUM SAMSUNSPORA GONUL VERENLERIN RAMAZAN BAYRAMINI KUTLARIZ ARTIK BENDE ARANIZDAYIM BIZI YIPRATMAK İÇİN ELLEREINDEN GELENI YAPIYORLAR BİZE EN BUYUK CEZA TIRUBUNDE SAMSUNSPORUN YANINDA OLMAMAK OLMALI

Aramıza hoşgeldin kardeş bende her çarşıda b.çekmecedeyim her zaman askerim